آرایشی و زیبایی, مقالات

مهم ترین ویژگی های ارایش در محیط کار

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail oooooo مهم ترین ویژگی های ارایش در محیط کار آرایشی و زیبایی مقالات

مهم ترین ویژگی های ارایش در محیط کار

به شرایط محیط کاری و موقعیت شغلی خود فکر کنید: محیط کاری خود را بررسی کنید، قطعا یک کار دولتی جدی با آرایش زیاد همخوانی ندارد و موجب ایجاد مشکلاتی خواهد شد اما آرایش مناسب برای محیط کار نیمه رسمی در یک شرکت کوچک چنین محدودیت‌هایی ندارد. موقعیت شغلی شما نیز در نوع آرایش شما نقش دارد به طور مثال نحوه آرایش یک عضو هیئت مدیره با نحوه آرایش یک منشی تفاوت زیادی دارد و هرچه رتبه شغلی شما پایین‌تر باشد نگرانی کمتری در انتخاب نحوه آرایش خود خواهید داشت و هرگونه آرایشی را می‌توانید انتخاب کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail unnamed-19-300x175 مهم ترین ویژگی های ارایش در محیط کار آرایشی و زیبایی مقالات

ابروها را آماده کنید: ابروهای خود را از قبل تمیز کرده و شکل دهید و در صورت نیاز آن را پر کنید.

با پرایمر شروع کنید: اگر زدن سایه هم جزو برنامه آرایشی شما است بهتر است قبل از آن از پرایمر سایه استفاده کنید تا سایه شما دوام بیشتری داشته باشد.

سایه چشم بزنید: سایه را در رنگ‌های طبیعی و نزدیک به رنگ‌های پوست انتخاب کنید و به مقدار کم استفاده کنید تا چشمانتان جلوه بهتری پیدا کند.

خط چشم بکشید و ریمل بزنید: برای کامل کردن آرایش چشم از خط چشم نازک و کاملا در امتداد مژه‌ها استفاده کنید سپس ریمل بزنید تا چشم‌ها بازتر و درشت‌تر به نظر برسد، در زدن ریمل زیاده‌روی نکنید.

ارایش

رنگ رژ لب خود را انتخاب کنید: بر خلاف رنگ سایه چشم در مورد رنگ لب‌ها می‌توانید کمی جسارت به خرج دهید و از رنگ‌های زیباتر مثل قرمز تیره استفاده کنید. اکثر رنگ‌های پوست با رنگ‌های صورتی ملایم یا قهوه‌ای هماهنگی دارد. رنگ‌های صورتی مات تاثیر زیادی در جذاب کردن چهره و ایجاد ظاهری حرفه‌ای و جدی دارد.

برق لب بزنید: استفاده از برق لب هم درخشش زیبایی به لب‌ها می‌دهد و. پس بهتر است روی رژ لب اصلی خود از برق لب یا بالم لب هم استفاده کنید.

از محصولاتی که زرق و برق دارن استفاده نکنین، این محصولات خوبن اما برای وقتی که شبا با دوستاتون بیرون میرین. این لوازم باعث حواس پرتی هم میشن!بهتره رژ گونه استفاده نکنین وگرنه طوری به نظر میاده که انگار بیش از حد آرایش کردین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *