آرایشی و زیبایی, مقالات, وبلاگ

هر انچه درباره فرکننده موی سر بابلیس باید دانست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 344444444444444444444444444-3 هر انچه درباره فرکننده موی سر بابلیس باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-4-300x150 هر انچه درباره فرکننده موی سر بابلیس باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

مواقعی پیش مي‌ايد که شما اصلاً زمانی براي رفتن به آرایشگاه و یا هر عمل دیگری را نخواهید داشت. دلایلی از این قبیل، بیان کننده احتیاج به زمان و همچنين صرف هزینه براي فر کردن مو را بیان ميکنند . ولی ما براي شما پیشنهادی ديگر داریم که مشکلات شما را در این مورد بسیار کاهش ميدهد و آن هم استفاده از دستگاه فر کننده مو بابلیس است.
احتمالا جالب باشد که بدانید براي بیش تر خانم‌ها تغيير در ظاهر و به خصوص مدل موها، تنوعی بسیار عالی به حساب می آید . امروزه اغلب خانم‌ها به آسانی مثل یک ارایشگر حرفه ای میتوانند موهای خود را بیارایند. به همین علت است که اقسام و انواع وسایل آرایشی مو در منازل پیدا می شود. تنوع بالای لوازمی مثل سشوار، اتو مو و فر کننده مو سبب راحت تر، حرفه ای تر و سریعتر شدن آراستن موها نسبت به قبل شده است. فر کننده ها یکی از پر طرفدارترین وسایل آراستن مو ميباشند که تغيير مدل موها را در زمان دلخواه و با صرف کم ترین هزینه میسر ميکنند .
یکی از جذاب ترین مدل آرایش مو براي خانم‌ها فرکردن مو است. براي فر کردن مو راه‌های مختلفی وجود دارد که فرد میتواند براي این کار به آرایشگاه مراجعه و یا این که خود شخصاً با استفاده از وسایلی مثل بیگودی و… اقدام به فر کردن موهای خود کند. ولی هر کدام از این راهها دشواری هایی را بهمراه دارد که از جمله آنها میتوان به هزینه بر بودن و همچنين زمان بر بودن این کار اشاره نمود .
از سوی ديگر مواقعی پیش مي‌ايد که شما اصلاً زمانی براي رفتن به آرایشگاه و یا هر عمل دیگری را نخواهید داشت. دلایلی از این قبیل، بیان کننده احتیاج به زمان و همچنين صرف هزینه براي فر کردن مو را بیان ميکنند . ولی ما براي شما پیشنهادی ديگر داریم که مشکلات شما را در این مورد بسیار کاهش ميدهد و آن هم استفاده از دستگاه فر کننده مو بابلیس است.
نخستین گام براي خرید یک دستگاه فر کننده مو بابلیس، آشنایی با انواع مدل های آن و تشخیص مناسب ترین نوع، طبق نیازهای شخصی میباشد . پس باید نیازهای خود را مشخص کنید.
جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-4-300x169 هر انچه درباره فرکننده موی سر بابلیس باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

اقسام فر کننده مو
چه مدل موی فری را دوست دارید؟ این سؤال، مهمترين سوالی است که باید جواب داده شود. این که صرفا از یک مدل فر استفاده می کنید یا می خواهید با این دستگاه فرکننده بابلیس، مدل های متنوعی را روی موهای خود امتحان کنید، در تعيين نوع دستگاه تاثیرگذار است. اگر علاقه به استفاده از مدل های فر گوناگون دارید، باید از فرکننده های بابلیس چند کاره استفاده کنید. این فر کننده ها به کمک سری های مختلفی که دارند، تنوع مدل های مختلفی از موی فر را براي شما مقدور می سازند.
پس به مدل سری فرکننده موی بابلیس توجه کنید. پرطرفدارترین مدل فرکننده های بابلیس، مخروطی و لوله ای هستند. فرکننده بابلیس مخروطی که در بازار با نام های مختلفی از جمله فرکننده عربی یا کله قندی شناخته میشوند ، دارای سری به صورت S هستند. فرکننده لوله ای هم از پر استفاده ترین انواع فرکننده های بابلیس میباشد که میتواند مدل فر طبيعي را براي شما به وجود آورد . فرهای لوله ای بر حسب قطر فر، به چند گروه تقسیم میشوند .
فر ریز:فرکننده های بابلیس با قطر 1. 5 سانتیمتر و کم تر، در این گروه قرار می گیرند. این مدل از فرکننده های بابلیس براي افرادی که موهای با فر بسیار ریز را می پسندند، مطلوب است.
فر پُر:این مدل از فرکننده های بابلیس براي موهای کوتاه مناسبتر است. میله این مدل دارای قطری تا 2. 5 سانتیمتر میباشد .
فر متوسط:این مدل از فرکننده های بابلیس که دارای قطر 3 سانتیمتر هستند، براي موهای متوسط مطلوب ترین مورد ميباشند .
فر درشت:این مدل از فرکننده های بابلیس براي افرادی که موهای بلند ولی با تراکم کم دارند مورد مناسبی به نظر میرسد . قطر این مدل در حدود 3. 5 سانتیمتر میباشد .
فر کم:ایده‌ال ترین مورد براي اشخاص با موهای بلند، فرهایی با قطر 4. 5 سانتیمتر میباشد .
این که دستگاه را براي استفاده در خانه می خواهید یا براي آرایشگاه، در تعيين مدل دستگاه تاثیرگذار است. پس باتوجه به کاربرد و عملکرد دستگاه، وسیله ای مناسب با توقع تان انتخاب کنید به گونه ای که کار کردن با آن ساده بوده و احتیاج به مهارت خاصی نداشته باشد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3-2-300x206 هر انچه درباره فرکننده موی سر بابلیس باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *