آرایشی و زیبایی, مقالات

مداد ابرو چیست و کاربرد آن در آرایش ابرو

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Webp.net-resizeimage-2019-07-21T110307.033 مداد ابرو چیست و کاربرد آن در آرایش ابرو آرایشی و زیبایی مقالات

مداد ابرو چیست و کاربرد آن در آرایش ابرو

مداد ابرو

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Webp.net-resizeimage-2019-07-21T110723.681-300x193 مداد ابرو چیست و کاربرد آن در آرایش ابرو آرایشی و زیبایی مقالات

۱ مداد ابرو از پرکاربردترین روش های آرایش ابرو در جهان است.در حالت ایده آل،  بهتر است توسط یک آرایشگر ماهر با انتخاب رنگ مناسب انجام شود.

۲ از جمله کاربرد های مداد ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۳ بهترین مارک های مداد ابرو

۴ انتخاب رنگ مناسب

۵ راهنمای خرید

مداد ابرو از پرکاربردترین روش های آرایش ابرو در جهان است.در حالت ایده آل،  بهتر است توسط یک آرایشگر ماهر با انتخاب رنگ مناسب انجام شود.

ابرو به عنوان یکی از اجزای مهم صورت، می تواند نقش بسزایی در زیبایی ظاهری داشته باشد. به همین خاطر روش های زیادی از جمله ریمل ابرو، رنگ کردن ابرو و … به وجود آمده است. در این مقاله با معرفی مداد ابرو به عنوان یکی از ابزارهای آرایش ابرو، نکاتی را در مورد این وسیله ی آرایشی بیان می کنیم.

از آنجایی که ابرو در چهره ی هر فردی می تواند قسمت مهمی از زیبایی صورت را تشکیل دهد، روش های مختلفی برای آرایش ابرو وجود دارد. پرکاربردترین این روش ها، استفاده از مداد ابرو است.
جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Webp.net-resizeimage-2019-07-21T110004.865-300x193 مداد ابرو چیست و کاربرد آن در آرایش ابرو آرایشی و زیبایی مقالات

مداد ابـرو یکی از لوازم آرایشی است که اغلب زنان از آن استفاده می کنند. امروزه زنانی که می توان گفت ابرو های کم پشت و ضعیفی دارند، برای زیباتر جلوه کردن ابروهای خود، از یک مداد ابرو استفاده می کنند. مداد های ابرو به خوبی و با توجه به مهارت آرایشگر می تواند کیفیت زیبایی ابروهای شما را افزایش دهد.

از جمله کاربرد های مداد ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فرم دهی به ابرو: به وسیله ی مداد ابرو می توانید با ایجاد منحنی ها و فرم های مورد نظر، یک فرم و حالت کلی را برای ابرو در نظر گرفت.

پرکردن جای خالی ابرو: از دیگر کاربردهای مداد ابرو، پرکردن قسمت هایی است که ممکن است در آن قسمت ها موهای ابرو رشد نکرده و وجود نداشته باشد.

کشیدن ابرو: برای ایجاد یک مدل یا خط منحنی مناسب برای ابرو، شما می توانید از مداد ابرو استفاده کنید.

سایه دادن: سایه دادن در نقاط کم پشت شما می توانید برای جلوگیری از ظاهر خالی و تورفتگی در ابرو ها از سایه دادن به وسیله ی مداد ابرو استفاده کنید.

ایجاد تقارن

تقویت  پهنا و عرض ابروها

مداد آرایش ابرو

مداد آرایش ابرو

بهترین مارک های مداد ابرو

علاوه بر اینکه باید برای آرایش ابروی خود حتما از یک آرایشگر ماهر کمک بگیرید، باید بدانید استفاده از یک مداد ابروی مناسب و با کیفیت به خوبی می تواند در آرایش ابروها به ما کمک کند.

از جمله بهترین مارک ها و مداد ابـروهایی که می توان معرفی کرد، عبارتند از:

اتود: از جمله ویژگی های مداد اتود می توان به رنگ دهی و نرم بودن آن اشاره نمود. این مداد در ۵ رنگ وجود دارد که یک سر آن برس دارد.

اورآل: این مداد را می توان مناسب برای ابرو های شلوغ و نامنظم در نظر گرفت. موم بکار رفته در ساخت این محصول توانسته است رنگ مداد را بادوام تر کند.

مک: از این مداد ابـرو می توان برای ایجاد یک ابروی مات و مخملی استفاده نمود که می تواند ابروها را صاف و یکنواخت و نرم کند.

ایزادورا: فرمولاسیون ساخت این مداد را می توان بر پایه ی موم دانست. این محصول می تواند برای کسانی که حساسیت دارند به علت استفاده از مواد آرایشی با پایه ی طبیعی مناسب باشد.

از جمله مارک های مناسب دیگر می توان به کاتریس و بی یو اشاره کرد

لوازم آرایش کاتریس و بی یو

لوازم آرایش کاتریس و بی یو

انتخاب رنگ مناسب

پس از انتخاب مداد مناسب، انتخاب رنگ مداد ابـرو برای آرایش ابرو نکته ی مهم دیگری است که در آرایش ابرو با مداد بسیار مهم است. بسیار مهم است تا رنگ موها و ابروها با یکدیگر هماهنگ و رنگی نزدیک به هم داشته باشند. علاوه بر این، در انتخاب رنگ تیره باید توجه داشت که ممکن است ابروهایتان غیرطبیعی به نظر برسند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Webp.net-resizeimage-2019-07-21T102231.288-300x171 مداد ابرو چیست و کاربرد آن در آرایش ابرو آرایشی و زیبایی مقالات

به طور کلی رنگ های روشن نیز مانند رنگ های تیره، فقط ابروهایتان را غیرطبیعی جلوه می دهند. رنگ مداد باید متناسب با ته رنگ پوست شما و ویژگی های صورتتان باشد. ار حالات ایده آل رنگ مداد می توان به روشن بودن نسبت به رنگ موها در دو پرده اشاره نمود.

برای استعمال مداد ابـرو، بدون وارد کردن فشار، ضربات را به آهستگی وارد نمایید و از استفاده ی مداد در گوشه های بالایی و پایینی ابروهایتان خودداری کنید. همچنین هنگام استفاده از مداد ابـرو، خارج از خط معین را رنگ نکنید.

انتخاب رنگ مناسب

انتخاب رنگ مناسب

راهنمای خرید

از آنجایی که مهمترین لوازم آرایشی ابرو برای زیباسازی ابروها، مداد ابـرو است، انواع مختلفی از این وسیله ی آرایش در بازار وجود دارد.

مداد های ابرو معمولا دارای دو سر مداد و شانه ی ابرو هستند.  در بعضی از مدل های مداد نیازی به تراشیدن نیست و می توانید با پیچاندن قسمت زیر مداد، نوک آن را تقویت کنید.

از جمله نکاتی که در خرید این مداد باید توجه کنید عبارتند از :

برای انجام کار طراحی و متقارن سازی ابروها بهتر است از مدادهای دارای براش یا اسپولی تهیه کنید.

برای آرایش های روزانه، از مداد های ابرویی تیره و روشن استفاده نکنید.

در خرید های اینترنتی، از نظرات مصرف کنندگان استفاده کنید.

در خرید مدادهای ابرو، برند ها و مدل هایی که اشاره شد را در نظر داشته باشید.

همیشه رنگ مداد ابرویتان را هماهنگ با رنگ موها و پوستتان انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *