آرایشی و زیبایی, مقالات

مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 666666666 مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات

مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 55555555555-1-300x198 مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی آرایشی و زیبایی مقالات
ريزش مو در ناحيه ابروها مي‌تواند هم براي آقايان و هم براي خانم‌ها اتفاق افتد.

  1. صرفه‌جویی بيشتر در وقت و هزينه: اگر ابروهاي شما خيلي کم‌پشت و نازک بوده يا کاملاً ريخته باشد، ممکن است هر هفته يک ساعت يا بيشتر از وقت خود را در جلوي آينه صرف تغيير چهره و اصلاح ظاهر ابروهاي خود کنيد. علاوه بر آن، هزينه‌هاي گزافي را که دائماً براي خريد مواد آرايشي يا سرم‌هاي تقویت‌کننده رشد مو مي‌پردازيد تا ابروهاي شما ضخيم‌تر به نظر برسند نيز در نظر بگيريد. بعلاوه، هزینه کاشت ابرو نسبت به دیگر عمل‌های زیبایی کمتر است. به همين دليل است که تقاضا براي انجام عمل کاشت ابرو تا اين حد زياد است. هزینه کاشت ابروی طبیعی بسته به روش انتخابی و میزان کم پشتی ابروها در افراد مختلف، متفاوت است. قیمت کاشت ابرو معمولا تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نمی گیرد.
  2. چهره‌اي جوان‌تر و شاداب‌تر: با توجه به آنکه افزايش سن اغلب باعث ريزش موي ناحيه ابروها مي‌شود، با عمل کاشت ابرو مي‌توانيد زمان را براي هميشه به عقب بازگردانيد و ظاهري شاداب‌تر داشته باشيد.
  3. ابروهايي که هميشه مي‌خواستيد: وقتي تصميم مي‌گيريد که با کمک جراح متخصص کاشت ابرو، نسبت به رویش دوباره‌ی ابروهاي خود اقدام کنيد، اين فرصت براي شما فراهم مي‌شود که دقيقاً همان مدلي که براي ابروهاي خود دوست داريد را انتخاب کنيد.
  4. مهم‌ترين مزيت رویش دوباره ابروها از طريق عمل کاشت ابروی طبیعی آن است که (مانند همه عمل‌هاي ديگري که ما انجام مي‌دهيم)، آثار و نتايج آن دائمي خواهد بود. عمل کاشت ابرو اين فرصت را براي شما فراهم مي‌سازد تا یک‌بار براي هميشه شکل ظاهري ابروهاي خود را اصلاح کنيد و از اين طريق، اعتمادبه‌نفس خود را افزايش دهيد.
  5. ابروي کاشته شده، حالتي کاملاً طبيعي دارد. افرادي که به ابروها نگاه مي‌کنند، هيچ تفاوتي بين ابروي کاشته شده و ابروي طبيعي که از قبل وجود داشته است، تشخيص نمي‌دهند. اين يکي از مزيت‌هاي متعددي است که عمل کاشت ابرو نسبت به روش‌هاي ديگري مانند تتو يا رنگ کردن ابرو دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *