آرایشی و زیبایی, مقالات

همه چیز درباره دیزاین ناخن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 6-6 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

دیزاین ناخن

طرح های متنوع و بسیاری برای ناخن وجود دارند که می توان با توجه به سلیقه و شخصیت، آن ها را انتخاب کرد. طرح های فرنچ، گلدار، کروم، ساده، رنگ های جیغ و … که استفاده از هر کدام شرایط خاصی را می طلبد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که درست به مانند عطر که با توجه به نوع رایحه باید در فصل خاصی مورد استفاده قرار گیرد، رنگ و طرح لاک نیز شرایط و قوانین مخصوص به خود را دارد که در مقاله همه نکاتی که درباره طراحی ناخن باید بدانید از سایت رژلب به تفصیل راجع به آن سخن خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-15-300x150 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
روش هایی برای افزایش زیبایی طبیعی ناخن ها
قبل از طراحی و دیزاین ناخن، بهتر است در راستای هدف زیبا سازی ناخن ها، اقداماتی را انجام دهیم. مطمئن باشید که هر چقدر هم دیزاین ناخن به صورت حرفه ای انجام شود اما ناخن ها از سلامت و زیبایی طبیعی برخوردار نباشند، قطعا جلوه کار نمایان نخواهد شد.
به ناخن هایتان ویتامین برسانید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-12-300x150 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
گروه ویتامین B و C و همچنین مواد غذایی حاوی زینک در بهبود وضعیت ناخن ها بسیار موثر واقع می شوند. اگر می خواهید ناخن ها از استحکام خوبی برخوردار باشند، مصرف این گروه از ویتامین ها به خصوص ویتامین ب را از دست ندهید.
سعی کنید از استون استفاده نکنید
استون یکی از مخرب ترین گزینه برای پاک کردن ناخن ها است. این ماده بسیار قوی است که موجب خشکی بیش از حد ناخن و پوست های اطراف آن می شود. بهتر است به جای استون، از لاک پاک کن برای پاک کردن لاک ناخن های خود استفاده کنید. بعد از استفاده حتما دستان خود را با شوینده بشویید و کرم مرطوب کننده بزنید.
ناخن ها را از گوشه نگیرید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3-12-300x150 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
برای همه ما پیش آمده که گوشه ناخن هایمان در گوشت فرو برود و می دانیم که این موضوع خیلی آزاردهنده است. به همین دلیل بهتر است به جای آن که ناخن ها را از گوشه بگیریم، آن را صاف کوتاه کنیم. برای تمیز کردن ناخن ها، سعی کنید آن را کاملا کوتاه کنید یا با کمک سوهان زیر ناخن را تمیز کنید. به خصوص زمانی که روی ناخن هایتان لاک دارید، به تمیزی آن دقت بیشتری نشان دهید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 10-2-300x215 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
ناخن هایتان را کمتر مانیکور کنید
اگر از آن دسته خانم هایی هستید که وقت زیادی را در آرایشگاه ها صرف مانیکور و کاشت ناخن می کنند، خوب است بدانید که این کار آسیب بسیاری به ناخن های شما وارد کرده و آن را از حالت طبیعی خارج می کند. بهتر است تنها در مواقع خاص ناخن هایتان را مانیکور کنید و انجام این کار را به افراد کاملا حرفه ای بسپارید. چنانچه قصد دارید خودتان به ناخن هایتان رسیدگی کنید، بهتر است به جای صیقل کردن سطح ناخن با استفاده از سوهان زبر، نوک بلند شده ناخن ها را سوهان بکشید. برای این کار از سوهان نرم و استاندارد استفاده کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 9-1-300x200 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
از دستکش استفاده کنید
عدم استفاده از دستکش حین ظرف شستن یا کار با مواد شوینده، دست و ناخن ها را در معرض خشکی بیش از حد و به دنبال آن شکنندگی قرار می دهد. اگر به ناچار نمی توانید از دستکش استفاده کنید، بهتر است مایع ظرفشویی سازگار با پوست دست مصرف کنید. همچنین بهتر است به جای استفاده از آب داغ، از آب ولرم استفاده کنید و بعد از شستشو نیز دست های خود را مرطوب کننده بزنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 8-5-300x158 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
طراحی ناخن در منزل با وسایل دور ریختنی
ایده های ساده و در عین حال زیبایی برای طراحی ناخن در منزل وجود دارد که شما می توانید با کمترین هزینه و تمرین، آن ها را روی ناخن های خود پیاده سازی کنید. اگر تمایل دارید ناخن هایتان را در منزل طراحی کنید، در ادامه پیشنهادهای جذابی را برای شما گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد پسندتان واقع شوند.
کاربرد اسفنج  در طراحی ناخن
یک تکه اسفنج بردارید. دو رنگ لاک را به سلیقه خود به گونه ای روی پالت آرایشی بریزید که در کنار هم قرار گیرند ولی ترکیب نشوند. حال اسفنج را برداشته و به آهستگی روی لاک ها ضربه بزنید تا به رنگ آغشته شود. حال به همان آهستگی روی ناخن خود ضربه بزنید تا رنگ منتقل شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 7-5 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
کاربرد سنجاق مو در دیزاین ناخن
سنجاق مو به شما کمک می کند تا خال خال های جذابی را روی لاک خود پیاده سازی کنید.
طراحی ناخن با نوار چسب
برای طراحی ناخن با استفاده از نوار چسب، کافیست با کمک قیچی آن را به اشکال دلخواه برش زده و روی ناخن بچسبانید. زمانی که روی ناخن ها لاک می زنید و پس از خشک شدن چسب را از روی آن بر می دارید، شکل مورد نظر روی ناخن طراحی جالبی را پدید می آورد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5-7-300x150 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
دیزاین ناخن با استفاده از روزنامه
ابتدا تکه های روزنامه را به صورت مربع های کوچک برش بزنید. سپس روی سطح ناخن ها را با رنگ روشن لاک بزنید. بعد از این که همه ناخن ها را لاک زدید، آن ها را به مدت چند دقیقه درون الکل قرار دهید. سپس از الکل خارج کرده و برش های روزنامه را به مدت 5 ثانیه روی ناخن قرار دهید. حال برش های روزنامه را به آرامی از سطح ناخن جدا کنید و برای تثبیت شدن لاک ناخن ها، مقداری برق ناخن روی آن بزنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 4-9-300x150 همه چیز درباره دیزاین ناخن آرایشی و زیبایی مقالات
کاربرد پلاستیک در طراحی ناخن
با استفاده از پلاستیک مچاله شده می توانید هاله زیبایی را روی ناخن خود طراحی کنید. بدین صورت که ابتدا ناخن هایتان را به رنگ دلخواه لاک بزنید. سپس یک پلاستیک مچاله شده را در رنگ دیگری از لاک فرو برده و به آن را به آرامی روی ناخن ها مانند مهر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *