آرایشی و زیبایی, مقالات

یه چیز دستگاه ویو پهن بابلیس BABYBASNONO۳۳۸۳

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 112900000 یه چیز دستگاه ویو پهن بابلیس BABYBASNONO۳۳۸۳ آرایشی و زیبایی مقالات

دستگاه ویو پهن بابلیس ۳۳۸۳ BABYBASNONO

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3888-300x164 یه چیز دستگاه ویو پهن بابلیس BABYBASNONO۳۳۸۳ آرایشی و زیبایی مقالات

دستگاه ویو پهن بابلیس ۳۳۸۳ BABYBASNONO ساخت چین است. این اتو یک دستگاه ویو متوسط پهن با ابعاد ۴۳*۱۱۰ میلیمتری می باشد. جنس صفحه این دستگاه سرامیکی است. این دستگاه دیجیتالی بوده که دارای نماشیگر LED با قابلیت تنظیم دما را دارد. بیشینه دما در این دستگاه ۲۳۰ درجه سانتیگراد است. چرخش ۳۶۰ درجه سیم کابل استفاده از آن را آسانتر کرده که مانع از بهم پیچیده شدن سیم در حین کار می گردد. در انتهای دستگاه قفل صفحه تعبیه شده تا صفحات اتو ویو بعد از استفاده آسیب نبینند. از سایر مزیت های دستگاه ویو پهن بابلیس ۳۳۸۳ BABYBASNONO می توان به سیم بلند و داغ شدن سریع آن اشاره کرد.
دستگاه ویو ریز بابلیس مدل ST3383A  یک دستگاه حالت دهنده مو با کیفیت بسیار عالی می باشد. این دستگاه ویو ریز می باشد . جنس صفحه این دستگاه سرامیک می باشد. این اتو ویو قابلیت تنظیم دمایی 230 درجه سانتیگراد را دارد. چرخش ۳۶۰ درجه سیم کابل استفاده از آن راحت تر کرده و مانع از بهم پیچ خوردن سیم کابل می شود.این دستگاه قابلیت قفل صفحه را دارد تا پس از استفاده دستگاه اسیب نبیند. کلید پاور در بغل این دستگاه تعبیه شده است.  طراحی و رنگ این دستگاه ویو بابلیس بسیار زیبا و خوش دست است.به دلیل ریز بودن موج ها به فر آفریقایی نیز مشهور شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *