آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی, مقالات, وبلاگ

رنگ لاک ناخن مناسب تابستان

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -مدل‌ها-و-ایده‌ها-برای-لاک-ناخن-در-تابستان-2 رنگ لاک ناخن مناسب تابستان آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی مقالات وبلاگ

رنگ لاک ناخن مناسب تابستان

لاک ناخن مشکی

اکثر خانم ها در فصل تابستان از لاک های روشن و پاستلی استفاده می کنند.اگر مایلید متفاوت دیده شوید لاک مشکی انتخاب خوبی است.افرادی که رنگ پوست تیره،گندمی،کمی تیره ومایل به زرد دارند این رنگ لاک برایشان مناسب است.

لاک ناخن بنفش

همانطور که می دانید رنگ سال ۲۰۱۸ بنفش است.پس فرصت خوبی است تا از رنگ بنفش در آرایش و رنگ لاک خود بهره ببرید.خانم هایی که رنگ پوست روشن متوسط دارند این رنگ لاک برایشان گزینه خوبی است.

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید

لاک ناخن آبی آسمانی

رده های مختلفی از رنگ آبی وجود دارد. هر یک ویژگی منحصر به فرد خود را دارد که مناسب رنگ پوست های متفاوتی است. رنگ آبی آسمانی برای فصل تابستان گزینه ی مناسبی است که جلوه های خاصی را به ناخن های شما خواهد بخشید.اگر پوستتان حالت رنگ پریده ای دارد این رنگ لاک برای شما مناسب نیست.

لاک ناخن صورتی درخشان

اکثر دختر خانم ها به این رنگ لاک علاقه مند هستند.لاک صورتی از جمله رنگ هایی است که هم برای مجالس و هم برای استفاده روزانه میتوان از آن استفاده کرد.اگر پوست گندمی و تیره مایل به زرد دارید این رنگ لاک مناسبتان نمی باشد.ولی این رنگ لاک برای پوست های روشن جذاب خواهد بود.

لاک ناخن زرد پاستلی

طیف های مختلف رنگ زرد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد ، برای استفاده در فصل تابستان گزینه مناسبی است.

لاک ناخن صورتی روشن

اگر توناژ پوست شما متوسط است ، این رنگ لاک انتخاب مناسبی برای دستان شماست.این رنگ لاک برای پوست های روشن جلوه ی زیادی دارد.در عوض برای پوست های تیره گزینه مناسبی نیست.

لاک ناخن سفید

اگر استفاده تکی از این رنگ لاک برای شما خوشایند نیست ، می توانید آن را با سایر رنگ ها ترکیب کنید. با اینکار زیبایی منحصر به فردی را به ناخن هایتان ببخشید.

لاک ناخن ارغوانی

اگر از لاک های بنفش و قرمز رنگ خسته شده اید ما به شما رنگ لاک ارغوانی را پیشنهاد می کنیم.

لاک ناخن بنفش صدفی

همانطور که قبلا هم گفتیم رنگ سال بنفش است. رنگ بنفش صدفی برای لاک انتخاب خوبی برای دورهمی ها و مهمانی هاست.این رنگ لاک برای پوست های روشن متوسط و روشن مناسب می باشد.

لاک ناخن قرمز مرجانی

یکی از محبوب ترین رنگ ها برای آرایش و لاک ناخن قرمز مرجانی است. اگر مایلید جلوه زیبا به مانیکورتان دهید این رنگ لاک را فراموش نکنید.رنگ لاک برای پوست های روشن متوسط و نه خیلی روشن مناسب است.برای خانم های با پوست تیره نوع مات این لاک می تواند گزینه خوبی باشد.

لاک ناخن نارنجی

شاید انتخاب این رنگ به نظر جسورانه برسد ولی بهتر است بدانید که طیف های تیره تری از آن برای همه هر رنگ پوستی مناسب است و شادی و نشاط فصل تابستان را برای شما تداعی می کند.

لاک ناخن آبی نئونی

بطور کلی رنگ آبی از جمله رنگ های سرد و خنک است که انتخاب آن در فصل تابستان برای لباس و رنگ لاک میتواند گزینه ی مناسبی باشد.

لاک ناخن هلویی

این توناژ از رنگ ها همیشه طرفداران خاص خود را دارد. این رنگ لاک برای محیط های رسمی و اداری بخاطر اینکه جلب توجه زیادی نمیکنند و در عین حال ساده و شیک هستند ، میتوانند گزینه مناسبی باشند.این رنگ لاک برای پوست های با توناژ زیتونی مناسب است.

لاک ناخن صورتی صدفی

این رنگ لاک برای استفاده روزانه مناسب است و زیبایی خاصی را به دست های شما می بخشد.

بطور کلی اولویت اول سلیقه و رنگ لاک مورد علاقه شماست و کسی به اجبار نمیتواند رنگ لاکی را برای شما انتخاب کند.اگر لاکی را دوست دارید حتما امتحانش کنید و از قانون و قائده های کلی دوری کنید.با استفاده از رنگ های مختلف بطور تجربی میتوانید متوجه شوید که چه رنگی برای شما مناسب است و چه رنگ هایی به پوست دست شما نمی آید.

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

نظرات خود را درباره ی ((رنگ لاک ناخن مناسب تابستان)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *