آرایشی و زیبایی, مقالات, وبلاگ

انچه در مورد پوست تاتو باید دانست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5-2 انچه در مورد پوست تاتو باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

پوست مصنوعی تاتو

پوست مصنوعی تاتو برای تمرین در تاتو مورد استفاده قرار می گیرد و دو شکل ساده و طرح دار دارد. پوست مصنوعی در ابعاد مختلفی وجود دارد و از ژل سیلیکونی ساخته شده است. برخی از این پوست ها هیچ طرحی ندارند و تاتو آرتیست به راحتی می تواند هر چیزی را روی آن تمرین کند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-7-300x300 انچه در مورد پوست تاتو باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگپوست مصنوعی ساده بدون طرح از ارزان ترین انواع پوست های مصنوعی می باشد و برای افرادی که تمایل به پرداخت هزینه کمی برای لوازم تاتو خود دارند، بسیار مناسب است. ابعاد این پوست ۲۰*۱۵ است که با توجه به قیمت آن بسیار مطلوب می باشد. جنس پوست مصنوعی ساده بدون طرح، لاستیکی است و باید با کمی تامل روی آن تمرین شود. ضخامت این پوست نازک است و شما می توانید با کمی دقت در دو طرف آن تمرین کنید. به طور کلی این پوست برای کار آموزان تاتو و پیگمنتر ها، گزینه بسیار خوبی است. شما می توانید با خرید اینترنتی وسایل تاتو خیلی سریع به این محصول کاربردی دسترسی پیدا کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-300x300 انچه در مورد پوست تاتو باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

یک تاتو آرتیست مبتدی در مرحله آموزشی تاتو می­تواند انواع تکنیک­ها و روش­های تاتو مثل لاینینگ و شیدینگ را بر روی پوست تمرینی تاتو انجام دهد زیرا این نوع از پوست­های مصنوعی شباهت بسیار زیادی به پوست انسان دارند و بسیار طبیعی به نظر می­رسند و ضخامت و اندازه­ی آن‌ها به حدی است که می­شود از هر دو طرف آن استفاده کرد.

پوست تمرینی تاتو

استفاده از پوست تمرینی تاتوعلاوه بر اینکه به علاقه­ مندان یادگیری تاتو و همچنین تاتو آرتیست مبتدی کمک می­کند تا طراحی بهتری در زمینه تاتو داشته باشند و به واسطه تمرینی که بر روی پوست تمرینی تاتو دارند دستشان برای تاتو کردن روان­تر شود و اشکالاتشان در طراحی تاتو رفع شود به آن‌ها کمک می­کند تا متوجه شوند که چه میزان فشار بر روی پوست برای انجام تاتو موردنیاز است تا پوست فرد رنگ را به خود بگیرد زیرا برای انجام تاتو مواد رنگی و رنگ موردنظر را باید به وسیله سوزن و یا شی‌ء نوک تیزی در لایه­ی عمیق پوست فرو کنند.

تاتو با چه روشی انجام می­شود؟

در تاتو کردن به وسیله یک ابزار مخصوص که سوزن و یا شیء نوک تیزی به آن متصل است رنگ موردنظر را به درون پوست تزریق می­کنند به این صورت که دستگاه و ابزاری که با آن تاتو انجام می­شود ۵۰ تا ۳۰۰۰ بار در دقیقه به درون پوست نفوذ می­کند و بیرون می­آید و به این صورت رنگ را در عمق ۱ میلی‌متری در درون پوست وارد می­کند.

در هنگام تاتو فشار دست باید طوری باشد که رنگ و جوهر موردنظر در داخل لایه میانی پوست یا همان درم نفوذ کند که دارای سلول­های ثابتی است و رنگ در آن‌ها ثابت می­ماند و مدت طولانی­تری عمر می­کند.

اگر در هنگام تاتو فشار دست کم باشد رنگ و جوهر در داخل لایه خارجی پوست یا همان اپیدرم نفوذ می‌کند و به دلیل این‌که این قسمت از پوست به صورت مداوم ریزش و جایگزین می­شود رنگ و جوهر موردنظر بعد از مدت زمان کمی از بین می­رود.

در مرحله یادگیری بر روی پوست تمرینی تاتو یاد می­گیرد که چه حدی از فشار بر روی پوست لازم است تا رنگ و جوهر مورد نظر در داخل لایه میانی پوست یا همان درم نفوذ کند و ثبات رنگ طولانی تر و بهتری داشته باشد و بدین وسیله رضایت مشتریان خود را جلب کند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3-5-300x300 انچه در مورد پوست تاتو باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

از آنجایی که تتو کار بسیار حساس و ظریفی می باشد.
یکی از بهترین ابزار برای تمرین ، پوست مصنوعی می باشد.
این پوست مخصوص تاتو قسمت های مختلف پوست می باشد.
این پوست دارای کمربند می باشد که با استفاده از آن می توانید پوست را روی دست بسته و تمرین کنید.
این پوست ساده و بدون هیچ گونه طرحی می باشد.
پوست مصنوعی تاتو ضخیم ، این امکان را به شما می دهد تا هر نوع طرح دلخواه را که می خواهید بر روی پوست کشیده و تمرین کنید.
این پوست مصنوعی به افرادی که در حین آموزش هستند یا تازه کار تاتو را آغاز کردند کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی تمرین کنند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 4-3-300x201 انچه در مورد پوست تاتو باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *