مراقبت و سلامتی, مقالات

3 روش برای پروتز لب بدون عمل جراحی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 108341 3 روش برای پروتز لب بدون عمل جراحی مراقبت و سلامتی مقالات

3 روش برای پروتز لب بدون عمل جراحی

امروزه تقویت و بازسازی لب به نظر بسیار ساده و ایمن است. با استفاده از روش های خانگی می توانید به آسانی و بی دردسر، مناسب ترین حجم و شکل را به لب ها بیفزایید.

تقویت لب ها، یک روش زیبایی است که می تواند شما را زیباتر کند. در این مطلب می خواهیم روش های خانگی برجسته کردن لب را توضیح دهیم. لب ها نماد زنانگی مطلق در چهره زن به شمار می روند. بسیاری از زنان دوست دارند که لب هایی برجسته داشته باشند که معمولا به اشتباه با استفاده از رژ لب روی پوست بالای لب، این کار را انجام می دهند. نتیجه، یک تصویر بسیار ناامید کننده است. خوشبختانه یک سری راه حل خانگی و ماسک طبیعی برای بزرگ شدن لب وجود دارند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

یکی از روشهای برجستگی دائمی لب استفاده از لیوان است. واقعاً به سادگی می توانید به کمک لیوان لب خود را برجسته کنید. این دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید و حتما برای موفقیت بخش نکات را نیز بخوانید. به یاد داشته باشید که انجام زیاد این کار خوب نیست. اگر بیش از حد از آن استفاده کردید ، لب شما آسیب خواهد دید. توصیه می کنیم به آرامی شورع کنید. برای بزرگ کردن لب با لیوان این دستور العمل هفته به هفته را اجرا کنید:

ترجمه و چاپ کتب انگلیسی در کوتاه ترین زمان

چه شرکت‌هایی در حال اعطای نمایندگی هستند؟

پروتز لب با لیوان – هفته اول

موارد زیر را دو بار در روز انجام دهید:

یک لیوان شیشه ای کوچک از کابینت بگیرید.

مقادیر زیادی رژ لب ، بوم لب و یا مرطوب کننده های مشابه لب را روی لب های خود بمالید.

دهانه لیوان را محکم روی لب های خود بگذارید، سپس به آرامی هوا را از لیوان بکشید تا احساس مکش ملایم کنید.

لبها را ببندید به صورتی که بتوانید شیشه را روی دهان خود محکم نگه دارید و مکش آن را حفظ کنید.

لیوان را حداکثر دو ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید.

هر روز مراحل یک تا چهار را روزی یک بار تکرار کنید.

در این هفته اول، برجستگی بسیار کم و موقتی خواهید دید. باید صبر کنید و این راهکار را ادامه دهید.

پروتز لب با لیوان – هفته دوم

مراحل برجستگی لب با لیوان در هفته دوم مشابه هفته اول است. مراحل هفته اول را تکرار کنید ، اما این کار را دو تا سه بار در روز تکرار کنید. هر بار کمی افزایش مکش داشته باشید و زمان نگه داشتن را به پنج ثانیه افزایش دهید.

پروتز لب با لیوان – هفته سوم به بعد

برای پروتز لب با لیوان، مکش، زمان نگه داشتن و فرکانس را به تدریج طی چند هفته آینده افزایش دهید ، تا زمانی که لبهای شما به حد دلخواهتان پروتز شده باشد.

نکات مهم در مورد بزرگ کردن لب با لیوان

در اینجا چند نکته برای طی کردن موفقیت آمیز مراحل بزرگ کردن لب با لیوان آورده شده است:

هفته به هفته بروید. بیشتر بهتر نیست. من این را تکرار می کنم: بیشتر بهتر نیست. اگر بیش از حد مکش می کنید ، بیش از حد طولانی نگه دارید ، یا این کار را بارها انجام می دهید ، حدس بزنید چه می شود؟ لبهای شما کبود و زشت خواهد شد. هفته های اول مهم هستند. شروع آرام اجازه می دهد تا بافت های موجود در لب و اطراف دهان شما به مکش عادت کند.

این کار را آهسته انجام دهید. با لبهای خود مهربان باشید. به خود کبودی زشتی ندهید. با افزایش تدریجی مکش ، زمان نگه داشتن و فرکانس در طی چند هفته ، لب های پرحجم و زیبایی خواهید داشت.

فراموش نکنید که قبل از گذاشتن لیوان روی لب، از بوم لب، رژ مرطوب کننده یا کرم مرطوب کننده استفاده کنید. بهتر است هر روز و در تمام اوقات از آن استفاده کنید (حتی درست قبل از خواب!) چراکه پوست روی لبهای شما ظریف و مستعد خشکی است. طی این پروسه لب های خود را مرطوب نگه دارید و با بوم لب آبرسانی مناسب را انجام دهید.

تمام فعالیت های شیشه ای شلیک شده را قطع کنید:

هشدار

اگر شاهد هر کدام از موارد زیر بودید برجستگی لب با لیوان را ادامه ندهید:

لب های شما خشک ، لایه لایه یا ترک خورده شوند.

دچار کبودی یا آسیب دیدگی لب می شوید.

احساس درد کنید.

دارچین

دارچین دارای خواص احیا کننده و تحریک کننده است ،که لب ها را نرم تر می کند و باعث افزایش جریان خون نیز می شود و اینکه افزایش جریان خون باعث می شود که لب ها پر تر شوند. اگر لب های نازک دارید و می خواهید که بدون صرف هزینه زیاد و عملهای زیبایی آنرا تغییر دهید،

فواید دارچین برای برجسته کردن لبها

روغن های ضروری که از برجسته ترین آنها:سینامالدئید، کومینالدئید، فنول،اوژنول و هیدروکربن بی رنگ می باشند. این روغن ها مسئول عطر و طعم دارچین هستند.

چگونه با استفاده از دارچین و روغن نارگیل لب ها را برجسته کنیم:

دارچین ادویه ای است که می تواند برای چند ساعت حجم لب را افزایش دهد. این توانایی بعلت تحریک پذیری است که در دهان ما اتفاق می افتد بنابراین،در کنار مصرف دارچین،باید از روغن نارگیل نیز استفاده کرد که هم اثر تحریک پذیری دارچین را کاهش دهد و هم باعث مرطوب شدن لب می شود. برای از بین بردن مابقی دارچین ،لب ها را بشویید.فراموش نکنید که برای اولین بار این مخلوط را بر روی دستتان تست کنید، تا مطمئن شوید که به این مخلوط واکنش آلرژیک ندارید.

بزرگ کردن لب ها با دارچین

دارچین و وازلین :

ترفند بعدی که لب های شما را پر تر میکند، مخلوط دارچین با مقداری وازلین یا بلسان لب می باشد. وازلین، یک ماده ای است که دارای خواص مرطوب کنندگی و تسکین دهنده میباشد و سوزش و تحریک پذیری ناشی از دارچین را کاهش میدهد پس با استفاده از این ترکیب،لب های خود را بزرگتر کنید.

طرز تهیه :

یک قاشق پر از پودر دارچین را با مقداری وازلین ترکیب کنید.اگر وازلین ندارید میتوانید این ترکیب را با کره کاکائو تهیه کنید، زیرا اثرات مشابه دارند. حالا ترکیب را روی لب هایتان بمالید و به صورت دورانی کوچک ماساژ دهید، تا زمانی که جریان خون آن قسمت فعال شود،و بعد از 10 دقیقه آن را بشویید. این درمان خانگی را بین 1 یا 2 بار در هفته استفاده کنید.

دارچین و فلفل:

این ترکیب از مخلوط دارچین با فلفل سیاه و روغن زیتون بدست میاید ؛ فلفل سیاه نیز مانند دارچین، دارای خواص تحریبک کننده ای است که گردش خون را،در ناحیه مورد نظر فعال میکند و منجر به بزرگتر شدن لب ها میشود. ما از روغن زیتون برای خواص مرطوب کنندگی فوق العاده آن استفاده میکنیم، که تحریک پذیری احتمالی ناشی از مصرف دارچین و فلفل را کاهش میدهد.

آماده سازی و کاربرد:

در یک کاسه، نصف قاشق فلفل سیاه ،نصف قاشق دارچین،و یک قاشق غذا خوری روغن زیتون را ترکیب کنید. با استفاده از یک مسواک این مخلوط را بر روی لب ها اعمال کنید و به آرامی برای چند دقیقه ماساژ دهید. این ترکیب را زمانی که احساس میکنید ، لب ها کمی متورم شده اند ،با مقداری آب گرم پاک کنید تا لب ها کاملا تمیز شوند. توصیه میشود که قبل از استفاده از این ترفند زیبایی مطمئن شوید که هیچ نوع حساسیتی به این مواد ذکر شده ندارید ؛ برای ایجاد این اطمینان میتوانید کمی از مخلوط را ابتدا به دست خود اعمال کنید و بررسی کنید که آیا واکنش منفی روی بدن شما دارد یا خیر.

فلفل

استفاده از اسانس فلفل قرمز راه موثری در برجسته کردن لب است. کمی از اسانس فلفل را با نرم کننده لب مخلوط کرده و بر سطح لب ها بمالید. نتیجه، راضی کننده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *