آرایشی و زیبایی, مقالات, وبلاگ

قرینه سازی ابرو

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 44444444444444444444444444444 قرینه سازی ابرو آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ قرینه سازی ابرو

یکی از اصلی ترین مراحل انجام هاشور ابرو قرینه سازی است.چه با روش میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ حتما ابروها باید قبل از شروع کار طراحی شوند و قسمت های مهم نقطه گذاری شود.قرینه سازی کمک می کند در همان ابتدا نقص ابروها مشخص شود و مدل ابرو متناسب با فرم صورت طراحی شود.قرینه سازی به وسیله مداد طراحی یا ماژیک جراحی انجام می شود.نکته بسیار مهم در انجام این کار این است که ابروها را خیلی به هم نزدیک نکشید چون این کار باعث می شود چهره شخص اخمو نشان داده شود.
قرینه سازی را با 3 ابزار می توان انجام داد.خط کش چسبی،کولیس و دیوایدر.کار با خط کش چسبی نسبت به بقیه هم راحت و روان و هم دقیق تر است.این خط کش ها روی پیشانی می چسبند و یکبار مصرف هستند.کولیس و دیوایدر به صورت خط کش فلزی یا پلاستیکی هستند و روی بدنه اعداد درجه و زاویه برای اندازه گیری دارد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail h-model-abro-300x179 قرینه سازی ابرو آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ قرینه سازی ابرو
آموزش قرینه سازی ابرو
مشتری حتما باید نشسته باشد و زاویه آن 90 درجه باشد
چشمان مشتری بسته و آرام باشد
در زمان طراحی باید حتما در روبروی آن قرار بگیرید نه در کناره مشتری
کار طراحی را شروع کنید و ابرویی که نقص بیشتری دارد را ابتدا طراحی کنید
بعد از اتمام طراحی از فاصله یک متری ابروها را چک کنید
از پشت سر به صورت چرخشی سر مشتری را بچرخانید و دم و دنباله ابروها را چک کنید
بعد از اتمام طراحی چند دقیقه با مشتری صحبت کنید از او بخواهید بخنند و اخم کند تا با بهترین حالت ابروی او آشنا شوید و نقص های ابرو و طراحی را برطرف کنید
برای تشخیص و شکل دادن به ابروها مانند تصاویر ابتدا و انتهای ابرو را با خط بینی و نقطه انتهای چشم مشخص کنید
با مداد طراحی یا ابرو خطی که قرار است برداشته شود یا حذف شود را مشخص کنید
آموزش قرینه سازی ابرو به ۳ روش
برای قرینه سازی ابرو چند روش ساده وجود دارد که با انتخاب یکی از آن‌ها می‌توانید به راحتی ابروهایتان را شبیه به هم برداشته و زیبایی صورت خود را چندین برابر کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -اول-300x170 قرینه سازی ابرو آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ قرینه سازی ابرو
جزیره | سرویس آرایش و زیبایی – فرم ابرو تاثیر زیادی در زیبایی ابرو داشته و به زیباتر کردن فرم صورت بسیار کمک می‌کند. همچنین در حالت دادن به چشم‌ها نیز نقش به سزایی دارد. امروزه روش‌های زیادی نظیر آرایش ابرو‌ها، هاشور زدن ابرو، سایه ابرو و تاتو ابرو برای ایجاد تغییرات در ابرو‌ها وجود دارد که هر کسی می‌تواند به کمک آن‌ها عیب‌های موجود در ابرو‌ها را برطرف ساخته و در مدل ابرو‌های خود تغییراتی را ایجاد کند.
از هر کدام از این روش‌ها برای قرینه سازی ابرو‌ها نیز می‌توان استفاده کرد.
آموزش قرینه سازی ابرو
روش اول: استفاده از دستمال کاغذی و ریمل ابرو
در این روش ابتدا دستمال کاغذی را روی قسمت پایینی ابرو‌ها قرار داده و با کمک ماژیک روی قسمت‌های وسط ابرو و ابتدا و انتهای پایین ابرو را نشانه گذاری کنید. (به جای دستمال کاغذی از پارچه یا کاغذ نیز می‌توانید استفاده کنید؛‌ هر چیزی که یک خط صاف زیر ابروهای شما ایجاد کند تا راحتتر بتوانید دو ابرو را در یک خط قرینه کنید.)
سپس دستمال کاغذی را در قسمت بالایی ابروها (پیشانی) قرار داده و دوباره ابتدا،‌ انتها و وسط بالای دو ابرو را در یک راستا علامت‌گذاری کنید. با مقایسه کردن نقطه‌ها کاملا مطمئن می‌شوید که ابرو‌ها متقارن شده‌اند.
بعد از آن در مرحله بعدی نقاط مشخص شده را به یکدیگر وصل کنید. توجه داشته باشید که دو قله ابرو باید به یکدیگر وصل شوند و دو تاج ابروی متقارن شده را هم باید به صورت موازی به یکدیگر وصل کنید.
از ریمل رنگ ابرو برای کشیدن ابرو استفاده کنید و سپس بخش‌های بیرون مانده از قابی که برای ابرو ایجاد کرده اید را با موچین تمیز کنید و موهای اضافی را بردارید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -دوم-300x200 قرینه سازی ابرو آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ قرینه سازی ابرو
روش دوم: قرینه سازی ابرو با استفاده از مداد چشم
ابتدای کار باید تاج ابرو را مشخص کنید. در ابتدا مداد یا یک خط کش را کنار پره بینی قرار دهید طوری که به صورت عمود از گوشه داخلی چشم بگذرد و نقطه تلاقی ابرو با خط کش نقطه‌ای است که ابرو از اون قسمت شروع می‌شود.
برای کشیدن قسمت دنباله ابرو مداد را کنار پره بینی قرار داده به طوری که اون مداد از گوشه خارجی چشم بگذرد. نقطه تلاقی مداد با دم ابرو نقطه‌ای است که انتهای ابرو را مشخص می‌کند. این نقطه متعادل‌ترین اندازه دم ابرو است.
برای قوس ابرو که دو سوم زیبایی ابرو به حالت آن بستگی دارد. یک مداد از سمت پره بینی به سمت عنبیه چشم قرار داده و نقطه‌ای که ابرو را قطع می‌کند مکان صحیح قوس دادن ابرو می‌شود. قوس دادن به ابرو باید از جلوی صورت انجام شود و سر نباید حالت نیم رخ داشته باشد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -داشته-باشد-300x248 قرینه سازی ابرو آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ قرینه سازی ابرو
روش سوم: استفاده از خط کش قرینه سازی و کولیس
در ابتدای کار باید نقطه وسط پیشانی و بین دو ابرو را مشخص کنید. سپس خط کش قرینه سازی را بالای ابروها روی پیشانی گذاشته و نقطه وسط یعنی نقطه صفر را مطابق با خط مشخص شده بین دو ابرو قرار می‌دهیم. (تصویر زیر)

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -3-300x200 قرینه سازی ابرو آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ قرینه سازی ابرو
حال با استفاده از خط کش و مداد یا ماژیک ابرو در نقطه شروع ابروها نیز خط کشیده به شکلی که از نقطه صفر روی خط به یک میزان تا هر دو تاج ابرو فاصله باشد.
سپس خط وسط خط پیشانی را تا قوس ابرو نیز اندازه بزنید. یعنی از همان نقطه صفر به یک میزان فاصله تا قوس هر دو ابرو تعیین کنید.
به همین شکل خط وسط پیشانی را تا دنباله ابرو اندازه بگیرید. یعنی سه اندازه گیری از وسط دو ابر صورت می‌گیرد.
حالا نوبت به بالا پایین بودن ابرو‌ها می‌رسد. در این مرحله با کمک کولیس خط‌ها را به یکدیگر وصل کنید یعنی یک خط مستقیم از قوس ابرو به قوس ابروی دیگر وصل کنید تا بالا و پایین بودن ابرو‌ها را متوجه شوید. سپس یک خط به موازات نقطه بالای تاج به نقطه بالای تاج ابروی دیگر وصل کنید و همین کار را عینا با نقطه پایینی تاج ابرو انجام دهید تا دو ابرو در یک راستا قرار بگیرند.
حال مطابق قاب ایجاد شده ابرو را تمیز کرده و یا هاشور یا تاتو کنید و شاید بخواهید با مداد یا ریمل ابرو تنها ابرو را به شکل موقت حالت دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *