آرایشی و زیبایی, مقالات

طراحی سه بعدی ناخن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3d-nail-design-01-1 طراحی سه بعدی ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

طراحی سه بعدی ناخن

 

طراحی سه بعدی ناخن معمولا روی ناخن مصنوعی انجام می‌شود و سپس آن را روی ناخن فرد می‌چسبانند. برای این مدل، طراح با قلم‌مو اکریلیک رنگی را روی قالب می‌زند تا خشک و سفت شود. وقتی کاملا خشک شد آن را از قالب جدا می‌کند و روی ناخن مصنوعی می‌چسباند. نمونه‌های غیر اکریلیک هم وجود دارند که از سنگ‌های رنگی و مواد کوچکی استفاده می‌شود که آن‌ها را روی ناخن می‌چسبانند.

نکاتی درباره طراحی سه بعدی ناخن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3d-nail-design-05-1-300x300 طراحی سه بعدی ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

گل، یکی از مواردی است که در طراحی سه بعدی از آن استفاده می‌شود که می‌توان برگ‌ها و گل‌برگ‌های آن را به‌طور برجسته کار کرد تا زیباتر شوند. بسیاری از افراد به دلیل متفاوت بودن و جذاب بودن، طراحی سه بعدی ناخن را انتخاب می‌کنند و برخی دیگر نیز از آن برای مراسم خاصی مثل عروسی استفاده می‌کنند.نمونه‌ای از طراحی سه بعدی ناخن

 

برای طراحی ناخن سه بعدی، طراح ابتدا یک رنگ زمینه روی ناخن می‌زند. این رنگ می‌تواند برای یک پوشش کامل درخشنده یا اکلیل ناخن باشد. آن را با چسب روی ناخن می‌چسبانند. اغلب طراحی سه بعدی رنگارنگ است و می‌توان روی آن را لاک اکلیلی زد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3d-nail-design-06-300x300 طراحی سه بعدی ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

طراحی ناخن را با احتیاط باید انجام داد تا از شکستن آن جلوگیری شود. این مدل روی ناخن اکریلیک بهتر قرار می‌گیرد زیرا بلندتر و محکم‌تر است. وقتی قصد استفاده از طراحی سه‌ بعدی دارید بهتر است از ناخن مصنوعی استفاده کنید تا ناخن طبیعی خودتان. ناخن‌های مصنوعی را می‌توان از قبل آماده کرد و به مشتری ارائه داد یا این‌که مشتری طرح مورد نظر را ارائه کند تا طراح آن را بکشد.

 

مشتریان می‌توانند خدمات طراحی سه بعدی را در سالن‌های مخصوص ناخن یا حتی در منزل انجام دهند. انجام این کار در سالن‌های آرایشی از مانیکور گران‌تر است و  به نسبت هر سالن ممکن است گران‌تر یا ارزان‌تر باشد. هزینه انجام این کار در خانه بستگی به قالب انتخابی، مواد اکریلیک و سایر مواد دارد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3d-nail-design-13-1-300x297 طراحی سه بعدی ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

 

نظرات خود را درباره ی ((طراحی سه بعدی ناخن)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *