آرایشی و زیبایی, مقالات

نحوه استفاده از برنزر تنها در ۶۰ ثانیه

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1657297858-parsnaz-com نحوه استفاده از برنزر تنها در ۶۰ ثانیه آرایشی و زیبایی مقالات

نحوه استفاده از برنزر تنها در ۶۰ ثانیه

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1729703732-parsnaz-com-263x300 نحوه استفاده از برنزر تنها در ۶۰ ثانیه آرایشی و زیبایی مقالات

زیبایی و آرایش

با یک آموزش ساده برای نحوه استفاده از برنزر به شکل بسیار سریع و در عرض یک دقیقه آشنا شوید.

برنزر از لوازم آرایشی محبوب است که می تواند تاثیر زیادی روی نتیجه نهایی آرایش بگذارد ولی به شرط آنکه بدانید دقیقا در چه قسمتی از صورت از آن استفاده کنید. در مطلب زیر با شیوه ای بسیار سریع و آسان از نحوه استفاده از برنزر آشنا خواهید شد که با آن می توانید صورت خود را کانتور کنید.

نحوه استفاده از برنزر

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail index-8 نحوه استفاده از برنزر تنها در ۶۰ ثانیه آرایشی و زیبایی مقالات

مرحله ۱: اطراف سر و پیشانی

اول باید برنزری پیدا کنید که مناسب رنگ پوست تان باشد یعنی نباید رنگ آن تفاوت خیلی زیادی با رنگ پوست تان داشته باشد بلکه به گزارش پرشین وی تنها یک یا دو شماره تیره تر از رنگ پوست تان باشد. سپس یک براش آرایشی پرپشت را به برنزر زده و بتکانید تا مواد اضافه بیرون ریخته و کنترل رنگ ساده تر باشد. سپس به صورت حرکت چرخشی در اطراف خط رویش موهایتان از یک گیجگاه به سمت گیجگاه بعدی براش را حرکت دهید.

نحوه استفاده از برنزر

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail take-care-tanned-skin-cream-300x200 نحوه استفاده از برنزر تنها در ۶۰ ثانیه آرایشی و زیبایی مقالات

 

کانتور پیشانی و خط رویش مو

مرحله ۲: گونه ها

شاید از کانتورکردن گونه ها برای خود غول ساخته باشید و تصور کنید نحوه استفاده از برنزر خیلی مشکل است ولی بسیار ساده تر از چیزیست که فکر می کنید. تنها باید براش خود را دوباره به برنزر آغشته کرده و با آن خطی منحنی شکل از دم گوش تا برآمدگی استخوان گونه رسم کرده و سپس به آرامی خط را با حرکت دورانی براش ترکیب کنید. توجه کنید که حرکت براش باید به شکل ضربه های چرخشی باشد نه به شکل جلو و عقب کشیدن براش!

نحوه استفاده از برنزر

کانتور گونه ها

کانتورینگ صورت با برنزر پودری

مرحله ۳: استخوانی کردن آرواره

کلید یک ظاهر برنز طبیعی، قاب ایجاد کردن دور صورت با یک درخشش رنگ گرم است. پس از برنزه کردن خط رویش مو و استخوان گونه ها، با مشخص کردن لبه های خطوط آرواره با برنزر، قاب صورت را مشخص کنید. به گزارش پرشین وی نحوه استفاده از برنزر برای این کار این است که براش را با حرکات چرخشی از پایه آرواره به سمت چانه حرکت دهید. دقت کنید که باید لبه استخوان آرواره را مشخص کنید نه اینکه برنزر را کامل به اطراف صورت بزنید. در نهایت رنگ برنزر را از چانه به سمت گردن ترکیب کنید.

کانتور خطوط آرواره

کانتور خطوط آرواره

مرحله ۴: مشخص کردن بینی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail tanning-with-coffee-300x200 نحوه استفاده از برنزر تنها در ۶۰ ثانیه آرایشی و زیبایی مقالات

نگران نباشید! برنزرهای پودری برخلاف برنزرهای کرمی خیلی ملایم هستند و حتی اگر اشتباه کنید با یک بینی بیش از حد باریک و با خطوط مشخص باقی نمی مانید! نحوه استفاده از برنزر در این مرحله این است که کمی برنزر را با براش به دو طرف بینی بزنید (حتما اول براش را بتکانید تا مواد اضافی خارج شود) تا کانتور شود. (سعی کنید ژست تان هنگام انجام این کار درست مثل عکس باشد!)

کانتور بینی

کانتور بینی

مرحله ۵: ژست بگیرید

جلو آینده درست همانند مدل داخل عکس، ژست گرفته و یا اگر خواستید چند سلفی از خودتان بگیرید چرا که به همین سادگی، ماهرانه با برنزر صورت خود را کانتور کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *