آرایشی و زیبایی, مقالات

مراقبت از لب و بهداشت دندان بوسه ای کامل!

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail sexy-lips-smaller مراقبت از لب و بهداشت دندان بوسه ای کامل! آرایشی و زیبایی مقالات

بوسه ای کامل!، مراقبت از لب و بهداشت دندان

بگو پنیر! علاوه بر موهای براق و چشم های درخشان ، دهان ما یکی از مهمترین ویژگی های جذاب زمان ما است. با این حال ، نه تنها لب های نرم بلکه دندانهای مرتب شده نیز بوسه ای عالی را تشکیل می دهند. چگونه آن را بدست آوریم؟ راهنما را دنبال کنید!

وضعیت دندانهای ما یک عامل تعیین کننده است که در ظاهر و سلامت ما نیز تأثیر دارد. شرط اصلی دندانهای سالم داشتن فلور خوراکی متعادل است. چندین میلیارد باکتری حفره دهان ما را جمع می کند – برخی از آنها مضر هستند در حالی که برخی دیگر به ما در تحقق مانده مواد غذایی و محافظت از دندان ها و همچنین از بافت اطراف دندان کمک می کنند. برخی از گونه های باکتریایی حتی از دفاع سیستم ایمنی بدن ما حمایت می کنند و یک روند هضم سالم را تضمین می کنند. برای اینکه این میکروارگانیسم های زحمتکش “آسیب پذیر” نباشند ، باید کار خود را انجام دهیم – با مسواک زدن سه بار در روز. در حالت ایده آل ، دندان های ما باید بعد از هر وعده غذایی تمیز شوند تا از ابتلا به دیابت باکتریوز جلوگیری شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 8d31989949fc68575f87380e10045fd1-1-1024x1024 مراقبت از لب و بهداشت دندان بوسه ای کامل! آرایشی و زیبایی مقالات

زمان ابزار

یک مسواک ، چه دستی و چه برقی ، در هر حمام یافت می شود. این بخشی از تجهیزات اساسی است. با این حال ، فقط به عنوان یک مراقبت از دندان هنگام استفاده فقط کافی نیست. با استفاده از دهانشویه دهان و حفره دهان به زور شستشو می شود. با این کار می توان به مناطقی رسید که برای مسواک ما قابل دسترسی نیست. علاوه بر این ، دهانشویه از التهاب لثه جلوگیری می کند. استفاده منظم از نخ دندان و برس های بین دندانی باعث حذف مواد غذایی باقی مانده از فضاهای بین دندانی می شود. اگر این ابزارها را در دست ندارید ، به زور دهان را با آب بشویید. آدامس های دندانپزشکی به خوبی کار می کنند ، زیرا در جیب یا کیف دستی شلوار شما جای می گیرد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail red-pout-1150x719-1-300x188 مراقبت از لب و بهداشت دندان بوسه ای کامل! آرایشی و زیبایی مقالات

“پوست” بیشتر برای لب

اگر لبها به اندازه ی درشت باشند ، از دندانهای مروارید سفید و نفس نعناع تازه چه استفاده می کند؟ اگرچه استفاده از مراقبت های روزانه و شب کاملاً طبیعی است ، اما مراقبت از لب ها را کاملاً فراموش می کنیم. از آنجایی که پوست آنها بخصوص نازک و حساس است ، برای مراقبت از رژ لب و براق نیاز به مراقبت های مناسب را دارد. در بدترین حالت ، لب ها می توانند خشک شوند و پوست آن خاموش شود. هنگام پوشیدن رژ لب ، حتی بیشتر از آن می چسبند. برای اینکه لب ها پایه ایده آل برای داشتن لب های کاملاً قابل بوسیدن باشند ، هر از گاهی باید با لایه برداری لکه دار شوند. این به نرمی ماساژ داده می شود و پس از آن با آب گرم برداشته می شود. این گردش خون را تحریک می کند و یک اثر تقویت طبیعی دارد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail c9a545734eeb2eb5ffd815a9afa65675-230x300 مراقبت از لب و بهداشت دندان بوسه ای کامل! آرایشی و زیبایی مقالات

لطفا یک اندازه بزرگتر!

زنانی از سراسر جهان به آنجلینا جولی حسادت دارند که آن لبهای خوش فرم و خوش فرم را دارند که به خداحافظی این امتیاز را دارند که یکی از جذاب ترین مردان تاکنون ببوسند! این بازیگر احتمالاً چیز خاصی دارد که می توان لب های کاملاً بوسیدنی نامید. اما خانمها را نگران نکنید: حتی اگر طبیعت با شما سخاوتمندانه نبود ، ترفندهایی نیز وجود دارد که بهترین نتیجه را از لبان شما بیرون می آورد! رنگ های روشن مانند صورتی کمرنگ یا زردآلو منعکس کننده نور هستند و از این رو لب های کامل را فریب می دهند. رنگ های تیره اثر متضاد دارند. وقتی صحبت از آرایش لب می شود ، یک متخصص همیشه با یک مداد لب شروع می شود و خط لب را محاصره می کند. پس از آن ، رژ لب آماده استفاده است. این نرم افزار هنگام استفاده از برس لب با دقت بیشتری موفق می شود. با خم کردن مقداری پودر شفاف روی لب ، می توان سایش را افزایش داد و با مقداری براق لب که به وسط لب های بالا و پایین اعمال می شود ، دهان به طور قطع چشم واقعی خواهد بود!

ضد آب

6 ژوئیه 2016 روز جهانی بوسیدن است: طبق یک نظرسنجی ، اکثر آقایان اظهار داشتند که بوسه های پرشور را ترجیح می دهند. این گرم می شود و ممکن است باعث شود که آرایش نه تنها تار شود بلکه باعث می شود طرفین نیز تغییر کنند. هنگامی که با یک دوست خود یک روز قدم می زنید ، به دنبال بافت های ضد بو باشید. آنها بوسه های گرم را سوار می کنند و در آنجا قرار می گیرند که قرار است باشد.

 

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *