آرایشی و زیبایی, مقالات

مداد چشم سفید خط ابی bell

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 59 مداد چشم سفید خط ابی bell آرایشی و زیبایی مقالات

مداد چشم سفید خط ابی

حتی افرادی که طرفدار آرایش کم و طبیعی هستند از توانایی‌های مداد چشم در حالت دادن به چشم‌ها خبر دارند. استفاده از مداد چشم بسیار آسان است و اگر دچار خطا شوید، می‌توانید آن را به آسانی پاک کنید.
شاید به همین دلیل است که این محصول طرفداران پروپاقرصی دارد. کار با مداد چشم برای افرادی که در امر آرایش به‌ویژه آرایش چشم تازه‌کار هستند، کمی دشوار است زیرا پلک پوستی نازک با چروک‌های ریز دارد که کار را برای آنها سخت می‌کند.
تعریق و پوست چرب نیز از دیگر مسائلی است که کیفیت مداد چشم را تحت تاثیر قرار می‌دهد بنابراین باید از برندهای معتبر مداد چشم تهیه کنید.
نحوه‌ی کشیدن مداد چشم سوال بسیاری از افراد است.
فراموش نکنید که مداد چشم برای زیباتر کردن حالت چشم‌های شما ساخته شده است. بنابراین اگر چشم‌های شما ریز است با خط چشم کشیده و کمی پهن از نیمه‌ی پلک می‌توانید آن را درشت جلوه دهید.
اگر چشمان شما حالت خاصی ندارد با ایجاد سایه در قسمت کناری چشم‌ها می‌توانید آن را کشیده نشان دهید. مداد چشم از ماندگاری کمتری نسبت به سایر محصولات آرایشی چشم برخوردار است پس در هنگام خرید به این نکته توجه کنید.
تولیدکنندگان محصولات آرایشی، با تغییر در مدل و فیزیک محصولات خود تلاش می‌کنند استفاده از آنها را ساده‌تر کنند. مداد چشم نیز از این قاعده مستنثی نیست.
مثلا خط چشم‌های پیچی یکی از محصولات جدیدی است که به تازگی به دنیای مد و آرایش عرضه شده‌ است. این محصولات در مقایسه با مداد چشم‌های معمولی ماندگاری بیشتری دارند و می‌توان با آن  خط چشم دقیق‌تری کشید.
از دیگر انواع مداد چشم می‌توان به مداد چشم‌های رنگی و اکلیلی اشاره کرد که استفاده از آنها محدودتر و با توجه به ترند هر سال صورت می‌گیرد.
برای مثال کشیدن مداد چشم سفید در داخل چشم و ریمل‌های رنگی از ترندهای سال 2020 به شمار می‌آید.
مداد چشم بل ، یک محصول فوق العاده نرم و روان برای ایجاد خط چشم داخل چشم است. این مداد کاملا ضد آب بوده و در مقابل تعریق نیز مقاوم است. به هیچ عنوان بر روی پلک ها پخش نمی گردد و ایجاد لک یا سایه نیز نمی کند. از این محصول به راحتی می توانید در داخل چشم  استفاده کنید.
این محصول برای انواع پوست‌ و حتی چشم‌های حساس، مناسب می‌باشد.با استفاده از مداد چشم بل، بدون نگرانی از پخش شدن مداد در اطراف چشم، به راحتی خط چشمی بسیار مشکی و بادوام خواهید داشت. این محصول چشمان شما را برجسته می سازد و حالتی دلپذیر به آن خواهد بخشید.برای خانم هایی که خواهان مداد چشمی جذاب و ماندگار هستند، پیشنهاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *