آرایشی و زیبایی, مقالات

6راه موثر برای شفاف شدن ناخن‌ها

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5-1-1 6راه موثر برای شفاف شدن ناخن‌ها آرایشی و زیبایی مقالات

شش راه موثر برای شفاف شدن ناخن‌ها 13 آیا تا به حال از لاک‌های تیره، مانند مشکی استفاده کرده‌اید؟ زمانی‌که آن‌ها را پاک کردید، با چه صحنه‌ای مواجه شدید؟ هنوز هم اثراتی از لاک روی ناخن‌تان مانده است یا به اصطلاح ناخن رنگ گرفته است؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است، این مطلب را از دست ندهید! برای جلوگیری از رنگ گرفتن ناخن راه‌های ساده و موثری وجود دارد که در این مقاله آن‌ها را مرور خواهیم کرد۱

. خمیردندان: استفاده از خمیر دندان یکی از راه‌های ساده و آسان است، زیرا خمیردندان در هر خانه‌ای پیدا می‌شود. برای دست‌یابی به نتیجه‌ی مطلوب می‌توانید از خمیردندان کودک استفاده کنید. خمیردندان را روی ناخن‌ها بزنید و یک یا دو دقیقه صبر کنید. ممکن است این کار را چندبار تکرار کنید تا ناخن‌ها به حالت عادی برگردند. به یاد داشته باشید که از خمیردندانی استفاده کنید که به رنگ سفید باشد، استفاده از خمیردندان‌های ژل مانند و به رنگ‌های سبز و آبی را به شما توصیه نمی‌کنیم. اگر می‌خواهید نتیجه‌ای سریع داشته باشید، کمی جوش‌ شیرین را با خمیردندان مخلوط کرده، سپس روی ناخن‌ها بزنید.

۲ . آب لیمو و جوش‌ شیرین: نصف یک لیمو را در کاسه‌ای پلاستیکی بچکانید، سپس جوش شیرین را به آن اضافه کرده و خوب هم بزنید تا به شکل خمیر دربیاید. یک مسواک دندان قدیمی و غیرقابل استفاده را در خمیر فرو کرده و روی ناخن‌ها بکشید و اگر لازم است این کار را چند بار تکرار کنید. ۳

. آب اکسیژنه و جوش شیرین: آب اکسیژنه و جوش شیرین را باهم مخلوط کرده تا به شکل خمیر درآید، سپس به مدت ۳ دقیقه خمیر را روی ناخن‌ها قرار داده و پس از آن با آب گرم بشویید.

۴ . پودر سفید کننده دندان: سه قاشق غذاخوری پودر را در آب گرم ریخته و مخلوط کنید. ناخن‌ها را به مدت ۵ دقیقه در آن قرار دهید. سپس با آب بشویید.

۵ . مداد فرنچ ناخن: می‌توانید با استفاده از مداد فرنچ سفید، نوک ناخن‌ها را سفید کرده تا طبیعی به نظر بیایند.

۶ . لاک بیس: قبل از آن‌که بخواهید از لاک‌های رنگ تیره استفاده کنید، ابتدا لاک بیس زده و سپس لاک مورد نظرتان را روی آن بزنید. با این کار از رنگ گرفتن ناخن جلوگیری می‌شود و پاک کردن لاک‌های تیره را آسان می‌کند.

منبع: تولینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *