آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی, مقالات, وبلاگ

صورت خالص و تازه برای پاکسازی صورت

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail rose-water-skin-glowing صورت خالص و تازه برای پاکسازی صورت آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی مقالات وبلاگ

صورت خالص و تازه برای پاکسازی صورت

این یک دیدگاه آشنا برای هر زن است: کوزه ، بطری و لوله هایی که در حمام ما انباشته شده اند. حتی اگر به دنبال آن به کارهای روزمره زیبایی بچسبیم ، پوست ما فاقد درخشندگی است. چرا؟ پاکسازی صورت اغلب می تواند علت اصلی باشد: به نظر می رسد جزئی ، تأثیر زیادی بر وضعیت پوست ما دارد …

مهم است که صورت خود را با آب خیلی گرم تمیز نکنید ، زیرا آب گرم پوست را خشک می کند و جریان خون را تشویق می کند. از این رو ، پوسته هایی که در بینی ، گونه و زیر چشم قرار دارند ، ظاهر می شوند ، پوست قرمز و تحریک شده به نظر می رسد. آب ولرم برای از بین بردن سبوم اضافی در صبح بدون استرس روی لایه محافظ پوست مفید است. چند سرمازدگی در انتهای روزمرگی صبحانه خوب است زیرا آنها چهره را تازه می کنند و مجددا منافذ را می بندند.

شستشوی صورت

نه تنها تغییرات آب و هوایی بر روی پوست تأثیر نمی گذارد ، بلکه تولید متفاوت غددهای چربی نیز عملکرد خود را انجام می دهد. آنها در طول تابستان نسبت به ماه های سرد فعال تر هستند ، به همین دلیل چربی های بدن بدن می توانند منافذ را مسدود کرده و باعث ناخالصی ها شوند. آب به خودی خود نمی تواند آنها را از بین ببرد. در صورت برطرف نشدن آنها قبل از رختخواب ، پوست در چرخه احیاء شبانه آن دخالت می کند: این منجر به منافذ گرفتگی و التهاب می شود. افرادی که پوست روغنی دارند به جای اینکه کرم شستشو یا ژلی را با خاصیت لایه برداری جزئی به دست آورند که نه تنها آرایش را از بین می برد بلکه باعث کاهش فیلم سبوم می شوند. برای اینکه مؤلفه ها اثر بگذارد ، باید اجازه داده شود تا مدت کوتاهی خیس شوند. انواع پوست خشک و حساس به بهترین وجه با استفاده از شیر تمیز کننده ملایمی که تعادل کمبود سبوس را دارد ، پوست خود را تغذیه می کنند. انواع طبیعی پوست با مراقبت آسان ، هم شیرهای پاک کننده و هم ژل های تمیز کننده ملایم را تحمل می کنند.

بدون صابون!

پاکسازی صورت معمولاً بیشتر از بدن مورد نیاز است. صابون با دارا بودن pH بالای آن به اندازه کافی ملایم نیست تا بخشی از روال تمیز کردن صورت ما باشد. پوست را خشک می کند و مانع محافظ آن را کاهش می دهد. با این حال ، میله های مخصوص تمیز کردن صورت بر اساس سورفاکتانت های ملایم ساخته شده است و با مقدار pH پوست سازگار هستند. این باعث می شود پوست از زهکشی محافظت شود و عملکرد سد اپیدرمی حفظ شود.

تجهیزات برای پوست مناسب

تعداد زیادی از خانمها از پارچه های میکرو فیبر آرایشی برای تمیز کردن صورت با فیبرهایی استفاده می کنند که بسیار خوب هستند و حتی می توانند ذرات ریز را جذب کنند. از آنجا که آرایش ، مقیاس های پوستی و سبوم می توانند بطور ملایم از بین بروند ، محصولات پاک کننده از بین می روند. هنگام راه رفتن یا هنگام مسافرت ، تمیز کردن دستمال مرطوب گزینه مناسبی است. روند فعلی به سمت تمیز کردن برقی پوست است: برس های صورت عملکردهای مختلفی را ترکیب کرده و از پاک کننده دستی صورت مؤثر هستند. علاوه بر از بین بردن کثیفی و آرایش ، این ترکیبات ارتعاشی همچنین می توانند کیفیت پوست را بهبود بخشند.

 

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *