آرایشی و زیبایی, مقالات

چند ابزار جدید که کار متخصصین ناخن را راحت تر میکند!

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-3 چند ابزار جدید که کار متخصصین ناخن را راحت تر میکند! آرایشی و زیبایی مقالات

ابزارهای جدید که کار متخصصین ناخن را راحت تر میکند!

اگر از متخصصین ناخن خود درباره ی سختی کارشان بپرسید قطعا به شما می گویند که شغل آنها بعد از کار در معدن دومین شغل سخت در دنیا می باشد. البته همه ی ما همین نظر را درباره ی شغل خودمان داریم، اما در اصل این شغل دارای سختی های زیادی می باشد.

هنری که نیازمند قدرت جسمی، استعداد و توانایی بالایی در خلق ایده های جدید می باشد.

استیکر های ناخن

دیگر زمان کشیدن طرح ها با دست روی ناخن، دردهای شبانه گردن بر اثر زیاد خم شدن متخصص روی میز، صرف زمان طولانی و کلافه شدن مشتری و خط خوردگی دست که از بدترین قسمتهای کار طراحی روی ناخن است، سر رسیده است. استیکر یا در اصطلاح لنز ناخن طرح هایی آماده و متفاوت برای طراحی ناخن می باشد. این برچسب ها به شما کمک می کنند تا بدون صرف زمان زیاد طرحی خیره کننده و جذاب بر روی ناخن های مشتری ایجاد کنید. مزیت این استیکر ها نسبت به طراحی با لاک در ماندگاری آنها و ریزه کاری های موجود در آن است. این محصول کاملا به صرفه بوده و تنوع فراوانی برای شما ایجاد می کند. در قسمت استیکر محصولات ناخن، مدل های مختلف را ببینید و خرید نمایید.

شابلون های متنوع

شابلون ها نیز یکی دیگر از ابزاری هستند که به کمک متخصصی آمدند. شابلون محصولی بسیار کاربردی برای ایجاد طرح های مختلف بر روی ناخن است. این وسیله به متخصصین کمک می کند تا به راحتی و بدون صرف زمان و نیز رفع مشکلاتی مانند خط خوردگی دست، طرح های زیبایی بر روی ناخن ایجاد کنند.

سنگ های سواروفسکی دلربا

سنگ های سواروفسکی ،سنگ های با ارزش و زیبای سواروفسکی که دل هر بانویی را می برد. از این سنگها تا همین اواخر فقط در ساخت زیور آلات استفاده می شد. اما شرکت بازرگانی صالحی مدل های سه بعدی از این سنگها را برای طراحی روی ناخن برای متخصصی خوش ذوق فراهم کرده است. این سنگها در اندازه و رنگ های مختلفی تولید شده که توسط بازرگانی صالحی وارد میشوند. متخصصین ناخن توجه فرمایند مدل های تقلبی زیادی از این سنگها در بازار عرضه شده که با همان هزینه توسط برخی خریداری شده اما بعد از مدتی تغییر رنگ داه و کاملا زرد می شوند.  پس در هنگام خرید کاملا به این موضوع توجه داشته باشید که گرفتار کلاه برداران نشوید.
شاتر کروم های رنگی رنگی

سوپر کروم و شاتر کروم، اصطلاحات جدیدی در طراحی و دیزاین ناخن هستند که مربوط به مواد به کار رفته در نوع دیزاین ناخن است.همان طور که از نام طراحی ناخن سوپر کروم و شاتر کروم مشخص است، معلوم می‌شود که حالت آینه‌ای و براقی دارند که با استفاده از فلز کروم که یک فلز بسیار درخشنده و صیقلی است، ایجاد می‌شود. این نوع طراحی که به تازگی طرفداران زیادی در بین خانم‌های اهل مد و فشن پیدا کرده است، با استفاده از پودر براق کننده کروم و شاتر کروم هم با نوعی فلس (که حالت ورقه‌های نازک و براق کوچک و بزرگ دارد)، ایجاد می‌شوند. می‌توانید از قسمت شاتر کروم در اکسسوری مدل ها و قیمتها را ملاحظه نمایید.

قلم های دیزاین
همه ی ما لاک های طراحی را به یاد داریم، لاک هایی که دو سر بودند. یک سر آنها برای لاک زدن ساده روی تمام سطح ناخن و بزرگتر بود . سر دیگر آن قلمی تر و مخصوص طراحی بود. البته هیچ وقت نشد با آنها طراحی های زیبایی خلق کرد چون کار با آنها بسیار و طاقت فرسا و در بیشتر موارد خود مشتری کمتر از 24 ساعت بعد آن را کاملا پاک می کرد، اما امروزه قلم هایی با ابعاد مختلف برای طراحی راحت و آسانتر برای متخصصین به بازار عرضه شده است. قلم هایی با ابعاد مختلف که کار برای متخصصین راحت تر کرده است. در صورت علاقه به این محصول می توانید به قسمت قلم دیزاین در محصولات مراجعه نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *