آرایشی و زیبایی, مقالات

رنگ های تابستانی در زیبایی آرایش شما!

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail original رنگ های تابستانی در زیبایی آرایش شما! آرایشی و زیبایی مقالات

رنگ های تابستانی در زیبایی

رنگهای روشن ، بافتهای ظریف در حال ذوب و رایحه های تازه و میوه ای: سرانجام تابستان فرا رسیده است! بعد از دیدن رنگ پنتون سال ، ما اولین تصور راجع به روندهای مورد نظر دریافت کردیم. با این حال ، پالت رنگ برای ماههای آفتابی و گرم ، چیزهای بیشتری برای ارائه دارد!

در حالی که ظاهراً پین تاپ ، چشمان دودی و سایه های تیره در فصل سرما ما را همراهی می کند ، با آمدن اولین آفتاب های دیگر رنگ های دیگر به موقع به دست می آید: اکنون صحنه برای زرد ، نارنجی ، زردآلو ، صورتی ، آبی ، بنفش و سبز! چه موقع ، اگر اکنون نباشد ، می توانیم از پوشیدن این سایه های چشم نواز بر روی لب ، چشم و ناخن های خود استفاده کنیم؟

خورشید پدیدار میشود!

 

از یک ترشک لطیف لیمو گرفته تا یک آفتابگردان زرد سرسبز: هیچ رنگ دیگری با تابستان نسبت به زرد مرتبط نیست. همانطور که رایحه یک لیمو تازه بریده شده ، رنگ زنده نیز احساس طراوت می بخشد و لوازم جانبی مناسبی برای تنظیم نکات برجسته هنگام ترکیب با رنگ های خنثی است.

رنگ زرد آفتابی همیشه بر روی ناخن ها و ناخن های پا استفاده می شود ، همیشه یک رقم را کاهش می دهد و در صورت آرایش چشم نیز می توان آن را به طور موثری مرحله بندی کرد.

انواع برف سفید ، داشتن یک چهره منصفانه باید یک رنگ تابستانی دیگری را انتخاب کنید ، زیرا رنگ زرد می تواند باعث خستگی و اوج شود.

سایه مناسب مناسب خانمهای بلوند با چشم آبی است. آنها می توانند یک خط درب رسا به رنگ زرد روشن بپوشند. وقتی با لب های تمشک رنگی و چهره ای که آفتاب را ببوسید ترکیب شده است ، این ظاهر تابستانی عالی است!

تزریق میوه

بدون توت فرنگی تازه ، زردآلوهای رسیده از آفتاب یا هندوانه های سرحال ، تابستان فقط نیمی از زیبایی خواهد بود. اکنون طعم های غیر قابل مقاومت آنها دوباره بر عطرها تسلط دارند. و رنگهای روشن آنها الهام بخش ظاهر خلاق است: “رنگ ها میوه ای و تازه هستند ، درست مثل یک اسموتی خوش طعم ،” پیتر اشمیتجر ، مدیر بین المللی آرایش در BABOR توضیح می دهد.

در تابستان امسال رنگهای توت به دلیل رنگ لب بسیار گرم است و حتی در انواع منصفانه به نظر می رسد با داشتن چهره سفید برفی. سایه های گل رز یا زردآلو نرم ، سایه های خوبی برای گونه های ما است که ظاهر آفتاب دوستانه و طبیعتاً تازه را برجسته می کند. به هر حال ، وقتی میخ ناخن هایمان بیاید ، هیچ محدودیتی برای تخیل ما با میوه های کمی گونه وجود ندارد: چندین رنگ را می توان در کنار هم جمع کرد ، مانند گل رز و زردآلو یا لیمو زرد و در آخر تزئین شده با بدلیجات یا – از نظر موضوعی – با برچسب هایی که میوه ها

بسیاری از پانتون ها

فقط با رز کوارتز و آرامش ، Pantone قبلاً دامنه کافی برای ظاهر خلاقانه داده بود. در گزارش خود ، تهیه کننده پیشرو در سطح جهانی از استانداردهای رنگی حرفه ای برای زمینه طراحی ، سایه های دیگری را به عنوان رنگ های مرسوم سال انتخاب کرده است. و آنها یک مزیت واقعی برای آرایش تابستانی نیز هستند.

Limpet Shell از نظر آبزی ، حس شفافیت و طراوت را به شما منتقل می کند.

به عنوان نماینده نرم رنگهای پرتقال پرطرفدار ، هلو گرم اکو احساس آشنایی را برانگیخته است ، در حالی که قهوه یخ زده خنثی ما را به یاد یک کافه یخی خوشمزه می اندازد که با تابستان می رود.

بر خلاف یک بازدید آرام از کافه ، فیستای قوی و پرشور از بیداری و انرژی می ایستد و باعث آرامش و آرامش بخش و رنگ های آرام این فصل می شود.

سهولت به تابستان

تابستان 2015 در حال حاضر درجه حرارت رکورد. برای این که بدن دمای خود را در گرمای شدید ثابت نگه دارد ، باید گرما و عرق را از بین ببرد – خطر نهایی برای آرایش! اکنون زمان آن رسیده است که به بافتهای غیر کامدوژنیک سبک که لزوماً باعث زیبایی پوست نمی شوند ، اعتماد کنیم.

ریمل ضد آب و خط چشم ضد آب نیز ضروری هستند. حتی اگر سفر به آب خنک برنامه ریزی شده باشد.

 

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *