آرایشی و زیبایی, مقالات, وبلاگ

کاشت مژه طبیعی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 888888888888888888888888888888888888 کاشت مژه طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ کاشت-مژه-طبیعی

تقریبا تمام خانم ها دوست دارند مژه هایی بلند و حالت دار داشته باشند به دلیل این که داشتن مژه های بلند و ضخیم می تواند حالت زیباتری به چشم ها و صورت ببخشد و برای اینکه به اندازه مژه دلخواه خود برسند، راه های متفاوتی را امتحان می کنند. این روزها مژه های بلند و زیبا، به بخشی از مد روز تبدیل شده.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -1-300x300 کاشت مژه طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ کاشت-مژه-طبیعی
به صورتی که موهای مژه نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره و صورت دارد. فرم مژه ها ومیزان پربودن و بلند بودن آنها موضوعی میباشد که به طور ژنتیکی تعیین می شود،  اگر شما قبلا مژه ای پرپشت یا بلند داشته اید و حالا دچار ریزش آن شده اید، در این صورت دلایل متعددی می تواند داشته باشد.
علل ریزش مژه
برخی خانم ها مژه های خود را در هنگام برداشتن مژه های مصنوعی چسبی از دست می دهند؛ برخی دیگر هم با مژه های کم پشت به دنیا می آیند و آرزوی مژه های خیلی پرتری را دارند مژه می توانند به شیوه های مختلف دچار ریزش شوند:
صدمه ناشی از تصادف، زخم های سوختگی و غیره
بیماری و درمان های پزشکی
ناهنجاری های مادرزادی
عوامل ارثی و ژنتیکی
کندن مژه ها توسط خود فرد
روش های درمان سرطان مانند پرتودرمانی، شیمی درمانی
کاشت مژه
امروز کاشت مژه و تراکم مو ،ابرو ومژه … برای رفع عیب ها و یا کاستی بسیار رایج شده ،به خصوص در بانوان که یکی از این خواستارها مژه های پر و بلند میباشد که هم جنبه درمانی دارد ،هم کامل کردن جلوه زیبایی چشمان که به روشهای گوناگونی انجام میشود .کاشت ابرو روشی بی‌خطر است و می‌تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابروی خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی در ناحیه ابرو دارند بوجود آورد.
کاشت مژه روش موثر درمانی برای برای افرادی که مژه های کم پشت، ریزش جزئی و کلی موی ابرو  یا به هر دلیل مژه آنها ریخته است، می باشد.
مزایای کاشت مژه طبیعی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -1-300x300 کاشت مژه طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ کاشت-مژه-طبیعی
اولین مزیتی که کاشت مژه طبیعی دارد این است که افرادی که قربانی سوختگی شده اند و خون رسانی در زیر پوستشان انجام می شوند می توانند مژه های پر پشتی داشته باشند
کاشت مژه طبیعی نیازی به ترمیم و چسباندن ندارد
کاشت مژه طبیعی مادام العمر بوده و ریزش ندارد
کاشت مژه 10 قانون مهم دارد که باید بدانید!!
اکستنشن، کاشت، چسباندن مژه و … این‌ها مطالبی است که شاید هر روزه از زبان دختران و بانوان شنیده شود، آن‌هایی که دغدغه داشتن مژه‌هایی بلند را دارند و برای رسیدن به آن تن به هر کاری می‌دهند.
از استفاده روغن‌های پرپشت کننده مژه تا کاشت و اکستنشن، اما سوالی که مطرح می‌شود این است که اکستنشن و کاشت مژه چه تفاوتی با یکدیگر دارند و اصلا چگونه انجام می‌شود؟یکی از جدید‌ترین ترفند‌ها در افزایش زیبایی چشم ها، اکستنشن مژه است. با استفاده از این مژه‌های نیمه دائم می‌توان مژه‌ها را پرتر و بلند‌تر نشان داد. البته بسیاری از افراد اکستنشن را با کاشت مژه اشتباه می‌گیرند در صورتی که این دو با هم کاملا متفاوت هستند.
تار‌های مصنوعی مژه که در لابه لای مژه‌ها قرار می‌گیرد، اکستنشن مژه نام دارد. کاشت مژه، ولی خیلی طبیعی‌تر از اکستنشن مژه به نظر می‌آید.
اکستنشن مژه چیست؟
اکستنشن را با تار‌هایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می‌سازند و در میان مژه‌ها قرار می‌دهند. در این روش مژه اضافه تک به تک لابه لای مژه‌های پلک بالا با چسب اضافه می‌شود و به این ترتیب دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی یا آرایش زیاد چشم‌ها نیست.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -1-300x300 کاشت مژه طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ کاشت-مژه-طبیعی
کاشت مژه مصنوعی به چهار طریق انجام می‌شود:
کاشت مژه کلاسیک: در این روش تارهای مژه توسط افراد ماهر (مژه‌کار) با چسب مخصوص روی مژه‌های طبیعی چشم چسبانده می‌شود.
کاشت مژه تار به تار: برای بهبود کم پشتی مژه‌ها و ایجاد ظاهر طبیعی و یک‌دست‌تر از این روش استفاده می‌شود. تکنیک تک‌انبر، تکنیک دولاین، کاشت مژه روسی، کاشت مژه ترکیه‌ایی، کاشت روش ال، کاشت مژه بوته‌ایی، کاشت مژه ایتالیایی، کاشت مژه خلیجی، کاشت مژه اداری، کاشت مژه نیمه، همه موارد مربوط به تکنیک تار به تار هستد.
کاشت مژه والیوم: کاشت مژه چند بعدی است که از ۲ تا ۱۰ بعدی را والیوم و ۱۲ بعدی را مگاوالیوم می‌نامند. این روش یکی از پرطرفداران روش‌های کاشت مژه است که باعث حجم‌دهی به مژه‌ها می‌شود. برای این کار از تارهای بسیار نازک که در ۲، ۳ یا ۴ جهت مختلف هستند، بر روی هر یک از تارهای مژه طبیعی استفاده می‌شود.
کاشت مژه موقت یا اکستنشن، به طور کلی با کمک ابزار مخصوص تارهای موی آغشته به چسب مخصوص، به صورت تکی، دوتایی و یا سه‌تایی روی مژه‌های طبیعی چسبانده می‌شوند.
کاشت مژه هیدن :با این روش مژه ای بلند و زیباتری خواهید داشت و از حالت غیر طبیعی مژه ها راحت میشوید این مژه ها از زیر مژه متصل میشود و نمای بیرونی مشخص نمیکند که شما کاشت انجام داده اید و ظاهری طبیعی دارد. کاشت مژه هیدن با چسب گیاهی و بدون کوچکترین آسیب رساندن به مژه

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 333333333333333333333-300x225 کاشت مژه طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ کاشت-مژه-طبیعی
وقتی تصمیم به کاشت مژه گرفتید، باید تصمیمات دیگری هم به‌دنبالش بگیرید:
جنس مژه: می‌خواهید اکستنشن‌تان چه جنسی باشد؟ مینک (ساخته‌شده از موی حیوانات)، ابریشم یا سایر الیاف مصنوعی؟ اکستنشن‌های جنس مینک معمولا گران‌تر، لطیف‌تر و طبیعتی‌ترند، اما گاهی برخی الیاف مصنوعی هم آن‌قدر باکیفیت ساخته می‌شوند که خیلی طبیعی به‌نظر می‌رسند و چه‌بسا از اکستنشن‌های مینک گران‌تر دربیایند.
تراکم مژه: هرچه مژه‌ها متراکم‌تر باشند پرحجم‌تر به‌نظر می‌رسند.
فر مژه: هرچه فر مژه بیشتر باشد جلوه‌ی بیشتری پیدا می‌کند.
بلندی مژه: انتخاب بلندی مژه کاملا سلیقه‌ای است!
برای اینکه به نتیجه‌ی دلخواه برسید، همان ابتدای کار عکس مدل مدنظرتان را نشان بدهید تا مژه‌کار بهتر بتواند در تصمیم‌گیری راهنمایی‌تان کند.
کارهای قبل از انجام اکستنشن مژه
سه روز قبل و سه روز اول عادت ماهیانه، برای کاشت و یا ترمیم اکستنشن مژه اقدام نکنید.
در دوران بارداری اقدام به کاشت مژه نکنید.
در صورت شیردهی و یا مصرف هر گونه قرص هورمونی حتما با متخصص مژه‌کار مشورت کنید.
از دور روز قبل از اقدام به اکستنشن، شنا نکنید و یک روز قبل از حرکات ورزشی شدید بپرهیزید.
چند ساعت قبل از اکستنشن، صورت خود را نشوئید تا مژه‌ها کاملا خشک باشند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1111111111111-300x281 کاشت مژه طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ کاشت-مژه-طبیعی
مراقبت های بعد از اکستنشن مژه
تا دو روز حمام نرود
هنگام حمام می توانید از نقاب های مخصوص حمام استفاده کنید ونگذارید آب مستقیم از دوش روی مژه هایتان بریزد.
هنگام شستشوی صورت گونه ها و پیشانی ،پشت چشم ،بینی را با دستمال مرطوب یا پد های تمیز کننده آرایش بشوید
از ریمل استفاده نکند
از مالش چشم ها خودداری کنید.
برای حالت دهی به مژه ها بعد از حمام سشوار را روی درجه کم بگذارید و با فاصله 20 سانتی مترزیر مژهایتان بگیرید و با دست به آن حالت دهید. اگر درجه سشوار زیاد باشد چسب ها سست می شوند و اکستنشن کنده می شود.
از فر مژه استفاده نکند
در هنگام شستشوی موهای سر سر رابه عقب بشویید تا شامپو و آب روی مژها ریخته نشود
اگر مژه ها خیس شدند بعدازاستحمام کردن با گوش پاک کن آرام آب و خیسی مژها را بگیرید.
روزی یک بار با برس مژهارا به آرامی مرتب کنید.
با اکستنشن بازی نکنید ممکن است مژه اصلی نیز از ریشه جدا شود
هنگام خواب به روی شکم نخوابید
از روغن های تقویتی مژه بعداز اکستنشن استفاده نکنید.
با ملایمت با مژه ها رفتار کنید
مژه ها را دو هفته یکبار ترمیم کنید.
بالش ابریشمی یا ساتن نه تنها از چروک شدن پوست جلوگیری می کند بلکه مانع آسیب رسیدن به مژه ها نیز می شود.
از محصولات روغنی نزدیک چشم ها استفاده نکنید .روغن چسبندگی اکستنش ها را از بین می برد و منجر به ریزش آن ها می شود. برای جدا کردن اکستنشن مژه ها
برای جدا سازی مژه ها اکستنشن مژه را نکشید و برای جدا کردن آن ها بهتر است پیش افراد متخصص بروید و این کار را به آن ها بسپارید زیرا جداسازی اکستنشن مژه ها توسط خودتان باعث کنده شدن مژه های طبیعی می شود.
بـرای جدا کردن اکستنشن مژه ها مواد مخصوص حل کننده وجود دارد البته نیاز به جداسازی نخواهد بود زیرا رشد مژه ها به مرور زمان اکستنشن مژه خودش می افتد .

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5555555555555555555555-300x300 کاشت مژه طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ کاشت-مژه-طبیعی
نکات مهم درباه چسباندن مژه مصنوعی:
پیش از آنکه شیوه چسباندن مژه مصنوعی را بگوییم لازم است تا چند نکته در خصوص عارضه های احتمالی استفاده از مژه مصنوعی را یادآوری کنیم:
واکنشات شدید و حساسیتی
مژه های مصنوعی یا ماده های دیگری که به مژه ها می چسبد میتواند واکنشات شدید روی پوست و چشم ایجاد کند. حتی اندکی آزردگی چشم میتواند منجر به آسیب چشم شده و حتی گاه بینایی را از بین ببرد.
بعضی وقت ها چسب مورد استفاده هم میتواند سبب واکنشات حساسیتی شده، پلک متورم و چشم ها قرمز شوند. بدین ترتیب قبل از استفاده، از نوع چسب مناسب اطمینان حاصل کنید، آنرا از پیش روی پوست امتحان کنید.
خطر آلودگی مژه مصنوعی
مژه های مصنوعی بسیار در معرض الودگی بوده و باکتری را به خود جذب می کنند. این ذرات زیان آور سبب آزردگی پلک و چشم می شوند.
درعین حال که مژه های طبیعی چشم را از غبار، ماده های خارجی و عرق مراقبت می کنند، مژه های مصنوعی نامرغوب و الوده میتواند منجر به آزردگی و عفونت چشم شوند.
بهتر است با شخصی که اطلاعات کافی در زمینه انتخاب محصولات با کیفیت دارد مشورت کنید تا استانداردهای آنرا به شما معرفی کند. شاید پرخطر ترین عارضه های جانبی مژه های مصنوعی، الودگی آن باشد که میتواند منجر به عفونت و از دست دادن بینایی شود.آسیب به مژه های طبیعی
چسباندن اشتباه مژه میتواند سبب اسیب مژه های طبیعی شود. فشار زیاد ناشی از مژه های مصنوعی میتواند منجر به اسیب فولیکول های مو شده و بطور موقت یا دایم رشد مژه قطع شود.
آموزش چسباندن مژه مصنوعی:
استفاده از مژه مصنوعی باید تنها محدود به موقعیت های خاص شود. همچنين بسیار مهم است که از نوع مرغوب آن استفاده شده و به صورت صحیح بچسبانید. درصورتی که قدری تمرین داشته باشید، استفاده از آن راحت است. در این اموزش، مرحله به مرحله نحوه چسباندن مژه مصنوعی را شرح می دهیم:
مراحل قبل از گذاشتن مژه مصنوعی
ابتدا مژه مصنوعی را از جعبه در می آوریم.به آرامی این کار را انجام دهید.مژه را با دستتان کمی به داخل حالت دهید تا خوب فرم بگیرد.
سپس مژه مصنوعی را روی پلک قرار دهید و اندازه آن را مشخص کنید اضافه آن را کوتاه کنید.
حال چسب مخصوص مژه را روی مژه مصنوعی بمالید. اگر چسب را قبلا استفاده کردید با خلال دندان لبه های آن را تمیز کنید.
وقتی مژه را چسب زدید دو سر آن را بیشتر چسب بزنید تا محکم تر بچسبد.
نکات چسباندن مژه مصنوعی:
اگر میخواهید دوباره از همان مژه مصنوعی استفاده کنید، آنرا کاملاً تمیز کنید. با استفاده از یک گوش پاک کن و شیر پاک کن چشم هر چه چسب، خط چشم، و یا ریمل باقی مانده را پاک کنید. مژه مصنوعی را در جعبه اش بگذارید.
برای جلوگیری از اذیت شدن چشم، پیش از خواب مژه مصنوعی را بردارید.
برای گذاشتن مژه مصنوعی به یک محیط پر نور بروید تا بهتر خط طبیعی مژه را ببینید. پس از خشک شدن چسب، قدری ریمل بزنید.
برای پُر کردن تمام فاصله ها و طبیعی تر به نظر رسیدن، خط چشم بکشید.
حتماً پیش از نصب مژه مصنوعی آرایش چشم هایتان را انجام دهید. بسته به بلندی و پُریِ مژه مصنوعی، سایه زدن ممکن است سخت شود.
میتوانید چند مرتبه از همان مژه مصنوعی استفاده کنید. برای گذاشتن مژه مصنوعیِ دانه ای هم از همین شیوه استفاده کنید. برای چسباندن آنها باید از گوشه ی بیرونی چشم آغاز کنید تا به گوشه ی درونی برسید.
درصورتی که انگشتانتان می لرزند، میتوانید از خلال دندان برای جای گذاری مژه مصنوعی استفاده کنید. با دستانی محکم و بدون لرزش خط چشم بکشید. خطی که صاف و مستقیم نباشد غیر حرفه ای و زشت بنظر می رسد.
لمینت و لیفت مژه و هر آنچه که باید درباره آنها بدانید
لمینت و لیفت مژه یکی از روش‌های نسبتا جدید برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه است. بسیاری از افراد، این روش‌ها را جایگزین مناسب و کم ضررتری نسبت به اکستنشن مژه می‌دانند.
لمینت و لیفت مژه روشی عالی برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه‌های شما است. اگر مژه‌های کوتاه، مستقیم و افتاده دارید، با این روش می‌توانید به آنها حالت دهید و از زیبایی مژه‌های خود لذت برید.
افرادی که مژه‌های کوتاه و افتاده دارند، سعی می‌کنند با ابزار و محصولات آرایشی مثل فر مژه یا ریمل‌های گوناگون، مژه‌های
خود را بالا ببرند و حالت بدهند و آنها را پررنگ‌تر و ضخیم‌تر یا بلندتر جلوه دهند. همین استفاده بیش از اندازه از ریمل، گاهی منجر به ریزش مژه می‌شود و مشکلات مژه را حادتر می‌کند.
یکی از روش‌های دیگری که این افراد انتخاب می‌کنند، اکستنشن مژه است. آموزش اکستنشن مو و مژه یکی از دوره‌های آموزشی پرطرفدار آرایشی است.  اکستنشن مژه روشی نسبتا گران است و ممکن است برای مژه‌های طبیعی فرد، مشکلاتی ایجاد کند. علاوه بر این، نحوه نگهداری از اکستنشن مژه، به مراتب دشوارتر از لیفت است. به همین دلیل است که روش‌های جایگزین مثل لیفت مژه و لمینت مژه طرفدار پیدا کرده است.
لیفت مژه چیست؟
لمینت و لیفت مژه یکی از روش‌های نسبتا جدید برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه است. بسیاری از افراد، این روش‌ها را جایگزین مناسب و کم ضررتری نسبت به اکستنشن مژه می‌دانند.
لمینت و لیفت مژه روشی عالی برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه‌های شما است. اگر مژه‌های کوتاه، مستقیم و افتاده دارید، با این روش می‌توانید به آنها حالت دهید و از زیبایی مژه‌های خود لذت برید.

افرادی که مژه‌های کوتاه و افتاده دارند، سعی می‌کنند با ابزار و محصولات آرایشی مثل فر مژه یا ریمل‌های گوناگون، مژه‌های خود را بالا ببرند و حالت بدهند و آنها را پررنگ‌تر و ضخیم‌تر یا بلندتر جلوه دهند. همین استفاده بیش از اندازه از ریمل، گاهی منجر به ریزش مژه می‌شود و مشکلات مژه را حادتر می‌کند.
یکی از روش‌های دیگری که این افراد انتخاب می‌کنند، اکستنشن مژه است. آموزش اکستنشن مو و مژه یکی از دوره‌های آموزشی پرطرفدار آرایشی است.  اکستنشن مژه روشی نسبتا گران است و ممکن است برای مژه‌های طبیعی فرد، مشکلاتی ایجاد کند. علاوه بر این، نحوه نگهداری از اکستنشن مژه، به مراتب دشوارتر از لیفت است. به همین دلیل است که روش‌های جایگزین مثل لیفت مژه و لمینت مژه طرفدار پیدا کرده است.
لیفت مژه چیست؟
لیفت مژه روشی عالی برای حالت دادن به مژه و بالا بردن آن است بدون اینکه به مژه‌های طبیعی فرد، آسیبی وارد شود. بسیاری از افرادی که این روش را امتحان می‌کنند، معمولا دیگر سراغ روش‌هایی مثل اکستنشن یا استفاده از فرمژه نمی‌روند زیرا در صورتی که نکات حساس قبل و بعد لیفت مژه را رعایت کنید این روش نتیجه ای بهتر از اکستنشن مژه یا فرمژه را برایتان به ارمغان می آورد.
لیفت مژه تقریبا شبیه به فرایند فر کردن است که روی مژه‌ها انجام می‌شود. با انجام لیفت مژه و به کمک یک محلول خاص، مژه‌های شما به سمت بالا فر می‌شوند و حالتی طبیعی و در عین حال بسیار زیبا و جذاب، پیدا می‌کنند.
مراحل انجام لیفت مژه
بعد از تمیز کردن مژه‌ها، یک پوشش سلیکونی بالای مژه روی پلک قرار می‌گیرد. مژه‌ها با چسب خاصی به این پوشش می‌چسبند. این چسب تقریبا شبیه به چسب هایی است که برای چسباندن مژه مصنوعی استفاده می‌شود. قبلا در مورد شیوه صحیح چسباندن مژه مصنوعی توضیح داده‌ایم.
سپس تارهای مژه با شانه مخصوص در جای خود قرار می‌گیرند. در همین مرحله، یک محلول خاص حالت‌دهنده به مژه‌ها می‌زنند که این محلول هیچ ضرری برای چشم و مژه ندارد. این محلول یا لوسیون، حکم نرم‌کنده و حالت‌دهنده را دارد.
برای مدت ۶ تا ۱۲ دقیقه این لوسیون روی مژه باقی می‌ماند.
این مقدار، به جنس مژه‌های شما بستگی دارد. اگر زودتر حالت بگیرد، مدت کمتری روی مژه‌هایتان از این لوسیون استفاده می‌شود. گاهی این روند باید دو بار تکرار شود تا مژه‌ها کاملا حالت بگیرند.
گاهی اوقات برای تقویت مژه‌ها از لوسیون‌های دیگری هم استفاده می‌شود که جنبه مراقبتی دارند. مثلا لوسیون‌هایی که حاوی کراتین، آلوئه ورا، انواع ویتامین‌ها و روغن‌های تقویت‌کننده هستند.
کل این فرایند حدود یک ساعت طول می‌کشد.
نتیجه لیفت مژه حدودا شش تا هشت هفته طول می‌کشد. بعد از هشت هفته می‌توانید مجددا لیفت مژه را تکرار کنید. بعضی از افراد زودتر از این مدت و برخی دیگر دیرتر از این مدت، نیاز مجدد به لیفت مژه پیدا می‌کنند. این مدت زمان، به سیکل رشد مژه هر فرد بستگی دارد.
بعد از لیفت مژه می‌توانید از ریمل استفاده کنید. فقط ۲۴ ساعت اول بعد از لیفت مژه استفاده از ریمل ممنوع است.
مراقبت‌های بعد از لیفت مژه
24ساعت اول بعد از لیفت مژه بسیار حیاتی است و مراقبت‌های خاصی دارد. در این مدت، نباید از ریمل استفاده کنید. خیس کردن و حتی رسیدن بخار به مژه یا هر نوع رطوبت دیگر، ممنوع است.
به غیر از ۲۴ ساعت اول، لیفت مژه به مراقبت‌های خاصی نیاز ندارد. فقط می‌توانید از انواع روغن‌ها و سرم‌های مراقبتی برای تقویت مژه‌های خود استفاده کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -مژه-۱۲۲-222222222222222222222-300x164 کاشت مژه طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ کاشت-مژه-طبیعی
لمینت مژه چیست؟
لمینت مژه در واقع مکمل لیفت مژه است. جایگزینی برای اکستنشن مژه یا استفاده از ابزارهای فرکننده مژه. بعد از لمینت مژه، مژه‌هایی بالا رفته، فر و ۲۰ تا ۴۰ درصد ضخیم‌تر خواهید داشت که ۱۰۰ درصد طبیعی هستند.
در فرایند لمینت مژه گاهی از رنگ‌های مختلف نیز استفاده می‌شود. در لمینت مژه از مواد و محصولات خاصی برای تقویت و ضخیم‌ کردن مژه‌ها استفاده می‌شود.
مراحل انجام لمینت مژه چیست؟
لمینت مژه فرایندی دقیقا مشابه لیفت مژه دارد و در مرحله آخر، مژه‌ها رنگ می‌شود. در واقع لمینت مژه، حالت کامل شده لیفت مژه است. در لمینت مژه در آخرین مرحله می‌توان از بوتاکس یا سایر محصولات برای تقویت و ضخیم‌ کردن مژه‌های استفاده کرد.
موادی که در لمینت مژه مورد استفاده قرار می‌گیرند حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند که باعث تقویت مژه می‌شوند. در نهایت، به مژه‌ها کراتین اضافه می‌شود و پوشش سیلیکونی برداشته می‌شود.
لمینت مژه نیز حدودا یک ساعت طول می‌کشد و نتایج آن تقریبا تا ۱۲ هفته دوام دارد. البته هر مژه‌ای یک دوره رشد دارد. تا زمانی که مژه‌های جدیدی رشد کنند، نتایج لمینت مژه قابل مشاهده است. ولی برای اینکه همواره بهترین نتیجه را بگیرید، بهتر است که لمینت مژه را حدودا ۴ تا ۶ هفته بعد، تکرار کنید.
مراقبت از مژه‌ها بعد از لمینت
درست مثل لیفت مژه، در این روش نیز تا ۲۴ ساعت نباید مژه‌های خود را خیس کنید یا از مواد آرایشی استفاده کنید. پاک‌کننده‌های آرایش چشم را تا ۴۸ ساعت نباید به مژه‌های خود بزنید. بعد از لمینت مژه بهتر است به مژه‌های خود دست نزنید و با آنها بازی نکنید. معمولا توصیه می‌کنند تا یک هفته بعد از لمینت مژه، به سونا نروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *