آرایشی و زیبایی, مقالات

چگونه با آرایش لب هایی حجیم و جذاب داشته باشیم؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1ea56be8f6b535eedde8a6fe974964f8 چگونه با آرایش لب هایی حجیم و جذاب داشته باشیم؟ آرایشی و زیبایی مقالات

چگونه با آرایش لب هایی حجیم و جذاب داشته باشیم؟

 

اگر لب هایی باریک و نازک دارید یا با اینکه لب هایی با حجم مناسب دارید اما اغلب اوقات با استفاده از بهترین مارک رژ لب بازهم از آرایش لب خود ناراضی هستید؛

اگر می‌خواهید ظاهری حجیم به لب های باریک خود بدهید بهتر است از زیرسازی شروع کنید. برای این کار مرز لب های خود را با کانسیلر پوشش دهید. سپس یک خط لب فرضی مناسب با حجمی که مد نظر دارید با یک مداد لب سازگار با رنگ آرایشتان بکشید. در این مرحله تمام دقت خود را به کار بگیرید تا خط لب قرینه و مناسب با فرم صورتتان بکشید. سپس می‌توانیم با کمک یک برس لب، مرز خط لب را روی لب‌های خود پخش کنید.

 

گام بعدی نوبت رژ لب زدن است. نکته‌ای که باید در این مرحله هواستان را به آن جمع کنید انتخاب رنگ و نوع رژ لب است. برای حجیم‌تر نشان دادن لب‌ها بهتر است از رژ لب مات و همر‌رنگ با خط لبی که کشیده‌اید استفاده کنید. اگر رژ شما هم‌رنگ با خط لبتان نباشد، آرایش لبتان حالتی غیرطبیعی و نازیبا به خود می‌گیرد.

 

آخرین مرحله حجیم کردن لب‌ها، ایجاد مرز لب است. وقتی لب‌های خود را با رژ لب کامل پوشش دادید، با کمک یک برس مخصوص کانسیلر، دور لب‌های خود را یک لایه باریک کانسیلر بزنید. بهتر است بدانید برس کانسیلر حالتی سفت، باریک و سر نازک دارد که دقت شما را در کانسیلر زدن افزایش می‌دهد. کانسیلر زدن با این روش دور لب باعث ایجاد خطای دید برای طرف مقابل می‌شود و به همین دلیل آرایش لب شما طبیعی‌تر به‌نظر می‌رسد.

 

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

 

نظرات خود را درباره ی ((چگونه با آرایش لب هایی حجیم و جذاب داشته باشیم؟)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *