آرایشی و زیبایی, مقالات

هاشور ابرو کرکی و مویی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail هاشور ابرو کرکی و مویی آرایشی و زیبایی مقالات

هاشور ابرو کرکی و مویی

هاشور ابرو یک روش جدیدو راه حل تقریبا دائمی برای داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم است. با مدلهای مختلف هاشور ابرو بیشتر آشنا شوید! هاشور ابرو کرکی و مویی

اگر از آرایش ابرو خسته شده‌اید و ابروهایتان به دلایل مختلف نازک و کم پشت شده‌اند می‌توانید از یک راه حل تقریبا دائمی و طبیعی استفاده کنید. هاشور ابرو یا microblading روشی جدید برای آرایش دائمی ابرو و افزایش زیبایی ابروهاست.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -ابرو-سه-بعدی-300x217 هاشور ابرو کرکی و مویی آرایشی و زیبایی مقالات

هاشور ابرو سبک جدیدی از تاتو ابرو است با این تفاوت که رنگدانه‌های مورد استفاده در این روش به عمق بسیار کمی از پوست وارد می‌شوند و طراحی ابرو نیز با این روش بسیار طبیعی و ظریف است. روش‌های مختلفی برای هاشور ابرو وجود دارد که می‌توانید متناسب با نیاز خود از یکی از این روش‌ها استفاده نمایید. با ما در این قسمت از زیبامون دات کام همراه باشید و با مدل‌های مختلف هاشور ابرو بیشتر آشنا شوید.

هاشور ابرو کرکی

این روش برای افرادی که ابروهای کم پشت دارند بسیار مناسب است. در این روش در لابه لای تارهای ابرو خطوط ظریف و باریکی ایجاد می‌شود و حالت بسیار طبیعی برای ابرو ایجاد خواهد شد. در این روش هاشور ابرو حالت کرک و یا سایه داشته و باعث می‌شود تا ابروها پرتر و زیباتر دیده شوند.

هاشور ابرو مویی

در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص طراحی ظریف و مانند تارهای مو برای ابرو ایجاد می‌شود و در نهایت شکل ابرو با تارهای ابرو هاشور شده کامل‌تر و زیباتر خواهد شد. با استفاده از این روش می‌توان شکل اصلی ابرو را تغییر داده و کمی آن را بلندتر و یا ضخیم‌تر کرد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail I380X253_187461172939-300x169 هاشور ابرو کرکی و مویی آرایشی و زیبایی مقالات

هاشور ابرو خطی و تیغ ماهی

این روش برای افرادی که می‌خواهند شکل جدیدی برای ابروی خود طراحی کنند بسیار مناسب است.. در این روش ابتدا شکل مورد نظر ابرو با خودکار طراحی می‌شود و پس از تایید مدل ابرو توسط مشتری، با استفاده از دستگاه مخصوص خطوط باریک و ظریفی به صورت خطی روی ابرو کشیده می‌شود. این خطوط در قسمت تاج ابرو صاف بوده و به تدریج که با انتهای ابرو نزدیک می‌شود شکل مورب به خود می‌گیرد.

برای اینکه حالت طبیعی بسیار عالی برای ابرو ایجاد شود بهترین کار این است که از مدل هاشور تیغ ماهی در انتهای ابرو استفاده شود. در این مدل خطوط هاشور شده برای ابرو از تاج ابرو تا یک سوم یا مرکز ابرو به یک جهت هستند و سپس در ادامه خطوط کار شده برای ابرو حالت تیغ ماهی به خود می‌گیرند.

هاشور ابرو طبیعی

هاشور طبیعی ابرو یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ابروهایی زیبا، طبیعی و پرپشت است. در این روش شکل اصلی ابرو حالت طبیعی دارد و تنها برای قسمت‌های خالی ابرو که معمولا قسمت تاج ابرو است از هاشور استفاده می‌کنند. با استفاده از این روش شکل کلی ابروها کاملا طبیعی خواهد بود و با استفاده از این روش حالت طبیعی‌تری پیدا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *