آرایشی و زیبایی, مقالات

نکات کوتاه آرایشی برای ترتیب کاربرد لوازم آرایش و آرایش با ظاهر جوان تر

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Fashion-345-800x400-1 نکات کوتاه آرایشی برای ترتیب کاربرد لوازم آرایش و آرایش با ظاهر جوان تر آرایشی و زیبایی مقالات

نکات کوتاه آرایشی برای ترتیب کاربرد لوازم آرایش و آرایش با ظاهر جوان تر

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 558555555555555555-300x169 نکات کوتاه آرایشی برای ترتیب کاربرد لوازم آرایش و آرایش با ظاهر جوان تر آرایشی و زیبایی مقالات

با چند مورد از نکات کوتاه آرایشی مربوط به نحوه آرایش برای نتیجه ای ده سال جوانتر و همچنین ترتیب استفاده از لوازم آرایش آشنا شوید.

همچنان که سن بالاتر می رود، نکات بیشتری را برای آرایش باید دقت کنید. در زیر با چند مورد از نکات کوتاه آرایشی برای چهره ای با ظاهر ده سال جوانتر و همچنین ترتیب استفاده از لوازم آرایش آشنا خواهید شد.

نکات کوتاه آرایشی

پیش از نوشتن نکات کوتاه برای آرایشی با ظاهر جوانتر، بهتر است با یک راهنمای آسان مربوط به ترتیب استفاده از لوازم آرایشی در حین میکاپ آشنا شوید. برای مثال برخلاف باور رایج که باید اول از کانسیلر و بعد از کرم پودر استفاده کرد، درحقیقت ترتیب صحیح، استفاده از کرم پودر و سپس کانسیلر است. به گزارش پرشین وی همچنین توصیه می شود از یک خط لب خوب در آرایش خود استفاده کنید و بهتر است رنگی طبیعی داشته و به صورت سبک از آن استفاده کنید.

ترتیب استفاده از لوازم آرایش با نکات کوتاه آرایشی

مرحله ۱: مرطوب کننده: اولین مرحله جای هیچگونه بحث ندارد. پوست خود را با مرطوب کننده ماساژ داده و چند دقیقه اندک صبر کنید تا روی پوست بنشیند و سپس به مرحله بعدی بروید.

مرحله ۲: پرایمر(صورت و چشم ها): پرایمر آرایش را ثابت نگه می دارد، بنابراین قبل محصولات آرایشی استفاده می شود.

مرحله ۳: کرم پودر: با یک کرم پودر سبک که با رنگ پوست تان هماهنگ باشد، یک زمینه صاف و یک دست روی پوست ایجاد کنید.

مرحله ۴: کانسیلر: از نکات کوتاه آرایشی قابل توجه این نکته است که کانسیلر را روی نقاط لک دار صورت بزنید که به گزارش پرشین وی از روی کرم پودر هم مشخص شده و پوشانده نشده اند، بنابراین استفاده از کانسیلر باید بعد از کاربرد کرم پودر باشد.

نکات کوتاه آرایشی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail images-17-300x156 نکات کوتاه آرایشی برای ترتیب کاربرد لوازم آرایش و آرایش با ظاهر جوان تر آرایشی و زیبایی مقالات

نکات آرایشی کاربردی

مرحله ۵: برنزر: روی نقاط مشخص روی صورت که می تواند در معرض آفتاب مستقیم قرار بگیرد (مثل استخوان گونه، بینی و پیشانی) برنزر بزنید.

مرحله ۶: رژگونه: گونه های خود را با رژگونه هایلایت و مشخص کنید.

مرحله ۷: سایه چشم: سایه چشم، خط چشم را می پوشاند بنابراین اولین مرحله در آرایش چشم است.

مرحله ۸: خط چشم: روی سایه چشم یک خط صاف و یک دست بکشید.

مرحله ۹: ریمل: ریمل را نیز باید بعد از دو مرحله قبلی بزنید چرا اگر قبل سایه، ریمل بزنید، احتمالا رنگی شدن مژه ها با سایه زیاد می شود.

مرحله ۱۰: مداد ابرو یا ژل ابرو: از نکات کوتاه آرایشی و جالب این است که آرایش ابرو به میزان غلظت آرایش چشم بستگی دارد، بنابراین وقتی آرایش چشم را کامل کردید، آرایش ابرو انجام دهید.

مرحله ۱۱: رژلب: آرایش لب ها را با یک رژلب یک دست روی تمام لب و یا لیپ بالم شروع کنید.

مرحله ۱۲: برق لب: آرایش لب را می توانید با یک برق لب کامل کنید.

مرحله ۱۳: پودر فیکساتور: در نهایت برای ماندگار و ثابت کردن آرایش از پودر فیکساتور استفاده کنید.

نکات کوتاه آرایشی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -های-آرایش-چشم-300x199 نکات کوتاه آرایشی برای ترتیب کاربرد لوازم آرایش و آرایش با ظاهر جوان تر آرایشی و زیبایی مقالات

ترتیب کاربرد لوازم آرایش

نکات آرایشی مفید برای ظاهری ۱۰ سال جوانتر

نکته شماره ۱: از یک کرم پودر سبک استفاده کنید. (می توانید از یک مرطوب کننده رنگی مثل کرم های بی بی یا سی سی استفاده کرده و یا کرم پودر خود را با مقدار برابر مرطوب کننده ترکیب کنید.)

نکته شماره ۲: سیاهی دور چشم و هر گونه سرخی و تضاد رنگی پلک را با پرایمر پلک بپوشانید.

نکته شماره ۳: از نکات کوتاه آرایشی مفید برای لیفت دادن به گونه ها این است که، گونه ها را هایلایت کرده و سپس با برنزر آن را بپوشانید.

نکته شماره ۴: به صورت خیلی سبک پودر به صورت بزنید.

نکته ۵: قسمت های خالی ابرو را بپوشانید.

نکته شماره ۶: از سایه چشم مات و  به گزارش پرشین وی در رنگ های بسیار طبیعی استفاده کنید.

نکته شماره ۷: مداد داخل چشم را تنها در پلک بالا و از وسط به سمت قسمت بیرونی چشم استفاده کنید و از ریمل نیز فقط در مژه های پلک بالا استفاده کنید. (دلیل این امر آن است که اگر از مداد و ریمل در پلک پایین استفاده کنید، از نظر بصری نمایی افتاده برای چشم ایجاد می کند.)

آرایش با ظاهر جوان

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -ای-دوست-داشتنی-داشته-باشیم-600x600-1-300x300 نکات کوتاه آرایشی برای ترتیب کاربرد لوازم آرایش و آرایش با ظاهر جوان تر آرایشی و زیبایی مقالات

نکات اصلی در آرایش با ظاهر جوانتر

نکته شماره ۶: در این مورد از نکات کوتاه آرایشی باید دقت عمل بیشتری روی آرایش گونه داشته باشید. به صورت خیلی سبک از رژگونه تنها روی استخوان گونه و نه روی سیب گونه استفاده کنید چرا که استفاده از رژگونه روی گونه نیز می تواند نمایی افتاده روی صورت ایجاد کند. در صورت تمایل به استفاده از برنزر، از یک رنگ بسیار ملایم استفاده کرده و اگر چین و چروک دارید، باید از محصولات براق اجتناب کنید. همچنین می توانید از مقداری هایلایتر در بالای استخوان گونه استفاده کنید.

نکته شماره ۹: برای ماندگار نگه داشتن رژ لب همیشه از خط لب استفاده کنید و همچنین توجه کنید که رنگ رژهای تیره سن را بالاتر نشان می دهد و برای ظاهر جوانتر رنگ های روشن مثل هلویی بهتر است. همچنین می توانید از یک رژ نسبتا براق درست در وسط لب ها روی رژلب خود بزنید.

نکته شماره ۱۰: در تمام مراحل بالا، نکته کلیدی برای آرایشی با ظاهر جوان، استفاده از لوازم آرایش از کرم پودر گرفته تا رژلب به شکل سبک و ملایم است.

منبع :پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *