آرایشی و زیبایی, مقالات

نکات افزایش ماندگاری رژ لب

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 232 نکات افزایش ماندگاری رژ لب آرایشی و زیبایی مقالات

نکات افزایش ماندگاری رژ لب

برای داشتن آرایش زیبا و بی عیب و نقص باید رژ لب ماندگار داشته باشید تا با خوردن غذا و نوشیدنی وسط جشن و مهمانی پاک نشود. برای این که ماندگاری و دوام رژ لب را برای مدت طولانی افزایش دهیم و نگران پاک شدن آن نباشیم بهتر است از تکنیک و ترفند مدلینگ ها استفاده کنیم, نکات افزایش ماندگاری رژ لب را در ادامه به شما میگوییم.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5bf7d877a2a26_5bf7d877a2a63-300x300 نکات افزایش ماندگاری رژ لب آرایشی و زیبایی مقالات

برای داشتن آرایش زیبا و بی عیب و نقص باید رژ لب ماندگار داشته باشید تا با خوردن غذا و نوشیدنی وسط جشن و مهمانی پاک نشود. برای این که ماندگاری و دوام رژ لب را برای مدت طولانی افزایش دهیم و نگران پاک شدن آن نباشیم بهتر است از تکنیک و ترفند مدلینگ ها استفاده کنیم, نکات افزایش ماندگاری رژ لب را در ادامه به شما میگوییم.

با لایه برداری کردن لب ها را نرم کنید

لب های خود را به طورمرتب لایه برداری کنید تا آنها نرم بمانند و پوسته هایی که از خشکی لب ها ایجاد شده اند، از بین بروند. می توانید با استفاده از اسکراب لایه برداری لب، این کار را انجام دهید یا فقط آنها را به آرامی مسواک کنید. یکی از فواید لایه برداری ، افزودن نرمی و لطافت بیشتری به لب های شما بوده و باعث می شود تا رژ لب برای مدت طولانی تری، عالی به نظر رسد.

5 روش آسان برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1476877692-300x157 نکات افزایش ماندگاری رژ لب آرایشی و زیبایی مقالات

با لب های تمیز شروع کنید

به منظور افزایش ماندگاری رژ لب خود، باید قبل از اینکه شروع به استفاده از رژ لب کنید، مطمئن شوید که لب های شما کاملاً تمیز هستند. هرگونه روغن و چربی غذا یا مرطوب کننده های چرب روی صورت، از جذب شدن رژ لب به لب ها جلوگیری می کند. لب های خود را قبل از زدن رژ لب، کامل بشویید و برای اطمینان ازاینکه هیچ گونه رطوبتی باقی نمانده است، آن ها را پاک کنید.

از پرایمر لب استفاده کنید

اگر قصد افزایش ماندگاری رژ لب تان را دارید، اساسی ترین قانون، استفاده از یک پرایمر لب است. این مرحله ی کوچک روی لب شما یک پایه ی لطیف ایجاد خواهد کرد و باعث خواهد شد تا رژ لب شما خیلی بیشتر جذب لب ها شود. پرایمر لب را تمام فروشگاه ها نمی فروشند، اما برای آن خوب بگردید؛ زیرا ارزش وقت گذاشتن و تلاش کردن را دارد. پرایمرها بافت واکس مانندی دارند که کمک می کند تا رژ لب به خوبی جذب شده و دوام طولانی تری داشته باشد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1532871966830618-300x235 نکات افزایش ماندگاری رژ لب آرایشی و زیبایی مقالات

بهترین برند ها را بشناسید

رژ لب های خیلی ارزان قیمت، خیلی زود پاک می شوند؛ به همین دلیل اگر واقعاً می خواهید دوام رژ لب تان بیشتر باشد، یک برند با کیفیت تهیه کنید. رژ لب یکی از اقلام لوازم آرایش است که هرقدر هم برای آن پول بدهید نتیجه ی بهتری خواهید دید، پس یا رژ لب نزنید، یا یک برند با کیفیت و با دوام تهیه کنید.

رنگ مناسب را انتخاب کنید

رنگ رژ لب مورد استفاده ی شما نیز تعیین می کند که ماندگاری آن برای چه مدت خواهد بود. به طورکلی هر چقدر رژ لب، کم رنگ تر باشد سریع تر پاک می شود. رنگ های تیره تر حاوی رنگ دانه های بیشتری هستند؛ به همین دلیل رنگ خود را طولانی تر نگه می دارند و وقتی که غذا می خورید یا می نوشید یا حتی لب خود را لیس می زنید احتمال کمتری دارد که پاک شوند.

اصلاح صورت با شمع اصلاح صورت با شمع

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail unnamed-30-300x200 نکات افزایش ماندگاری رژ لب آرایشی و زیبایی مقالات

از پخش شدن رژ لب جلوگیری کنید

برای افزایش ماندگاری رژ لب از خط لب استفاده کنید. هرچقدر بهتر دور لب ها را خط بکشید، از پخش شدن نیز می توانید جلوگیری کنید. حتی می توانید با استفاده از مقدار کمی ریمل ابرو یا چشم دور تا دور قسمت بیرونی خط لب خود، مانع از پخش شدن رژ لب خود شوید. این کار یک حصار نامرئی دور لب های شما ایجاد خواهد کرد که راه پخش شدن رژ لب را می بندد. در نهایت اگر قصد دارید رژ لب زدن را به بهترین شکل ممکن بیاموزید، اینجا کلیک کنید.

پودر مات بزنید

مهمترین کار برای افزایش ماندگاری رژ لب این است که در مرحله آخر مقداری پودر مات روی لب ها پخش کنید تا آرایش لب تان بادوام و ماندگار شود.

دو لایه استفاده کنید

همیشه از یک لایه رژ استفاده کنید، آن را کمی با دستمال کاغذی پاک کنید و سپس دومین لایه را بزنید. این کار کمی زمان بر به نظرمی رسد، اما لایه ی اضافی دوم تفاوت زیادی ایجاد می کند. هرچقدر دوام رژ لب را بیشتر کنیم، همان قدر خوش رنگ تر به نظر می رسد.

چند نکته ی مهم

لب نیز مانند سایر قسمتهای بدن دارای سلولهای مرده است و مهم است که قبل از اعمال رژ لب آن پوسته ها جدا کنید. در نتیجه لایه نهایی بدست آمده صاف تر خواهد بود و ماندگاری رژ را افزایش می دهد. برای اینکار، لب ها را با مسواک نرم یا اسفنج به آرامی بسابید.

از خط لبتان بعنوان زمینه ای برای رژ لب استفاده کنید. با این کار مطمئن باشید که دوام رژ لب روی لب هایتان بیشتر خواهد شد. زمانی که از رژ لب روشن استفاده می کنید، از خط لب بی رنگ یا همرنگ با لبتان استفاده کرده، سپس رژ لب را روی آن بزنید.

راه دیگر استفاده از لایه بسیار نازکی از پودر پنکیک قبل از مالیدن رژ است. پودر از جابجایی ماده رژ جلوگیری کرده و آن را سرجای خود نگه میدارد. کمی پنکیک را با اسفنج روی لب و خط لب خود بمالید. پودر اضافی را با دستمال کاغذی پاک کنید.

ابتدا خط لب بکشید. اگر ابتدا رژ لب بزنید و سپس سعی کنید که خط لب بکشید، قادر نخواهید بود تا خط طبیعی لب خود را پیدا کنید.

برای اینکه برق لب، دوام بیشتری پیدا کند، ابتدا تمام لبتان را با خط لب پر کنید، سپس روی آن برق لب بزنید.

منبع : ساعد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *