آرایشی و زیبایی, مقالات

روش صحیح برق لب زدن چیست؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 574963_309 روش صحیح برق لب زدن چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

روش صحیح برق لب زدن چیست؟

مانند رژ لب، برق لب نیز انواع گوناگونی دارد و به روش‌های مختلفی می‌شود از آن استفاده کرد. ممکن است برق لب در یک بطری کوچک استوانه‌ای و به شکل غلتکی باشد. یا اینکه مانند رژ لب‌های مایع دارای برس مخصوص باشد. نمونه دیگر آن تیوپی است و مایع برق لب درون یک تیوپ کوچک و گاها در رنگ‌های فانتزی عرضه می‌شود.

انواع برق لب

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 70404999-300x236 روش صحیح برق لب زدن چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

مانند رژ لب، برق لب نیز انواع گوناگونی دارد و به روش های مختلفی می شود از آن استفاده کرد. ممکن است برق لب در یک بطری کوچک استوانه ای و به شکل غلتکی باشد. یا اینکه مانند رژ لب های مایع دارای برس مخصوص باشد. نمونه دیگر آن تیوپی است و مایع برق لب درون یک تیوپ کوچک و گاها در رنگ های فانتزی عرضه می شود. نوع جدیدی از برق لب نیز وجود دارد که حاوی “حجم دهنده” است. این گونه از برق لب از موادی تشکیل شده معمولا بی ضرر هستند و می توانند یک جایگزین مناسب برای تزریق کلاژن باشند. البته اثرات حجم دهندگی در این محصولات موقتی هستند. برخی از انواع برق لب به شکل جامد و مانند رژ لب بی رنگ می باشند. از برق لب برای پوسته پوسته شدن لب ها هم استفاده می شود زیرا بافت چرب آن سبب ترمیم لب می گردد.

کلاژن (collagen)چیست؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 999999999-300x160 روش صحیح برق لب زدن چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

کلاژن اصلی ترین پروتئین در بدن انسان است و از زنجیره 3 پروتئین که به صورت مارپیچی به هم متصل هستند تشکیل شده است. این ساختار منحصر به فرد باعث خاصیت ارتجاعی در آن می شود. تقریبا 33 درصد پروتئین های بدن کلاژن می باشند. این پروتئین از بافت و اندام های بدن حمایت کرده و باعث اتصال آن ها به استخوان می شود. کلاژن 75 درصد پوست را تشکیل می دهد. بنابراین ظاهر سالم و جوان پوست وابسته به بخش عظیمی از سلول های کلاژن سالم در آن می باشد. از این رو لابراتوارهای زیبایی و مراکز تحقیقاتی در سراسر دنیا به دنبال یافتن راه های جدیدی برای ساختن بافت کلاژن جدید و یا درمان کلاژن های آسیب دیده می باشند. در برخی موارد کلاژن به صورت مستقیم به پوست تزریق می شود تا باعث کاهش چین و چروک و یا افزایش حجم لب ها شوند.

حفظ ارتباط با مشتری در شرایط بحرانی با ارسال ایمیل

فوت و فن های برق لب زدن

همه میتوانند لب های زیبا داشته باشند به شرطی که روش استفاده صحیح از لوازم آرایش را بدانند، برق لب یکی از محصولات ارایشی مخصوص زیبایی لب ها است که استفاده از آن فوت و فن های ساده ای دارد. برق لب کاملا با رژلب متفاوت است و روش استفاده از آن نیز متفاوت است

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail images-45 روش صحیح برق لب زدن چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

اولین ترفند برق لب زدن این است که به لب هایتان یک لایه نرم کننده بزنید زیرا برق لب روی لب های خشک خیلی بد میشود باید ابتدا لب هایتان را نرم کنید سپس از برق لب استفاده کنید.میتوانید از رژلب و برق لب با هم استفاده کنید زیرا این باعث میشود جلوه رژلب تان بیشتر شود و لب های براقی داشته باشید پس اول رژلب بزنید و بعد روی آن برق لب بزنید و زیبایی لب هایتان را تکمیل کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail labb-300x236 روش صحیح برق لب زدن چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

برخی از خانم ها در استفاده از برق لب زیاده روی میکنند و چند لایه برق لب میزنند تا لب های پر و براقی داشته باشند این بزرگترین اشتباه در استفاده از برق لب است زیرا باید یک لایه نازک برق لب بزنیداگر به رژلب های براق علاقه دارید میتوانید هر نوع رژلب را به سادگی براق کنید به این صورت که بعد از استفاده از رژلب روی آن برق لب بی رنگ بزنید به همین سادگی.

زیبایی لب ها با برق لب بی رنگ

 

اگر لب های کوچک و باریکی دارید که دوست دارید کمی حجم دار شوند میتوانید از برق لب های حجم دهنده استفاده کنید، این نوع برق لب خاصیت حجم دهندگی و براق کنندگی را با هم دارد.

رژ لب زدن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Lip-2-e1514113121268-300x190 روش صحیح برق لب زدن چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

هیچوقت با رژ لب رنگ روشن، خط لب تیره نکشید؛ چراکه این کار میتواند کل آرایش تان را خراب کند.

همیشه خطوطی که پس از کشیدن خط لب روی لب ها ایجاد می شوند را به کمک گوش پاک کن یا نوک انگشتانتان محو کنید.لب های خویش را بشناسید و بدانید چه مدل رژ لب و خط لبی با آن سازگاری دارد؛ زیرا این مسئله در اشخاص مختلف متفاوت است.

همیشه با یک دستمال اضافی، رژ لب تان را بگیرید و آنرا یکدست کنید.

برای مات کردن رژ لب های برّاق، قدری پودر تثبیت کننده را روی لب ها بزنید و بگذارید چند ثانیه بماند. بعد از آن با کمک یک فرچه صاف یا توپر، ضربات اهسته ای روی آن بزنید تا یکدست شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail mahsho-all3-300x186 روش صحیح برق لب زدن چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

چنانچه تصمیم دارید با فرچه رژ لب بزنید، از فرچه های نوک تیز استفاده کنید. استفاده از این مدل فرچه سبب می شود نتیجه کارتان دقیقتر شود.

چنانچه میخواهید از رژ لب های رنگ روشن و یا پاستلی استفاده نموده و در عین حال هزینه زيادي صرف خرید رژهای پاستلی نکنید، میتوانید خودتان رژ لب مورد نظرتان را درست کنید. تمام سطح لب تان را مداد سفید بکشید و هر رنگ رژ لبی که دوست دارید روی آن بزنید. به همین سادگی!

برای داشتن لب های قلوه ای، قدری هایلایتر کرمی روی کمان مرکزی لب بالایتان بزنید.

برای بزرگ نشان دادن لب هایتان، از روش کانتورینگ لب استفاده کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -لب-زدن-1 روش صحیح برق لب زدن چیست؟ آرایشی و زیبایی مقالات

مواظب باشید رژ لب به دندان هایتان نخورد؛ چون زمانیکه از رژ لب های کرمی استفاده می کنید، امکان دارد این اتفاق رخ دهد.

هچوقت از محصولات تاریخ مصرف گذشته استفاده نکنید؛ زیرا استفاده از این محصولات سبب عکس العمل های آلرژیک و دیگر مشکلات می شوند.

از استفاده از محصولات آرایشی تستر در فروشگاه ها پرهیز کنید؛ زیرا این محصولات به وسیله اشخاص زيادي مورد استفاده قرار گرفته اند و میتوانند سبب شیوع عفونت شوند.

اصلاً به لب های ترک خورده خویش، رژ لب نزنید. این کار ترک ها را بدتر می کند

منبع : ساعد نیوز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *