آرایشی و زیبایی, مقالات

آموزش ارایش برای مهمانی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1000-1570361122239 آموزش ارایش برای مهمانی آرایشی و زیبایی مقالات

دیگر آرایش‌های غلیظ جایی در مهمانی‌ها و مراسم‌ها ندارند و آرایش‌های لایت و ساده جای آن‌ها را گرفته‌اند. آرایش لایت و ملایم به‌دلیل طبیعی‌تر جلوه دادن، بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد و سادگی خاص آن سبب می‌شود تا ویژگی‌های زیبای صورت نیز بیشتر به چشم آیند.
بسیاری آرایش لایت را با عنوان آرایش طبیعی نیز می‌شناسند و معتقدند در این آرایش تنها ویژگی‌های ظاهری صورت‌تان زیباتر می‌شوند و تغییری کلی در ظاهر ایجاد نمی‌شود. اگر شما نیز می‌خواهید تا آرایش لایت و طبیعی را خودتان در چند دقیقه در منزل انجام دهید، بهتر است با مراحل زیر با ما همراه باشید.
آموزش آرایش لایت در منزل
گام اول
گرچه انجام مراحل این آرایش تنها چنددقیقه زمان لازم دارد، اما پیش‌ از آن باید صورت‌ خودتان را برای آن آماده نمایید. پیش‌ از هرکاری باید صورت خودتان را بشویید و با مرطوب‌کننده‌ای آن را مرطوب نگه دارید. مرطوب‌کننده‌های مختلفی در بازار وجود دارند و شما باید متناسب با صورت خودتان یکی‌از آن‌ها را خریداری نمایید. استفاده از مرطوب کننده‌ها سبب می‌شود تا پوست خودتان را از پایه برای جذب مواد آرایشی آماده و از ناخالصی‌هایی که ممکن است در فرآیند آرایش برروی صورت‌تان ظاهر شوند جلوگیری نمایید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-64-300x233 آموزش ارایش برای مهمانی آرایشی و زیبایی مقالات

در مرحله بعد شما باید از فوندیشن استفاده نمایید. فوندیشن‌ها کرم پودرهایی هستند که بیشتر برای زیرسازی و مخفی کردن لکه‌های صورت از آن‌ها استفاده می‌شود. بهتر است در انتخاب فوندیشن دقت بیشتری به‌ خرج دهید و رنگی متناسب با رنگ پوست‌تان انتخاب نمایید. بهتر است فوندیشنی انتخاب نمایید که مات باشد و از مدل‌های چرب و براق فاصله بگیرید.
مقداری از فوندیشن را برپشت دست‌تان قرار دهید و سپس با قلم‌مویی آن را به صورت‌تان بزنید. سعی کنید طوری استفاده نمایید که حالت ماسک مانندی برروی صورت‌تان ایجاد نشود و تنها لکه‌ها از بین بروند.
گام سوم

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-56-300x200 آموزش ارایش برای مهمانی آرایشی و زیبایی مقالات

پس‌ از پوشاندن لکه‌ها این‌بار نوبت به پنهان کردن تیرگی‌های زیر چشم می‌رسد. تیرگی‌های زیر چشم صرفا به این دلیل پنهان می‌شوند تا بقیه بخش‌های صورت درخشان‌تر دیده شوند. بدین منظور بهتراست از یک کانسیلر یا کرم پودر همرنگ پوست‌تان استفاده نمایید. کرم پودر را به‌صورت نقطه نقطه زیر چشم‌تان بزنید و سپس به‌آرامی با انگشت‌تان آن را در این ناحیه پخش کنید تا تیرگی‌ها را از بین ببرد.
گام چهارم

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3-52-300x200 آموزش ارایش برای مهمانی آرایشی و زیبایی مقالات

برای‌این‌که آرایش‌تان تا پایان روز باقی بماند، بهتر است از کرم‌پودرهای درخشان‌کننده استفاده نمایید. کرم پودر روشن‌کننده را به قسمت‌های پیشانی، گونه‌ها و چانه بزنید.
گام پنجم

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 4-45-300x300 آموزش ارایش برای مهمانی آرایشی و زیبایی مقالات

یکی‌از اصلی‌ترین بخش‌های آرایش لایت، آرایش چشم است. توصیه همه کارشناسان براین است که چشم را نیز هم‌چون دیگر بخش‌های صورت ساده آرایش نمایید. پلک بالایی‌تان را با سایه‌ی روشنی بیارایید تا ظاهرتان نیز روشن‌تر شود. از کشیدن خط چشم‌های ضخیم اجتناب کنید و در عوض از خطوط نامرئی و یا مدادهای مشکی و سفید استفاده نمایید.
گام آخر

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5-35-300x136 آموزش ارایش برای مهمانی آرایشی و زیبایی مقالات

برای این‌که ظاهرتان طبیعی‌تر دیده شود، در گام آخر باید گونه‌های‌تان را با رنگ‌های طبیعی بیارایید. اگر پوست روشنی دارید بهتر است از رنگ‌‌ سرخ استفاده کنید. و اگر پوست تیره دارید توصیه ما استفاده از رنگ‌هایی نظیر صورتی یا گل بهی است. رنگ رژتان را نیز متناسب با تن و رنگ کلی آرایش‌تان انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *