آرایشی و زیبایی, مقالات

مراقبت کننده های معجزه گر ناخن را بشناسید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail ZXCnA9Ceui9fZ2wVjyysacEFuQN9uYMzjkTHStLh مراقبت کننده های معجزه گر ناخن را بشناسید آرایشی و زیبایی مقالات

مراقبت کننده های معجزه گر ناخن را بشناسید

ناخن عضوی است که عوامل بسیاری سلامت و زیبایی آن را تحت تاثیر قرار می دهند. زندگی روزمره، آب و هوا و سایر عوامل محیطی، تغذیه، باکتری ها، قارچ ها و نیز بیماری های جسمی می توانند بر روی سلامت و ظاهر ناخن اثرگذار باشند. به همین دلیل می توان گفت که ناخن های هر فرد منعکس کننده سطح سلامت وی می باشند.

ناخن نقش مهمی در زیبایی دست ها دارد، به طوری که ناخن های زیبا و بلند موجب زیبایی و خوش حالت شدن دست ها می گردند.

صرف نظر از جنبه زیبایی شناختی، ناخن ها اعمال مهمی هم برای ما انجام می دهند، برای مثال، به ما کمک می کنند تا اشیا را در دست بگیریم و با ابزارها به دقت و با ظرافت کار کنیم. ناخن ها از بافت های نرم انگشتان حفاظت می کنند و مهم تر از همه این که ناخن ها نمایانگر سلامت عمومی بدن هستند و از ظاهرشان می توان به سلامت اعضای درونی بدن پی برد. ناخن ها با توجه به محل قرار گرفتن شان (راس انگشتان)، همیشه در معرض آسیب هستند. بیماری های ناخن حدود ده درصد از کل بیماری های پوستی را شامل می شوند. عده ای با تجربه ماندن دست شان بین در یا فرو رفتن ناخن شست در گوشت یا عفونت های کوچک ناخن رو به رو شده اند.

اهمیت این موضوع انگیزه ای بود برای تیم بازرگانی دنیای زیبای باران که در این مطلب شما را با روغن هها و تقویت کننده های ناخن آشنا سازد .

روغن کوتیکول

روغن کوتیکول از روغن‌های آووکادو، جوجوبا، درخت چای یا بادام درست می شود که حاوی مقادیر زیادی ویتامین E نیز می باشد .

این ماده، کوتیکول‌های ناخن را نرم می‌کند و از ترک ناخن و سوزش آن‌ها جلوگیری می‌کند. روغن‌های خاص نیز خاصیت ضدقارچ دارند و از عفونت ناخن‌ها جلوگیری می‌کنند. ویتامین E یک آنتی‌اکسیدان است که اثر رادیکال‌های آزاد را از بین می‌برد و از آسیب به سلول‌های پوستی جلوگیری می‌کند. این کار، زمانی مهم است که ظاهر افراد برای محل کار یا مورد خاصی اهمیت پیدا می‌کند.

وقتی از روغن کوتیکول استفاده می‌کنید، حفظ رطوبت و بهبود سلامتی کوتیکول ناخن، سبب کاهش درد در ناخن‌ها می‌شود. این کار به شما کمک می‌کند کارهای روزانه‌تان را بهتر انجام دهید. این محصول، هم‌چنین از شکنندگی و ترک خوردن ناخن جلوگیری می‌کند و به آن فرصت رشد خوب و کافی می‌دهد. ظاهر خوب و تمیز ناخن و کوتیکول‌های آن، اعتماد به نفس فرد را افزایش می‌دهد. برای خرید این روغن با برندهای محبوب و مختلف میتوانید از قسمت محصولات ناخن شرکت بازرگانی دنیای باران اقدام نمایید .

تقویت و ترمیم کننده های ناخن

ناخن سالم، ناخنی است که در عین محکم بودن انعطاف داشته باشد و به راحتی شکسته و خرد نشود. اگر ناخن ورقه ورقه شود شکننده و حساس است و برای استحکام و محافظت از ناخن‌های شکننده باید از محصولاتی استفاده کرد که متناسب و ویژه‌ی رفع این مشکل باشد. شرکت بازرگانی دنیای زیبای باران در زمینه بهداشت و مراقبت از ناخن‌ها بسیار تخصصی و موفق بوده و محصولات ویژه و منحصر به فردی عرضه کرده است.

این محصولات باعث استحکامِ چند برابری ناخن شده و صفحه‌ی ناخنِ نرم را محکم و بازسازی کرده و نیز  شکنندگی و پوسته شدن ناخن را که ممکن است به دلیل مشکل کمبود کلسیم، مواد معدنی و ویتامین‌ها در رژیم غذایی روزانه باشد را برطرف و سطح ناخن را تقویت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *