آرایشی و زیبایی, مقالات

مداد نخی تاتو چیست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -1 مداد نخی تاتو چیست آرایشی و زیبایی مقالات

برای انجام یک تاتو دقیق نیاز است که قبل از آن طرح روی پوست کشیده شود. مداد کنته طراحی تاتو کازمتیک آرت مخصوص طراحی قبل از تاتو است. این محصول ضد آب، حساسیت و باکتری بوده و به راحتی از سطح پوست پاک نمی شود و آلودگی به پوست منتقل نمی کند.
ضمنا از این مداد به عنوان مداد ابر با دوام نیز می‌توانید استفاده کنید.
همراه با نخ آسان تراش
مداد طراحی تاتو معروف به مداد کنته یا مداد نخی، مخصوص طراحی قاب ابرو در تکنیک میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ است. این مدادها معمولا به رنگ قهوه ای سوخته و مشکی هستند. استریل و مخصوص طراحی تاتو می باشند.
طراحی با این مدادها ماندگاری مناسبی دارد و در صورت نیاز می توان روی کادر طراحی شده با ماژیک جراحی نقطه گذاری کرد. در این صورت تا آخر کار تاتو و میکروپیگمنتیشن، طرح با کشیدن دستمال مرطوب یا پد پنبه ای پاک نمی شود. در نهایت برای پاک کردن رنگ ماژیک باقیمانده روی پوست می توانید از فوم اینک اینز استفاده نمایید، که هیچ گونه آثاری از مداد یا ماژیک روی پوست باقی نمی گذارد.
نحوه تراشیدن مداد طراحی
مداد نخی مخصوص طراحی تاتو نیاز به تراش زدن ندارد. کافی است لبه پایین مداد را با تیغ کمی خراش دهید. سپس نخ را بکشید. براحتی چند میل سر مداد بلند می شود. می توانید کمی لبه ها را نیز از دو طرف تیغ بزنید تا نازک تر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *