آرایشی و زیبایی, مقالات

نکاتی درباره ی آرایش لب ها

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1962973301-talab-org نکاتی درباره ی آرایش لب ها آرایشی و زیبایی مقالات

نکاتی درباره ی آرایش لب ها

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Lip-2-e1527583584643-300x206 نکاتی درباره ی آرایش لب ها آرایشی و زیبایی مقالات

آرایش لبها میتواند به جذابیت و زیبایی صورت اضافه و یا آن را کم نماید. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به طور نامرتب یا با رنگهای نامناسب است.
برای آرایش لب ها به نکات زیر توجه کنید :
همزمان آرایش چشم و لب‌ پر رنگ نداشته باشید
خانم‌هایی که آرایش چشم سنگین و رژلب تیره دارند، جالب به نظر نمی‌رسند. اگر شما می‌خواهید رژلب قرمز بزنید، بقیه آرایش‌تان را روشن نگه دارید، اگر می‌خواهید بروی چشم‌ها تاکید کنید، لب‌هایتان را با رنگ لب براق روشن نگه دارید که به راحتی قابل رویت است.
لب‌های بدون آرایش با چشمان دودی فوق‌العاده بنظر می‌رسند. لب‌ها را با پوشاننده یا کرم پودر قبل از براق کردن بپوشانید. این فرم لب‌ها عملاً بی‌رنگ‌ به نظر می‌رسند.
چطور به لب‌هایتان حجم بدهید
مجبور نیستید ماده حجم دهنده برای لبانتان بکار ببرید تا لبانی به ظاهر بزرگ و قرمز داشته باشید. برای لبانی گوشتی‌تر، خط لب را فقط روی خط بیرونی لب طبیعی‌تان بکشید و سپس مقداری برق را به وسط لب پایینی‌تان آهسته بزنید و لب‌ها را بهم بمالید.
چطور رژلب هماهنگ با برق لب انتخاب کنید
شما شاید رژلب دوست‌تان را دوست داشته باشید، اما ممکن است این رنگ روی لب شما خوب بنظر نیاید. آرایشگر معروف بابی برون، می‌گوید که بهترین رنگ، رژلبی است که یک تا دو درجه تیره‌تر از رنگ لب طبیعی‌تان است. سایه‌های قهوه‌ای یا نارنجی که شامل رنگ مرجانی‌اند، در بعضی افراد خوب بنظر می‌رسند.
بهترین راه بکار بردن رژلب را انتخاب کنید
قانون‌هایی برای استفاده از رژلب وجود دارد. بعضی خانم‌ها از قلم موهای مخصوص رژلب استفاده می‌کنند. این قلم موها معمولاً کاربردی ندارند. بعضی‌ها از انگشت میانی‌شان استفاده می‌کنند. اکثر خانم‌ها از تیوب رژلب استفاده می‌کنند. چیزی را که برای شما مناسب است، انتخاب کنید.
اگر شما اول لبانتان را با خط لب پر کنید، رژلب ماندگاری طولانی‌تری خواهید داشت. اگر از رژلب روشن استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم خط لب کم رنگ‌تر را امتحان کنید. سپس رژلب را روی لب‌ها یکدست کنید. برق لب بخاطر اینکه زود پاک می‌شود زیاد جالب به نظر نمی‌رسد، اما اگر لب‌تان را با خط لب پر کنید، برق لب به آن چسبیده و زود پاک نمی‎شود.
می‌توانید خط لب را قبل یا بعد از رژلب استفاده کنید.
بعضی خانم‌ها ترجیح می‌دهند، اول خط لب بکار ببرند. گفته می‌شود اگر اول از رژلب استفاده کنید، نمی‌توانید خط طبیعی لب‌تان را ببینید. اما در بسیاری افراد برعکس می‌باشد.
هرگز یک خط لب تیره با رژلب روشن بکار نبرید
مطمئن شوید، خط لب با رژلب یا برق لب هماهنگ باشد. خط لب تیره و لب‌های روشن، رنگ و رو رفته بنظر می‌رسد..
با افزایش سن، لبانتان باید چرب‌تر بنظر برسد
همانطور که ما پیرتر می‌شویم، لبانمان باریک‌تر می‌شود. بنابراین شما باید از رژلب‌های مات و براق دوری کنید و بیشتر از رژهای چرب استفاده کنید. همچنین مراقب استفاده از رژهای تیره باشید.
دندان‌های زرد شده را بپوشانید
می‌توانید رنگ زرد دندان‌ها را بپوشانید. برطبق گفته‌ی لازاروس، یک آرایشگر حرفه‌ای: رژلب‌های متمایل به آبی را امتحان کنید، سایه‌های که در این مورد صدق می‌کنند، شامل گوجه‌ای، صورتی، شرابی و ارغوانی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *