آرایشی و زیبایی, مقالات

یه چیز جالب درباره مژه سه شاخه آردل

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-93 یه چیز جالب درباره مژه سه شاخه آردل آرایشی و زیبایی مقالات

مژه تک سه شاخه آردل – ARDELL EYELASHS

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail photo_2019-07-24_12-10-46-1-300x300 یه چیز جالب درباره مژه سه شاخه آردل آرایشی و زیبایی مقالات

با توجه به مژه های کاشت موقت  که معمولا دارای یک گره در انتهای مژه ها است و اکثرا در انتهای قسمتی که روی پلک می چسبد این گره ایجاد برآمدگی و در نتیجه غیر طبیعی بودن کاشت می شود ، این مژه بدون این گره بوده و بسیار طبیعی است .به همین علت بسیار پرمصرف بوده و آرایشگران از این مژه بیشتر برای کاشت موقت استفاده میکنند.
این محصول در داخل بسته بندی دارای مژه  بلند است.
بدون شک از مهمترین پارامتر های زیبایی در چهره انسان ، چشم ها می باشند. و اثری هنری قطعا به قابی زیبا نیاز دارد که مژه به عنوان این قاب از آخرین و مهمترین مراحل آرایش صورت، جذابیت شما را تضمین می کند.
هردو مدل مژه جهت کاشت موقت هستند اما مژه‌های گره دار به دلیل داشتن نقطه اتصال و سطح تماس بیشتر برای جذب چسب، کاشت راحت تر و با دوام‌تری دارند
ولی مژه‌های بدون گره به دلیل نداشتن نقطه اتصال یا همان گره، کاشت آنها کمی سختر و نیازمند مهارت بیشتری است، اما لازم بذکر است در انتهای کار مژه بدون گره کمی طبیعی‌تر بین مژه ها ترکیب می شود.
کمپانی امریکایی آردل که از سال ۱۹۷۱ میلادی فعالیت خود را با تولید تخصصی مژه آغاز نموده ، بدون شک یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین برند های تولید مژه در جهان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *