آرایشی و زیبایی, مقالات

چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Lipstick-color چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش آرایشی و زیبایی مقالات

چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش

لایه برداری لب ها، یکی از بهترین شیوه های طبیعی برای صورتی کردن آنها بدون صرف هزینه برای خرید لوازم آرایش گرانقیمت است. شب ها، پیش از خواب، با استفاده از یک مسواک نرم لب های تان را بسابید. با این کار نه تنها پوسته هاتی خشک و ترک خورده را از لب ها برمی دارید بلکه آن ها را نرم و لطیف هم می کنید.

چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش

از لب های تان لایه برداری کنید

لایه برداری لب ها، یکی از بهترین شیوه های طبیعی برای صورتی کردن آنها بدون صرف هزینه برای خرید لوازم آرایش گرانقیمت است. شب ها، پیش از خواب، با استفاده از یک مسواک نرم لب های تان را بسابید. با این کار نه تنها پوسته هاتی خشک و ترک خورده را از لب ها برمی دارید بلکه آن ها را نرم و لطیف هم می کنید.

ماساژ دهید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail cover-1_4x1-300x214 چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش آرایشی و زیبایی مقالات

ماساژ روزانه لب ها، عادت بسیار خوبی است که به روشن کردن لب ها تیره در عرض مدت کوتاهی کمک می کند. با روغن بادام و آب لیمو ترش مرهمی بسازید و هر شب چند دقیقه پیش از خواب لب های تان را با این ترکیب ماساژ دهید.

ناف تان را چرب کنید

و اما یک مرهم خانگی که از قدیم این باور وجود داشته که لب ها را سالم و صورتی می کند: پیش از خواب چند قطره روغن خردل یا کره خالص در ناف تان بچکانید، آنهایی که لب های خشک و ترک خورده دارند، شاهد نتایج چشمگیری خواهند بود، البته اگر مرتبا این کار را بکنند.پیش از خواب چند قطره روغن خردل یا کره خالص در ناف تان بچکانید، آنهایی که لب های خشک و ترک خورده دارند، شاهد نتایج چشمگیری خواهند بود، البته اگر مرتبا این کار را بکنند.

لب های تان را مرطوب نگه دارید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -بدون-آرایش-کردن-لب‌های-قرمز-و-خوشرنگ-داشته-باشیم؟-2-1-300x186 چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش آرایشی و زیبایی مقالات

خیلی مهم است که همیشه لب های تان مرطوب باشد. لب های خشک و پوسته شده زمخت و فرسوده به نظر می رسند. وقتی در طول روز بیرون می روید، باید به لب های تان ضدآفتاب یا وازلین بزنید. اگر در محیط بسته هستید کره کاکائو به لب های تان بمالید، که یک مرهم طبیعی موثر برای صورتی کردن لب هاست.

معجزه دانه های انار

دانه های انار را له کنید و با خامه ترکیب نمایید. حالا این ترکیب را روی لب های تان بگذارید. این یکی از بهترین راه های خانگی برای روشن کردن لب های تیره است. از آنجایی که این یک ترکیب طبیعی و بدون مواد شیمیایی می باشد، تغییر رنگ لب ها یک شبه اتفاق نمی افتد بلکه تدریجی است، پس صبور باشید!

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail thin-lip-makeup-08-300x298 چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش آرایشی و زیبایی مقالات

آب چغندر

آیا می دانستید مالیدن آب چغندر روی لب ها قبل از خواب می تواند تیرگی لب ها را از بین ببرد و آن ها را صورتی و روشن کند؟! آب چغندر همچنین می تواند به عنوان رنگ طبیعی برای لب هم استفاده شود، پس با مالیدنش روی لب ها قبل از رفتن به تخت خواب تا صبح لب های صورتی و زیبایی پیدا خواهید کرد.

گلبرگ گل رز بوته ای

شاید فکر کنید گل رز فقط به درد بو کردن می خورد، ولی اگر گلبرگ های رز را در فنجانی له کنید تا به صورت مایعی در آید، می تواند خیلی برای لب هایتان خوب باشد! نه تنها رزها به طور طبیعی به لب هایتان رنگ می دهد بلکه آن ها را بسیار سالم نگه می دارند. این یکی از راه های صورتی نگه داشتن لب هاست که من خودم همیشه انجامش می دهم.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail The-secret-to-beautiful-lips-without-makeup-300x200 چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش آرایشی و زیبایی مقالات

نکات انتخاب عطر مناسب چیست؟ نکات انتخاب عطر مناسب چیست؟

مسواک با برس نرم

هنگام کار با لب هایتان باید به خاطر داشته باشید که آن ها بسیار حساس اند، یعنی باید خیلی مواظبشان باشید! لایهبرداری می تواند به آرامی با یک مسواک با برس نرم انجام شود. فقط با کمی آب می توانید با مسواک کشیدن به لب هایتان آن ها را ابریشمی و صورتی روشن کنید!

لایه برداری با شکر

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail make-your-lips-looks-bigger-1-300x172 چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش آرایشی و زیبایی مقالات

اگر نمیخواهید از مسواک استفاده کنید، نگران نباشید! یک لایه برداری عالی با شکر هم می تواند موثر باشد. فقط کمی شکر و کمی آبلیمو برای لایه برداری ایده آلی که پوست های مرده را از بین می برد و لب های صورتی نرم و تازه ای به جا می گذارد، کافی ست. این روش همچنین می تواند لک های چای یا قهوه ای که ممکن است روی لب هایتان اثر گذاشته باشد را نیز از بین ببرد.

روغن بادام

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail download2-300x150 چند ترفند برای داشتن لب های صورتی بدون آرایش آرایشی و زیبایی مقالات

اگر تمایلی به استفاده از لیمو و شکر به عنوان لایه بردار ندارید، راه عالی دیگری که می توانید با آن به لب هایتان آبرسانی و آن ها را صورتی کنید استفاده از روغن بادام و آبلیمو است. می توانید هر روز از این ترکیب استفاده کنید. لب هایتان را بسیار زیبا خواهد کرد و راه دیگری ست برای صورتی نگه داشتن طبیعی لب هایتان.

ماسک لایه بردار توت فرنگی و عسل

ماسک توت فرنگی و عسل به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و ویتامین C که دارد به لایه برداری و تغذیه لب ها کمک کرده و باعث خوشرنگ تر و صورتی رنگ شدن آن ها می شود.یک توت فرنگی را له کنید و به یک قاشق چای خوری عسل طبیعی و یک قاشق چای خوری روغن زیتون ترکیب کنید، بر روی لب ها بمالید و بگذارید 10 دقیقه بماند سپس با یک پارچه نخی تمیز پاک کنید.

ماسک کره کاکائو و شکلات

کره کاکائو و شکلات حاوی مقادیر بسیار بالای آنتی اکسیدان هستند و به طور طبیعی باعث آبرسانی به پوست لب می شوند. استفاده از ماسک کره کاکائو و شکلات یکی از بهترین روش ها برای درمان خشکی لب محسوب می شود.یک قاشق چای خوری کره کاکائو را با یک تکه شکلات تلخ آب شده و یک کپسول ویتامین E ترکیب کنید و بر روی لب ها بمالید، بگذارید 10-15 دقیقه بماند و سپس با آب گرم خوب بشویید.

منبع : ساعد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *