آرایشی و زیبایی, محصولات بهداشتی, مراقبت و سلامتی, مقالات, وبلاگ

مضرات لوازم آرایشی فیک

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 57607493 مضرات لوازم آرایشی فیک آرایشی و زیبایی محصولات بهداشتی مراقبت و سلامتی مقالات وبلاگ

مضرات لوازم آرایشی فیک

 

امروزه با افزایش مصرف لوازم آرایشی و از طرفی افزایش مارک های آرایشی در بازار، انتخاب و تشخیص لوازم آرایشی اصل اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

 

بررسی‌ها نشان می‌ د‌هد‌ که مواد‌ آرایشی تقلبی مارک ‌های معروف، به د‌لیل رونق بازار مصرف د‌ر ایران سود‌ زیاد‌ی برای وارد‌کنند‌گان آن به همراه د‌ارد‌. از این رو شاهد افزایش نمونه های فیک با نام برند های معتبر هستیم.

 

به طور کلی سه شاخصه اصلی در شناخت محصول اورجینال، قیمت، مکان فروش و نوع بسته‌ بندی محصول است. بسته ‌بندی‌ های بی ‌کیفیت، کپی‌ های ضعیف از لگوی اصلی محصول و غلط املایی و یا بازی با حروف اصلی نام یک برند معروف، مهم‌ ترین نشانه ‌های یک جنس تقلبی است.

 

یکی از راه های شناخت لوازم آرایش اصل این است که تستر یا نمونه‌ های آن در فروشگاه معتبر موجود باشد و مارک محصول واضح، خوانا و دیکته صحیح داشته باشد.

 

نکته دیگر قیمت محصول است. محصولات فیک معمولا با قیمت هایی پایین و یا تخفیفات زیاد ارائه می شوند.

 

توجه داشته باشید که مواد لوازم آرایشی اصل معمولا جذب پوستی ندارند و فقط روی پوست می ‌مانند اما مواد لوازم تقلبی جذب بدن می ‌شود و می‌تواند وارد سیستم گردش خون شود و بعد از مصرف طولانی ‌مدت، روی این ارگان ‌های بدن تاثیر منفی بگذارد.

 

مخصوصا لوازم آرایشی مخصوص چشم اهمیت بیشتری دارند؛ چرا که سلول‌های پوست دور چشم بسیار نازک و حساس هستند و مواد شیمیایی به راحتی جذب آن می‌شود. در چنین شرایطی، احتمال عفونت‌های چشمی نیز بالا می ‌رود.

 

لذا هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت نکنید. قبل از خرید حتما به سایت برند مورد نظرتان مراجعه کرده و با شکل و ظاهر محصول آشنا شوید و یا از طریق نمایندگی های معتبر اقدام به خرید کنید.

 

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

 

نظرات خود را درباره ی ((مضرات لوازم آرایشی فیک)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *