جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail DB166 E-namad نماد اعتماد الکترونیکی

از امروز به بعد با ۲ تا ستاره از جنس اعتماد در خدمتتون هستیم

نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره ، معتبرترین نمادی می باشد که در حال حاضر در ایران توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت به فروشگاه های لوازم آرایشی اعطا می شود .

خوشحالیم که نه تنها به عنوان بزرگترین بلکه معتبرترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی ، آرایشگاهی و آموزشگاهی خدمتگزارتان هستیم .

در تعریف نماد اعتماد الکترونیکی کسب‌وکارهای اینترنتی آمده است: «نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب‌وکارهای اینترنتی مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی درگاه‌ پرداخت وب‌سایت و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت دو سال صادر می‌گردد.»

سطح اعتماد و کیفیت عملکرد و‌ب‌سایت را با نماد ستاره نشان می‌دهند. تعداد ستاره‌های بالاتر، نشان‌دهنده سطح بالاتر اعتماد و کیفیت بهتر عملکرد و‌ب‌سایت است.

هم‌اکنون بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین، نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره دارند اما در این بین درصد کمی از آن‌ها، موفق به دریافت نماد دو ستاره شده‌اند.

مفتخریم که نماد اعتماد دو ستاره، به معنای «بالاترین درجه اعتماد در خرید اینترنتی»، از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تاریخ 15 شهریور  1399 به فروشگاه اینترنتی جزیره نیل اعطا گردید.

امیدواریم همچون گذشته، اعتماد و رضایت شما عزیزان را در این مسیر همراه خود داشته باشیم.

جهت نمایش و دیدن نماد ما بر روی عکس زیر بزنید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail blog-org-1618-1548706460-e-namad-11 E-namad نماد اعتماد الکترونیکی