آرایشی و زیبایی, مقالات

مژه مصنوعی جفتی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3D20 مژه مصنوعی جفتی آرایشی و زیبایی مقالات

توضیحات مژه مصنوعی جفتی مدل 5D-H107 Human Hair جویل

مژه مصنوعی جفتی 5D-H107 Human Hair جویل به چشم شما حالت طبیعی و واقعی می دهد و حالت آن شبیه چشم و مژه طبیعی است و به شما حالت غیر واقعی نمی دهد.
مژه مصنوعی ها در تکمیل یک آرایش خوب بی نهایت مؤثر هستند به همین دلیل انتخاب صحیح مژه مصنوعی در بی نقص بودن آرایش صورت نکته مهمی است.انتخاب مژه مصنوعی بر اساس مدل و فرم چشم و نوع و سبک آرایش چشم انتخاب می شود.
از مژه مصنوعی ها باید پس از پایان آرایش استفاده کرد چون میخواهیم مژه ها کاملا مشکی باشند اگر در ابتدا استفاده شود پر از پودر سایه خواهد شد.
مژه مصنوعی جویل با الیاف نرم و سبک تهیه شده و به راحتی می توان آن را بر روی پلک نصب کرد برای این کار بوسیله دست یا انبر مژه با چسب ساده مژه مصنوعی آن را آغشته کرده بعد از گذشت حدود 30 ثانیه با کمک انبر در جلوی آینه مژه را برروی پلک بالایی کار بگذارید کمی مژه را بر روی پلک خود نگه دارید تا چسب خشک شود و مژه شما بر روی پلک نصب شود.
نکات مهم در استفاده از مژه مصنوعی:
حتما لازم نیست یک مژه را کامل روی چشم بچسبانید با توجه به اندازه چشم با قیچی میتوانید طول مژه مصنوعی را از قسمت انتهای مژه به اندازه دلخواه کوتاه کنید.
انتخاب چسب خوب و ضد حساسیت بسیار مهم است. چسب ها در چهار رنگ طوسی,بی رنگ,سفید,مشکی است.بعد از زدن مقدار یکنواختی از چسب روی مژه مصنوعی 10 ثانیه مکث میکنیم بعد مژه را میچسبانیم.
برای کسانی که میخواهند چشمانی خمار داشته باشند در انتهای چشم از مژه های بلند استفاده میکنیم.در وسط چشم مژه متوسط و هر چه به سمت گوشه داخلی چشم پیش می رویم از مژه های کوتاه تر استفاده میکنیم.

مژه جفتی
مجموعه مژه جفتی 5D محصولاتی جدید وبی نظیر از این برند هستند که به خاطر تارهای موی بیشتر حالت ۵بعدی دارند این محصول به خاطرموی ابریشمی وظریف آن بسیار سبک و بصورت کامل با مژه های چشم فیت میشود. این محصول به خاطر کیفیت بالای آن قابلیت استفاده مجدد را دارا می باشد.
ویژگی های مژه مصنوعی جفتی 5D-H107 Human Hair جویل :
ضدحساسیت
با چسبندگی مناسب
بادوام
با رنگ مشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *