آرایشی و زیبایی, مقالات

روش انجام شیدینگ ابرو

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -ابرو-هاشور-ابرو-طبیعی-هاشور-ابو-جدید-1 روش انجام شیدینگ ابرو آرایشی و زیبایی مقالات

روش انجام شیدینگ ابرو

در حال حاضر شیدینگ ابرو بهترین روش حالت بخشیدن به ابرو‌هاست. در این روش در کنار حفظ فرم طبیعی ابرو‌ها، با ایجاد سایه در آن‌ها نواحی خالی ابرو نیز پر می‌شود. شیدینگ ابرو یکی از روش‌های جدید آرایش ابروست که نسبت به روش‌های دیگری مانند تتو موثرتر است و حالت طبیعی‌تری به ابرو‌ها می‌دهد.

در حال حاضر شیدینگ ابرو بهترین روش حالت بخشیدن به ابرو هاست. در این روش در کنار حفظ فرم طبیعی ابرو ها، با ایجاد سایه در آن ها نواحی خالی ابرو نیز پر می شود. شیدینگ ابرو یکی از روش های جدید آرایش ابروست که نسبت به روش های دیگری مانند تتو موثرتر است و حالت طبیعی تری به ابرو ها می دهد. برای انجام یک شیدینگ ابروی حرفه ای باید روش انجام این کار را بهصورتاصولی آموخت. در این مطلب به معرفی شیدینگ ابرو و چگونگی مراحل این کار توضیحاتی بیان شده است.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail unnamed-26-300x168 روش انجام شیدینگ ابرو آرایشی و زیبایی مقالات

شیدینگ هایی که با سوزنهای پاور زده میشود مثل شیدینگ مخملی یا پودری یا دات فورد که با تک سر هم انجام میشود میتوان از آن برای کل ابرو استفاده کرد و نیز در مناطق کوچکی که به صورت نقطه ای پر میکنیم و در این نقطه ها میتوانیم از تکنیک دات استفاده کنیم.شیدینگ های پرتابی که با 3 پاور یا 5 پاور و یا هفت فلت یا پنج فلت و یا سه فلت انجام میشود برای حجم زیاد ابرو استفاده میشود و در واقع جهت پرکردن کامل داخل ابرو از این روش استفاده میشود.شیدینگ هایی که با هفت فلت انجام میشود قطعا بصورت پرتابی اجرا میشود ولی با سوزنهایی که حالت پاور دارند میتوانیم با کم کردن فشار دست هم سایه ابرو رو ایجاد کنیم.رنگ را رقیق میکنیم و به سوزن کمتر فشار می آوریم و دستمان را عقب کشیده و در نهایت میتوانیم سایه را با سوزن پاور ایجاد کنیم چندین مدل سایه داریم سایه ی پودری یا پوینت که سایه مخملی هم به آن گفته میشود و بصورت ضربه ای بر روی پوست زده میشودسایه ی دیگر بصورت هایلایت است که دم ابرو تیره تر میباشد و سر ابرو روشنتر میباشد یک مدل سایه هم وجود دارد که ابرو بصورت یکدست زده میشود و قاب هم دارد ولی در کل کمرنگ میباشد در واقع یک حالت پیش زمینه ایجاد میکند و انگار که با مداد کم رنگ خطی را در داخل ابرو کشیده ایم یک سایه سه بعدی هم داریم که از زیر ابرو به سمت بالا زده میشود که یک حالت بعد در داخل ابرو ایجاد میکند قسمت پایین تیره تر است و هرچه به سمت بالاتر میرویم روشنتر میشود و زمانیکه به سر ابرو میرسد ، بسیار روشن است و دیده نمیشود

چرا از لوازم آرایشی گیاهی استفاده کنیم؟ چرا از لوازم آرایشی گیاهی استفاده کنیم؟

روش انجام شیدینگ ابرو

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail images-47 روش انجام شیدینگ ابرو آرایشی و زیبایی مقالات

ابتدا پوست ابرو را از هر گونه مواد آرایشی پاک و ضد عفونی کنید

سپس یک لایه نازک از مواد بی حسی روی ابرو ها می گذاریم و روی ان را می پوشانیم.

۱۵ دقیقه مکث نموده و سپس شروع به کار می کنیم.

با مداد به صورت دقیق ابرو را کادر می گیریم و همچنین نقاطی از ابرو را که خالی هستند مشخص می کنیم.

در عمل شیدینگ ابرو سعی کنید از انتهای ابرو شروع به کار کنید و به سمت تاج بروید و زمانی که به تاج ابرو رسیدید سعی کنید قوی تر کار کنید که اگر ابرو دچار ریزش شد ظاهری بد به خود نگیرد.

در هنگام انجام شیدینگ ابرو سعی کنید ابرو به طور کامل تحت کنترل شما باشد. همچنین حرکت دست شما، زاویه نشستن شما، امتداد سوزن و فشار سوزن باید نیز باید با یکدیگر هماهنگ باشد.

بهتر است حین سایه زدن تاج ابرو را کمی قوی تر کار کنید، چرا که ممکن است این ناحیه از ابرو بعد از یک هفته ریزش داشته باشد بدین ترتیب حالت طبیعی خود را حفظ می کند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 205446_910-300x167 روش انجام شیدینگ ابرو آرایشی و زیبایی مقالات

آیا همه می توانند میکروشیدینگ انجام دهند؟

اگر یکی از شرایط زیر را دارید، نمی توانید از روش میکروشیدینگ استفاده کنید:

باداری و شیردهی

تولید بیش از اندازه سبوم در پوست به خصوص در پوست های چرب

پوست های خیلی حساس

آکنه های شدید و فعال

سابقه ایجاد کلوئید یا فزون گوشت و هیپرتروفی

حساسیت به بی حس کننده های موضعی یا جوهرهای تتو

مشکلات پوستی مثل اگزما یا پسوزیاریس

تتو در محل مورد نظر که پاک نشده باشد

منبع : ساعد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *