آرایشی و زیبایی, مقالات

یک نکته زیبا در باره برق لب را بدانیم

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -564x405_C یک نکته زیبا در باره برق لب را بدانیم آرایشی و زیبایی مقالات

برق لب

همه میتوانند لب‌های زیبا داشته باشند به شرطی که روش استفاده صحیح از لوازم آرایش را بدانند، برق لب یکی از محصولات ارایشی مخصوص زیبایی لب‌ها است که استفاده از آن فوت و فن‌های ساده‌ای دارد.
برق لب کاملا با رژلب متفاوت است و روش استفاده از آن نیز متفاوت است که در این مطلب شما را با روش استفاده از برق لب آشنا میکنیم.
اولین ترفند برق لب زدن این است که به لب هایتان یک لایه نرم کننده بزنید، زیرا برق لب روی لب‌های خشک خیلی بد میشود باید ابتدا لب هایتان را نرم کنید سپس از برق لب استفاده کنید.
میتوانید از رژلب و برق لب با هم استفاده کنید، زیرا این باعث میشود جلوه رژلب تان بیشتر شود و لب‌های براقی داشته باشید پس اول رژلب بزنید و بعد روی آن برق لب بزنید و زیبایی لب هایتان را تکمیل کنید.

برخی از خانم‌ها در استفاده از برق لب زیاده روی میکنند و چند لایه برق لب میزنند تا لب‌های پر و براقی داشته باشند این بزرگترین اشتباه در استفاده از برق لب است، زیرا باید یک لایه نازک برق لب بزنید.
اگر به رژلب‌های براق علاقه دارید میتوانید هر نوع رژلب را به سادگی براق کنید به این صورت که بعد از استفاده از رژلب روی آن برق لب بی رنگ بزنید به همین سادگی
اگر لب‌های کوچک و باریکی دارید که دوست دارید کمی حجم دار شوند میتوانید از برق لب‌های حجم دهنده استفاده کنید، این نوع برق لب خاصیت حجم دهندگی و براق کنندگی را با هم دارد.

1 دیدگاه در “یک نکته زیبا در باره برق لب را بدانیم

  1. This piece of writing presents clear idea
    in support of the new people of blogging, that in fact how to do running a blog.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *