آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی, مقالات, وبلاگ

مدل های جدید طراحی ناخن ساده و شیک

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Nakhon-1-e1512729681381 مدل های جدید طراحی ناخن ساده و شیک آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی مقالات وبلاگ

مدل های جدید طراحی ناخن ساده و شیک

ناخن‌ها جزئی از زیبایی و آراستگی ظاهر، به‌حساب می‌آیند. طراحی مناسب ناخن‌ها باعث زیبایی دستان شما و جلب توجه اطرافیان می‌شود. طراحی ناخن ساده، یکی از محبوب‌ترین مدل‌های طراحی ناخن است که علاوه بر سادگی، زیبایی خاصی را نیز دارد. در ادامه جدیدترین مدل ناخن ساده را معرفی خواهیم کرد.

طراحی ناخن ساده با استفاده از یک رنگ

یکی از مدل‌های طراحی ناخن ساده، لاک زدن ناخن با یک رنگ ساده است. در این مدل شما با استفاده از یک رنگ لاک، شروع به لاک زدن ناخن‌هایتان می‌کنید. این مدل بسیار ساده و زیبا است و جذابیت زیادی به دستان شما می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از شابلون‌های ناخن، اقدام به طرح زدن روی ناخن خود بکنید و مدل‌هایی با جذابیت بیشتر ایجاد کنید. تصاویر مربوط به این مدل را در پایین مشاهده خواهید کرد.

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید

طراحی ناخن ساده با استفاده از گروه‌های رنگی

در این مدل طراحی ناخن ساده، باید از گروه‌های رنگی لاک ناخن (رنگ‌های مشابه) استفاده کرد. این مدل ناخن ساده از مدل بالایی زیباتر و جذاب‌تر است و به مهارت شما در انتخاب رنگ و لاک زدن ناخن بستگی دارد. برای طراحی ناخن با این مدل ابتدا چند رنگ مشابه لاک ناخن را با توجه به سلیقه خود فراهم کنید، سپس با استفاده از خلاقیت خود ناخن‌هایتان را یکی در میان لاک بزنید، در این مورد می‌توانید برای هر انگشت یک رنگ را انتخاب کنید.

زیبایی این مدل ناخن، به هم گروه بودن رنگ‌های آن بستگی دارد؛ تصاویر مربوط به این مدل را در پایین مشاهده خواهید کرد.

طراحی ساده ناخن با لاک زدن نصف ناخن

یکی از جدیدترین مدل‌های طراحی ناخن ساده، لاک زدن نصف ناخن است. این مدل بسیار ساده و زیبا است و از جذابیت بالایی برخوردار است. برای طراحی ناخن‌هایتان به این مدل باید با توجه به علاقه خود چندرنگ لاک ناخن فراهم کنید، نصف پایینی ناخنتان را بپوشانید و نصف بالایی را لاک بزنید. در این مدل معمولاً قسمت بالایی ناخن را لاک می‌زنند اما شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود طراحی کنید.

برای زیباتر شدن این طرح می‌توانید از شابلون‌ها و مهرهای ناخن استفاده کنید و چند طرح کوچک روی ناخن‌های خود طراحی کنید. استفاده از شکل‌های قلب، لوزی، ستاره و … بسیار مناسب است.

طراحی ناخن‌ها مستقیماً با خلاقیت شما در ارتباط است، هنگام طراحی ناخن‌هایتان می‌توانید از ایده‌های خود استفاده کنید و به نحوی نوآوری داشته باشید. در دنیای مد همواره دیده‌ایم که مدل‌ها و طرح‌های جدید بیشتر از دیگر مدل‌ها به چشم می‌آیند و این فرایند در رابطه با طراحی ناخن‌ها نیز صدق می‌کند.

پس شما می‌توانید هر طرحی را که در نظر دارید را روی ناخن‌هایتان پیاده کنید و از اینکه خالق طرح ناخن‌های خود بوده‌اید، لذت ببرید.

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

نظرات خود را درباره ی ((مدل های جدید طراحی ناخن ساده و شیک)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *