مراقبت و سلامتی, مقالات

یه چیز جالب درباره لیزر برای رفع تاتو

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3pq954d9LxI4ajZkaPC002ZUyzf5e8gq5hBQ9WWE یه چیز جالب درباره لیزر برای رفع تاتو مراقبت و سلامتی مقالات

ایده آل ترین و تضمینی ترین لیزر برای رفع تاتو

بسیاری از ما علایق و تمایلات مختلفی در طول عمر خود تجربه می کنیم و این علایق و سلایق بسیار متنوع و متغییر می باشند. گاهی در سنین مختلف برای نشان دادن علایق خود کارهایی مثل انجام تتو و خالکوبی انجام می دهیم که خب تاثیرات این کار برای همیشه بر پوست بدن ما می ماند. حال در این شرایط اگر در طی زمان علایق ما تغییر کرد یا از حک این تصاویر بر پوست خود پشیمان شدیم چه کار می توانیم بکنیم ؟

چرا که رنگ دانه های این تاتو ها در پوست ما نفوذ کرده و برای همیشه خواهند ماند و زیبایی ما را تحت تاثیر قرار می دهند.خب خبر خوش این است که امروزه به واسطه پیشرفت های تکنولوژی در زمینه لیزر دستگاه هایی وجود دارند که می توانند رنگ دانه ها از بین برده و پوست ما را بدون هیچ عوارضی به حالت قبل بازگردانند.

کیوسوییچ ؛ رسیدن به آرامش خیال

دستگاه پاک کردن تتو  کیوسوییچ  Qswitch Laser Neosys  برای از بین بردن تاتو و رنگدانه های صورت و بدن طراحی و ساخته شده است . به طور معمول برای پاک کردن تاتو از  لیزر کیوسوئیچ استفاده می شود که عملکرد این لیزر به این صورت است که ذرات رنگ داخل پوست را منفجر می کند و آنها را به ذرات ریز تبدیل می کند . این ذرات توسط سلول های لاشه خوار برداشته شده و کم کم دفع می شوند، لذا عمل اصلی پاک شدن رنگ تاتو را سلول های ایمنی بدن انجام می دهند و درواقع رنگ های ریز شده را ریزه خواری کرده و از بین می برند. از دیگر قابلیت های این دستگاه رفع کک و مک و تیرگی پوست و خال های مادرزادی نیز می باشد.

نحوه عملکرد دستگاه پاک کردن تتو کیوسوییچ

به طور معمول برای پاک کردن تاتو از لیزر کیوسوئیچ استفاده می شود که نحوه عملکرد این لیزر به این صورت است که ذرات رنگ داخل پوست را منفجر می کند و آنها را به ذرات ریز تبدیل می کند . این ذرات توسط سلول های لاشه خوار برداشته شده و کم کم دفع می شوند، لذا عمل اصلی پاک شدن رنگ تاتو را سلول های ایمنی خود تاتو انجام می دهند و درواقع رنگ های ریز شده را ریزه خواری کرده و از بین می برند.

1.قابلیت های دستگاه پاک کردن تتو کیوسوییچ

2.حذف و پاک کردن تاتو و خالکوبی صورت و بدن

3.حذف خالکوبی و خال های مادر زادی بدن و صورت

4.حذف لکهای پوستی و کبودی ، لکه های قهوه ای

5.حذف خال و کک و مک پوست بدن و صورت

6.درمان ضایعات پیگمانته سراسر بدن و صورت

7.پاک کردن تاتوها در طیف رنگی متفاوت

8.درمان ملاسما و Freckles بصورت کامل

9.درمان Nevus of Ota بصورت کامل

 

د .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *