آرایشی و زیبایی, مقالات

    مزایای هاشور ابرو چیست؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail eyebrow-Hachure     مزایای هاشور ابرو چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

مزایای هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو که نوعی تاتو به حساب می یاد این روزها با استقبال زیادی از طرف بانوان روبرو شده. آیا شما از مزایای هاشور ابرو اطلاع دارید؟

از هاشور ابرو در زیبا کردن ابرو ، پرپشت و قرینه کردن ابرو ها و در نهایت زیباتر به نظر رسیدن ابروها استفاده میشه و همه این موارد از مزایای هاشور ابرو هستند.

اگه از فرم و حجم ابروهای خودتون راضی نیستین و مجبورین در آرایش های روزانه خود زمانی را برای پر کردن و فرم دادن به ابروهای خودتون  بذارین؛  استفاده از این تکنیک میتونه برای شما بسیار کمک کننده باشه.

روش هاشور ابرو با تاتوهای قدیمی از لحاظ فرم طبیعی و ماندگاری بسیار متفاوته چون با تکنیک و روش های متفاوتی اجرا میشه . اگه میخواین درباره هاشور ابرو و مزایای هاشور ابرو بیشتر بدونین و با خیال راحت ابرو های خودتون رو پیش متخصص این زمینه هاشور کنین با این مطلب همراه ما باشید.

هاشور ابرو چیست؟

هاشور به ترسیم خطوطی که شبیه و نزدیک به موی ابرو هستن گفته میشه و بر اساس روش اجرایی اون، آرایش دائمی و نیمه دائمی به حساب می یاد. هاشورها ضمن اینکه به ابرو فرم زیبا و طبیعی میدن ، میتونن موجب بالا رفتن اعتماد به نفس در فرد و موجب صرفه جویی در زمان بشن.

این روزها ممکنه هاشور ابرو در مدل های مختلفی اجرا بشه. مهم اینه که خطوط هاشوری که ایجاد میشه با خواب موهای ابروی فرد هماهنگ باشه و طبیعی به نظر برسه.

مزایای هاشور ابرو دائمی

در ادامه می پردازیم به مهمترین مزایای هاشور ابرو

1- یکی از وقت گیرترین کار ها در فرآیند آرایش صورت پر کردن ابرو و همچنین قرینه در آمدن ابرو هاست. با هاشور ابرو دائمی می توانید در مصرف وقت برای آرایش کردن روزانه صرفه جویی کنید و وقت خود را صرف سایر کار ها کنید.

2- اگر شما هم جز آن دسته بانوانی هستید که از فرم ابرو های خود ناراضی هستید و قصد تغییر در فرم ابرو ها را دارید پیشنهاد ما برای شما انجام هاشور ابرو دائمی است زیرا در این روش می توانید ابرو های خود را متناسب با صورت خود طراحی و اجرا کنید و تغییر زیادی در زیبایی چهره و حتی فرم چشم های خود ایجاد کنید.

اگر چشمانی ریز دارید و از آن ناراضی هستید با این روش می توانید کاری کنید چشمان شما درشت تر از قبل نشان داده شود.

3- اگر از بانوانی که هاشور ابرو را انجام داده اند سوال کنید بسیاری از آنها بر این عقیده هستند که نگهداری و مواظبت از ابروهایی که هاشور شده خیلی راحت تر از ابروهای ساده و طبیعی می باشد این مورد را نیز می توان یکی از بزرگترین مزایای هاشور ابرو دانست.

4- آن دسته از بانوانی دارای بیماری ریزش مو های بدن هستند که آلوپسی نام دارد همچنین کسانی که دوره ی شیمی درمانی خود را به پایان رسانده باشند و ابرو های آن ها ریخته باشد می توان برای برگرداندن ابرو ها و چهره ی زیبای خود از هاشور ابرو استفاده نمایند و از مزایای هاشور ابرو استفاده کنند.

انواع مدل های هاشور ابرو

هاشور ها انواع مختلفی دارن که برخی از اون ها عبارتند از:

هاشور ابرو دو بعدی :

در قسمت تاج، هاشورها به سمت بالا زده میشن به محض رسیدن به خط spine (نقطه کانونی هاشور) هاشور ها چرخش پیدا می کنند و به سمت پایین زده میشن،خطوط به شکل یکسره زده میشه و دستگاه میکروپیگمنتیشن برای ایجاد این هاشور مناسبه.

هاشور ابرو سه بعدی :

این مدل هاشور ظاهر طبیعی به ابرو میده و خطوط به صورت یکسره زده نمیشه بلکه از چیدن چند خط در کنار همدیگه با خواب ملایم در جهت خط spine (نقطه کانونی هاشور) زده میشه و در ضمن  دادن حالت طبیعی  به ابرو ،حجم ابرو ها رو بیشتر نشون میده . این مدل هاشور حتی برای افرادی که هیچ  ابرویی نداشته باشن بسیار مناسبه.

هاشور ابرو مدل دخترانه :

وجه تمایز این مدل هاشور با انواع دیگه هاشور در قسمت تاج ابرو ست . در قسمت تاج ابرو به جای اینکه هاشورها در کنار هم و خیلی منظم زده بشه باید به صورتی ایجاد بشه که حالت بی نظمی ابرو حفظ بشه. اگر با فرم ابرو فرد هم خوانی داشته باشه میشه هاشورها رو به سمت بالا هم کار کرد.

هاشور ابرو هایلایت :

هاشورها با رنگ تیره و با فاصله از هم زده میشه و بعد بین این هاشور، با رنگ روشن تر کار میشه ظاهر و فرم طبیعی به ابرو نمیده و افراد کمی تمایل به استفاده از این مدل هاشور دارن. بیشتر مناسبه افرادی هست که تاتو و یا هاشور قدیمی دارن.

هاشور ابرو تلفیقی :

این هاشور به 3 روش اجرا میشه و معمولا به صورت تلفیق هاشور و سایه اجرا میشه.

روش اول هاشور ابرو تلفیقی :

در این روش تاج ابرو هاشور زده میشه و انتهای ابرو به سمت تاج ابرو به صورت ماژیکی و کامل پر میشه.

روش دوم هاشور ابرو تلفیقی :

این مدل هاشور ظاهر طبیعی تری داره. در این روش کل سطح ابرو هاشور زده میشه و بعد از قسمت دُم ابرو (انتهای ابرو) به سمت تاج ابرو سایه زده میشه به نحوی که در سمت تاج ابرو و بالای ابرو کمترین تراکم رنگ و در قسمت زیر ابرو (دم ابرو) بیشترین تراکم رنگ داره.

روش سوم هاشور ابرو تلفیقی :

کل سطح ابرو هاشور زده میشه و تمرکز سایه روی خط spine گذاشته میشه  این خط spine بیشترین تراکم رنگ رو داره و به سمت اطراف خط spine سایه زده میشه که در قسمت زیر ابرو و بالای ابرو کمترین تراکم رنگ رو داره.

هاشور ابرو فیبروز :

هاشور با این تکنیک امروزه بسیار پرطرفداره. این تکنیک توسط آکادمی فی ارائه شده هاشور هایی که با این تکنیک زده میشه با فرم کلی صورت هماهنگی داره و بر اساس سلیقه و خواست مشتری نیست بلکه بر اساس فرم کلی صورت و نسبت های طلایی اجرا میشه که با توجه به اینکه خط spine (نقطه کانونی هاشور) به کدوم سمت متمایل میشه انواع متفاوتی پیدا میکنه. انواع هاشور های این تکنیک عبارتند از :

هاشور spine-3 :

در این مدل هاشور، که به اون هاشور تیغ ماهی هم گفته میشه نقطه کانونی هاشور روی انتهای ابرو ها قرار داره و همه قسمت های هاشور در جهت انتهایی ابرو ها زده میشن. این مدل هاشور برای برای افرادی که جهت رویش ابروهایشان به سمت بالاست ولی ابروهای کم حجمی دارن مناسبه.

هاشور spine-5 :

به این مدل هاشور، هاشور ابروی آسیایی هم میگن. در این مدل ، نقطه کانونی هاشور در ناحیه پایینی ابروها و در قسمتی بین ابتدا و قوس ابروها قرار میگیره.این هاشور برای افرادی که جهت رویش موی ابرو هاشون تغییر میکنه  و افرادی که چهره ای شبیه ساکنان شرق آسیا دارن مناسبه.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *