آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی, مقالات, وبلاگ

مدل های جدید ناخن برای فصل زمستان

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -ناخن-های-زیبا-به-شکل-دانه-های-برف-600x500-1 مدل های جدید ناخن برای فصل زمستان آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی مقالات وبلاگ

مدل های جدید ناخن برای فصل زمستان

داشتن ناخن‌های زیبا و طراحی شده یکی از مهم ترین دغدغه‌های بانوان می‌باشد. یکی از ایده‌ها برای طراحی ناخن، طراحی ناخن زمستانه می‌باشد. در طراحی ناخن زمستانه از نقش‌ها و طرح‌‌هایی استفاده می‌کنیم که جلوه گر و متناسب فصل زمستان باشند. ایجاد طراحی روی ناخن برای بانوان کار دشواری می‌باشد بخصوص اگر تبحری در انجام این کار نداشته باشند. امروزه انجام طراحی روی ناخن‌ها نوعی هنر محسوب شده و افراد زیادی به این هنر توجه کرده و وقت خود را به آن اختصاص می‌دهند. برای طراحی ناخن نکات مهمی را باید مورد توجه قرار داد. مثل رنگ ناخن، طرح ناخن، مدل ناخن، متناسب بودن ناخن با لباس‌ها و فصل‌های سال.

ابزار طراحی ناخن

طراحی ناخن نوعی حرفه است که برای انجام آن به یک سری ابزار ضروری نیاز است که این ابزار شامل؛

    استیکر ناخن که پس از خشک شدن ناخن استفاده می‌شود.

    قلم های نقطه گذاری که برای ایجاد طرح‌ها و نقش‌های بیشتر و متنوع تر کاربرد دارند.

    نگین‌ها که با کمک آن‌ها می‌توان زیبایی و جلوه‌ی ناخن را بیشتر کرد.

    چسب‌های نواری در اندازه‌های مختلف

    دانه‌های طراحی ناخن که از جنس شیشه و پلاستیک می‌باشند و با کمک آن‌ها می‌توان طرح‌های سه بعدی روی ناخن ایجاد کرد.

    اکلیل که بعد از زدن لاک روی ناخن و هنگامی که ناخن خیس می‌باشد روی آن پاشیده می‌شود.

    لاک که به رنگ‌های متفاوتی وجود دارد.

    مهر ناخن که روی لاک خشک شده زده می‌شود و طرح‌های مختلفی دارد.

    تاپ کت و بیس کت که سبب ماندگاری لاک می‌شود.

    خلال دندان برای ایجاد طرح روی لاک

    طراحی ناخن قیچی و موچین برای کمک در ایجاد طرح ونقش‌ها

    پنبه های آرایشی

    لاک پاک کن برای پاک کردن لاک و اشکالات طراحی

    لاک های آکریلیکی

    قلم های طراحی ناخن

طراحی ناخن زمستانه

در فصل زمستان که بانوان ژاکت‌ و لباس‌های گرم می‌پوشند می‌توانند به ناخن‌های خود لباس زمستانه بپوشانند اما نه لباس‌هایی از جنس کاموا و پشم، بلکه لباس‌هایی از جنس لاک‌ها و طراحی ناخن زمستانه. در فصل زمستان به دلیل اینکه بانوان دستکش می‌پوشند به طراحی ناخن‌ها اهمیت نمی‌دهند زیرا آن‌ها پوشیدن دستکش را مانع جلوه‌ی ناخن‌ها و طراحی روی آن‌ها می‌دانند. در صورتی که در هر فصلی و با هر پوششی زیبایی و طراحی ناخن‌ها و مرتب بودن آن‌ها حس خوبی به فرد می‌دهد و باعث افزایش اعتماد به نفس او در مجالس و مهمانی‌ها می‌شود. بخصوص اگر طراحی انجام شده روی ناخن متناسب با فصول سال و همین‌طور ست با لباس‌های فرد باشد.

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید

مثلا یکی از این فصل‌ها زمستان است که در این فصل می‌توان طراحی ناخن زمستانه روی ناخن‌ها انجام داد.

مدل‌های طراحی ناخن زمستانه

طرح دانه‌های برف روی ناخن، طرح آدم برفی روی ناخن، طرح ناخن سایه روشن، طرح ناخن مدل اکلیلی ، طرح بابانوئل روی ناخن، طرح ابر و برف و درخت کریسمس نمونه‌هایی از طرح‌های کاربردی برای طراحی ناخن زمستانه می‌باشند. برای طرح ناخن زمستانه بهتر است که نقش کریسمس و دانه برفی و آدم برفی روی همه‌ی ناخن‌ها طراحی نشود زیرا سبب شلوغی طراحی ناخن می‌شود. بلکه به جای این کار بهتر است فقط روی یکی از ناخن‌ها این نقش‌ها طراحی شود و روی ناخن‌های دیگر از ابزار‌های دیگر طراحی ناخن زمستانه مانند اکلیل یا نگین استفاده شود.

رنگ‌های کاربردی و زیبا در طراحی ناخن زمستانه

در طراحی ناخن زمستانه می‌توان از رنگ‌های آبی، فیروزه ای، قرمز، مشکی، زرد و صورتی ، کهربایی، قرمز نارنجی، نارنجی آتشی، لیمویی، بنفش و آبی کبالت که رنگ‌هایی فوق‌العاده هستند، استفاده کرد. در انتخاب رنگ لاک برای طراحی ناخن زمستانه باید به این نکته توجه داشت که اگر رنگ‌های انتخاب شده متضاد هم باشد و از ترکیب دو رنگ متفاوت استفاده کنیم طراحی ناخن زمستانه جلوه‌ی بیشتری خواهد داشت.

هم چنین برای انتخاب رنگ لاک زمینه باید به لباس‌های مورد استفاده فرد در فصل زمستان توجه کرد و رنگ لاک طوری انتخاب شود که با لباس های فرد متناسب باشد. از آنجا که در فصل زمستان معمولا رنگ سفید به چشم می‌خورد بنابراین استفاده از رنگ‌های سفید، آبی، فیروزه ای، قرمز، صورتی، سبز و … در طراحی ناخن زمستانه کاربرد زیادی دارند.

در طراحی ناخن زمستانه برای مدل ناخن باید به این توجه داشت که ناختنهای کوتاه و گرد جلوه‌ی زیبا تری دارند که البته این موضوع در فشن شو‌ها به وضوح دیده می‌شود.

نتیجه گیری

استفاده از رنگ لاک و طراحی ناخن زمستانه متناسب با طرح و رنگ لباس‌ها بسیار مهم می‌باشد و بهتر است که به جای استفاده از رنگ‌های خنثی از رنگ‌هایی استفاده کرد که هم زیبایی خاصی به دست‌های بانوان ببخشد و هم اینکه سبب زیبا تر شدن تیپ و پوشش بانوان شود، که در انتخاب رنگ به جای استفاده از یک رنگ و یک ابزار تزیینی در طراحی ناخن زمستانه، از چند رنگ و مدل به کار برد. در فصل زمستان برای طراحی ناخن زمستانه نباید از رنگ‌های نئونی برای طراحی ناخن زمستانه استفاده کنید زیرا این رنگ‌ها مربوط به فصل تابستان می‌باشند.

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

نظرات خود را درباره ی ((مدل های جدید ناخن برای فصل زمستان)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *