آرایشی و زیبایی, مقالات

روش بستن مو با كش موي هات بانز

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5-10 روش بستن مو با كش موي هات بانز آرایشی و زیبایی مقالات

روش بستن مو با كش موي هات بانز بسيار ساده و راحت ميباشد به گونه اي كه شما ميتوانيد تنها د عرض چند دقيقه موهاي خود را زيباتر از قبل نماييد.با استفاده از كش موي هات بانز قادر خواهيد بود انواع شينيون هاي مدرن و فانتزي را بر روي موهاي خود ايجاد نموده و جلوه اي ويژه به آن ها ببخشيد.تل موي سر هات بانز در دو سايز بزرگ و كوچك موجود است و مناسب براي انواع موهاي بلند و كوتاه ميباشد و شما با هر حجم مويي ميتوانيد از كش مو هات بانز استفاده نماييد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 7-7-300x300 روش بستن مو با كش موي هات بانز آرایشی و زیبایی مقالات
خريد اينترنتي كش موي هات بانز شما را از رفتن و مراجعه به سالن هاي زيبايي بي نياز ميسازد. با استفاده از كش موي هات بانز ميتوانيد زيباترين مدل ها را بر روي موهاي خود ايجاد نموده و در جمع دوستان خود متفاوت به نظر بياييد. كش موي هات بانز مناسب براي تمامي سنين است.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 8-7-300x300 روش بستن مو با كش موي هات بانز آرایشی و زیبایی مقالات
خريد تل موي هات بانز به شما كمك ميكند بتوانيد در منزل آرايشگر خود باشيد با استفاده از تل موي هات بانز ديگر نيازي نيست به آرايشگاه برويد و در منزل ميتوانيد موهاي خود را به زيباترين مدل ها فرم داده و ببنديد.تل موي هات بانز در دو رنگ مشكي و كرمي موجود است و مناسب براي تمامي افراد با هر رنگ مويي ميباشد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 9-3-300x238 روش بستن مو با كش موي هات بانز آرایشی و زیبایی مقالات
جنس كش موي هات بانز به صورت كاملا انعطاف پذير بوده و بسيار سبك ميباشد به گونه اي كه هنگام استفاده از آن احساس سنگيني بر روي موهاي خود نخواهيد كرد.
با استفاده از كش موي هات بانز ميتوانيد بدون اينكه به موهاي خود آسيبي وارد كنيد و بدون استفاده از مواد شيميايي موهاي خود را با زيباترين شينيون ها تزيين نماييد.
رنگ كش موي هات بانز به گونه اي است كه براي تمامي موها با هر رنگي قابل استفاده ميباشد و براي موهاي تيره و روشن موجود است و در دو رنگ مشكي و كرم رنگ ميباشد.هنگام استفاده از كش موي هات بانز اگر از رنگ مناسب با موي خود استفاده نماييد موها را پر پشت تر از آنچه كه هستند نشان ميدهد و در غير اين صورت حالت فانتزي و زيبايي به موها ميبخشد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3-18-300x300 روش بستن مو با كش موي هات بانز آرایشی و زیبایی مقالات
هات بانز HOT BUNS نام لاتين جديدترين كش موي و يا تل موي آرايشي سال 2014 ست كه به تازگي وارد بازار شده و ميتواند موهاي بانوان را به زيباترين و فانتزي ترين مدل ها فرم دهد.خريد هات بانز شما را به آرايشگري بي نظير تبديل ميكند به گونه اي ميتوانيد در منزل و در مدت كمتر از چند دقيقه موهاي خود را به زيباترين مدل ها فرم دهيد.
هات بانز آرايشي تل موي جديدي است كه به كمك آرايشگران آمده تا موهاي افراد را به زيباترين شكل ممكن فرم دهند. با استفاده از تل موي هات بانز آرايشي تمامي افراد ميتوانند حتي در منزل موهاي خود را به زيباترين و مدرن ترين مدل هاي مو فرم داده و از شينيون هاي قديمي و وقت گير راحت شوند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 4-12-300x238 روش بستن مو با كش موي هات بانز آرایشی و زیبایی مقالات
سايز تل موي هات بانز در دو اندازه ي مختلف است و براي موهاي بلند و كوتاه مناسب ميباشد. سايز كوچك براي موهاي كم حجم و كوتاه و سايز بزرگ براي موهاي بلند و پر حجم قابل استفاده است و حتي همه ي افراد ميتوانند به راحتي و بدون آموزش قبلي موهاي خود را فرم دهند.تل موي هات بانز مناسب تمامي سنين ميباشد.
پک 2 دو تايي تل و كش موي هات بانز : همانطور كه در تصوير مشاهده ميكنيد تل و كش موي هات بانز hot buns درون جعبه ايي كاملا اورجينال ميباشد كه درون جعبه بايد دو عدد كش و تل مو هات بانز يكي كوچك و يكي بزرگ باشد وجود دو عدد تل درون جعبه بر روي بسته هات بانز نيز نمايش داده شده است

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 6-9-300x288 روش بستن مو با كش موي هات بانز آرایشی و زیبایی مقالات
ويژگيهايي تل و كش مويي هات بانز:برند:هات بانز Hot Buns  پكيج دو تايي يكعدد سايز بزرگ – يكعدد سايز كوچك استفاده بسيار راحت و آسان  درست كردن مدل مو در چند ثانيه  ايجاد فر طبيعي و زيبا بعد از باز كردن  مناسب براي ميهماني ، موقع ورزش و تحرك ، ….   بدون نياز به هزينه براي آرايشگاه و درست كردن مو ها  سه حالت بستن مو : بالا – وسط – پايين  بدون نياز به استفاده از سوزن  بسيار كم وزن و سبك
كش موي هات بانز جادويي magic hot buns:از نكات مثبت كش موي هات بانز جادويي hot buns مي توان به مدل پردازي آن اشاره داشت كه شما را قادر مي ساز تا بتوانيد ده ها مدل متفاوت بر روي موهاي خود پياده كنيد و از آن لذت ببريد.و اينكه كش موي سر هات بانز باعث ميشود تا مو هايي شما پر پشت نشان داده شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 12-1-282x300 روش بستن مو با كش موي هات بانز آرایشی و زیبایی مقالات
هات بانز ورزشي: اگر اهل ورزش كردن هستيد و اگر در حين انجام تمرينات ورزشي مو هايي شما پريشان و بر روي صورت خود احساس ناراحتي ميكنيد ما به شما كش و تل موي هات بانز را پيشنهاد ميكنيم هات بانز علاوه بر اينكه از بهم ريختگي و پخش شدن مو هايي شما بر روي صورت شما جلوگيري مينمايي باعث ميشود تا اعتماد به نفس شما هم بالا برود و تصويري زيبا از شما به نمايش بگذارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *