آرایشی و زیبایی, مقالات

ویژگی های انواع رژ لب چیست؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 7-1 ویژگی های انواع رژ لب چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

ویژگی های انواع رژ لب چیست؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 6-2-300x300 ویژگی های انواع رژ لب چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات
منظور از انواع رژ لب فقط تفاوت در رنگ آن ها نیست, رژ لب های مختلفی در بازار وجود دارد که از نظر جنس و بافت با هم تفاوت دارند و به روش ها مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. همه خانم ها باید با انواع رژ لب های جامد و مایع و ویژگی هر یک از آن ها آشنا باشد تا بتواند بهترین رژ لب را برای موقعیت های مختلف انتخاب کند
منظور از انواع رژ لب فقط تفاوت در رنگ آن ها نیست, رژ لب های مختلفی در بازار وجود دارد که از نظر جنس و بافت با هم تفاوت دارند و به روش ها مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. همه خانم ها باید با انواع رژ لب های جامد و مایع و ویژگی هر یک از آن ها آشنا باشد تا بتواند بهترین رژ لب را برای موقعیت های مختلف انتخاب کند

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 10-300x300 ویژگی های انواع رژ لب چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات
رژ لب های کرمی و ویژگی آنها
رژ لب های کرمی پوشش خوبی دارند و براق هستند, اینگونه رژ لب ها معمولا ماندگاری زیادی دارند و باعث تقویت و برجسته به نظر رسیدن لب ها میشوند. رژ لب های کرمی برای موقعیت های مختلف قابل استفاده اند فقط باید در انتخاب رنگ آن دقت کنید.
رژ لب های شفاف و ویژگی آنها
رژ لب های شفاف پوشش دهی و رنگ خاصی ندارند فقط باعث میشوند لب ها شفاف و زیباتر شوند, این رژ لب ها برای دختر خانم ها و آرایش روزمره بسیار مناسب هستند. جلوگیری از خشکی لب یکی دیگر از ویژگی های رژ لب های شفاف است.
رژ لب های مات و ویژگی آنها
رژ لب های مات امروزه محبوب ترین نوع رژ لب بین خانم ها هستند که کامل ترین پوشش دهی و بیشترین ماندگاری را دارند, رژ لب های مات طیف رنگی گسترده ای دارند و برای مجالس مناسب تر هستند. یکی از بدی های اینگونه رژ لب ها این است که باعث خشکی لب ها میشوند.
لاک لب و ویژگی های آن
لاک لب تقریبا شبیه رژ لب های مات است و براق نیست, ماندگاری لاک لب فوق العاده است. لاک لب برای عروس خانم ها هم گزینه مناسبی است زیرا پوشش دهی و ماندگاری بالایی دارد.
برق لب یکی از انواع رژ لب
برق لب که معمولا به عنوان رژ لب مایع هم شناخته می شود همان طور که از نامش پیداست باعث براق شدن لب ها می شود و زیبایی خاصی به آن ها می دهد. این نوع رژ لب در دهه های قبل یعنی دهه ۹۰ و ۲۰۰۰ به شدت محبوب بود اما اکنون هم مدل های مختلف برق لب را به خصوص در فصل های گرم سال می توان استفاده کرد چون معمولا رژهای کرمی و مات و پررنگ برای فصل های بهار و تابستان مناسب نیستند. برق لب می تواند بی رنگ و یا رنگی باشد که نوع بی رنگ آن معمولا روی رژ لب جامد زده می شود تا درخشش بیشتری به آن بدهد. به طور کلی رژ لب مایع یا برق لب نوع رژ لب مناسب برای جوانان و نوجوانان است که برای استفاده روزمره طراحی شده است اما شما می توانید در مهمانی ها هم برای تجدید آرایش خود از آن استفاده کرده و درخشش و جذابیت بیشتری به چهره خود بدهید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 8-1-300x173 ویژگی های انواع رژ لب چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات
انتخاب رژلب قرمز متناسب با رنگ پوست
رنگ قرمز دارای طیف های گوناگونی است که با هم مشابه و هم رنگ نیستند. پس از این که رنگ پوست خود را پیدا کردید، متناسب ترین رنگ رژلب قرمز را انتخاب کرده و روی لب ها بزنید. توجه داشته باشید که نحوه صحیح زدن رژلب قرمز نیز تاثیر بسیاری در زیبایی لب ها خواهد داشت. همچنین، دقت داشته باشید که رنگ رژلب قرمزتان با رنگ لباس تان نیز همخوانی داشته باشد.همان طور که گفتیم، طیف های رنگی مختلفی برای رژلب قرمز وجود دارد. در ادامه به این طیف ها اشاره خواهیم داشت و همچنین هماهنگی آن با سایر رنگ ها را نیز بیان خواهیم کرد.
رژلب قرمز خالص
رنگ رژلب قرمز خالص، پوست شما را گرم تر و درخشان تر نشان می دهد و همچنین، میزان زردی پوست را نیز پنهان می کند. پوست تیره طلایی، پوستی است که در میان درجات تیرگی پوست، در درجه یکی مانده به آخر قرار داد. در واقع، تیرگی این پوست با کمی زردی همراه است. استفاده از رژلب قرمز خالص، ظاهری جسورانه و جذاب به رنگ پوست تیره طلایی می دهد.
رژلب قرمز تمشکی
افراد دارای پوست خیلی روشن و رنگ پریده، بهتر است از رژلب قرمز تیره مانند تمشکی استفاده کنند. افرادی که دارای موهای بور طبیعی و روشن هستند نیز در این دسته قرار می گیرند. در کنار رژلب قرمز تمشکی بهتر است آرایش چشم ملایمی داشته باشید.
رژلب قرمز آجری
بهترین رنگ برای هماهنگ شدن با پوست زیتونی، رژلب قرمز با ته رنگ آجری و رسی است. پوست زیتونی، پوستی است که کمی تیره بوده و مایل به سبزه و قهوه ای است. رنگ رژلب قرمز آجری با رنگ زیتونی پوست به خوبی هماهنگ شده و پوست را گرم تر و خوش رنگ تر نشان خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *