مراقبت و سلامتی, مقالات

مراحل  چند گانه پاکسازی  پوست در منزل

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -پوست-4 مراحل  چند گانه پاکسازی  پوست در منزل مراقبت و سلامتی مقالات

مراحل  چند گانه پاکسازی  پوست در منزل

این مراحل را برای شما دسته بندی کرده ایم، که به صورت زیر می باشد:

اولین مرحله از  پاکسازی پوست ، استفاده از  شوینده مناسب نوع پوستتان می باشدکه با آن پوست خود را  شسته و به مدت 2-4 دقیقه با نوک انگشتان خود  به آرامی و به صورت دورانی ماساژ دهید این کار باعث میشود مواد آرایشی و آلودگی های روی سطح پوست شما حل شود سپس صورت خود را با آب ولرم شسته و به آرامی خشک کنید.

دومین مرحله از پاکسازی ، انتخاب یک پاک کننده یا  تونیک مناسب  نوع پوستتان است لوسیون مناسب را به وسیله یک اسفنج نرم یا پنبه بر روی پوست خود به صورت دورانی بمالید و پاکسازی خود را  تکمیل کنید این عمل باعث به وجود آمدن نشاط و شادابی خاصی در پوست شما می شود.

سومین مرحله از پاکسازی  استفاده از لایه بردار مناسب نوع پوستتان می باشد به این صورت که کرم  لایه بردار  را بر روی پوست خود مالیده و کمی صبر کنید تا کرم جذب پوست شود بعد با دو انگشت پوست را به آرامی ماساژ دهید تا سلول های مرده و شاخی از سطح  خارجی پوست برداشته شود.

چهارمین مرحله از پاکسازی استفاده از بخور گرم به مدت ۴ دقیقه و تخیله کومدون ها و جوش های سرسیاه است.

پنجمین مرحله از  پاکسازی ماسک گذاری با جلبک دریایی است ماسک را به صورت یک لایه ضخیم روی پوست صورت بمالید وبا یک فویل بپوشانید و به آرامی دراز کشیده و نفس عمیقی بکشید پس از 20 دقیقه ماسک را با آب ولرم شسته و سپس خشک کنید.

ششمین مرحله از پاکسازی استفاده از بخور سرد جهت بستن منافذ می باشد.

هفتمین مرحله از پاکسازی ‌و مرحله پایانی آن  استفاده از مرطوب کننده بر اساس نوع پوست  می باشد در صورت داشتن پوست چرب از فلویید  و در صورتی که پوستتان خشک یا نرمال است از کرم مرطوب کننده استفاده کنید و اگر قصد خروج از منزل را دارید حتما از ضدآفتاب مناسب پوست خود هم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *