آرایشی و زیبایی, مقالات

معرفی اکسسوری های زیبا و جذاب برای متخصصین خوش ذوق ناخن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail hzhsYCgXci2nHHHJKvvWC9x88fH9rVv1znyJQgh3-1 معرفی اکسسوری های زیبا و جذاب برای متخصصین خوش ذوق ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

 

معرفی اکسسوری های زیبا و جذاب برای متخصصین خوش ذوق ناخن

یکی از مهمترین دلایل انتخاب یک متخصص ناخن توسط بانوان برای انجام کارهای مربوط به ناخن مانند مانیکور ، پدیکور و یا کاشت ، وسایل و ابزارهای زیبا ، کاربردی و نیز به روز آن متخصص می باشد . البته این ابزار خود به نوعی در جذب مشتری های بیشتر کمک بزرگی خواهد کرد .

میز های با سلیقه در سالن های زیبایی که نشان دهنده یک متخصص ناخن خوش ذوق و با سلیقه خواهد بود ، تعداد زیادی از بانوانی را که حتی قصد انجام خدمات مربوط به ناخنهایشان را ندارند ، جذب خواهد کرد .

شرکت بازرگانی صالحی بسیاری از این وسایل را در قسمت محصولات و اکسسوری ناخن موجود دارد که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

کالیته های مخملی ( آلبوم طراحی )

مسلما داشتن یک آلبوم طراحی برای هر متخصص ناخن ابزاری کاربردی خواهد بود . این آلبوم با دارا بودن ناخن های شیشه ای اماده برای طراحی ،  به مشتری در انتخاب راحت تر کمک شایانی خواهد کرد . این کالیته ها با جلد های مختلفی مانند مخمل به بازار عرضه می شوند .

آستون های قلمی

آستون ها معمولا در ظرف هایی ساده عرضه می شدند و متخصص باید با یک پنبه و کج کردن ظرف از آن  استفاده می کرد . بعد از مدتی آستون های پمپی به بازار آمدند و هنوز نیز در بیشتر سالنها استفاده می شوند . به این صورت که با فشار دادن پنیه روی در پمپی آن ، پنبه کاملا به آستون آغشته می شود و نیازی به استفاده از یک ظرف دیگر و یا کج کردن ظرف اصلی نیست . اما آستون های قلمی محصولی جدید و با کیفیت که به راحتی می تواند اثر بجا مانده از لاک و مانیکور را در گوشه ی ناخن بسرعت پاک کند.

سنگ های سواروفسکی دلربا

سنگ های با ارزش و زیبای سواروفسکی که دل هر بانویی را می برد . از این سنگها تا همین اواخر فقط در ساخت زیور آلات استفاده می شد . اما شرکت بازرگانی صالحی مدل های سه بعدی از این سنگها را برای طراحی روی ناخن برای متخصصی خوش ذوق فراهم کرده است . این سنگها در اندازه و رنگ های مختلفی تولید شده که توسط بازرگانی صالحی وارد میشوند . متخصصین ناخن توجه فرمایند مدل های تقلبی زیادی از این سنگها در بازار عرضه شده که با همان هزینه توسط برخی خریداری شده اما بعد از مدتی تغییر رنگ داه و کاملا زرد می شوند . پس در هنگام خرید کاملا به این موضوع توجه داشته باشید که گرفتار کلاه برداران نشوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *