آرایشی و زیبایی, مقالات

رنگ تاتو ورد فیمس

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail a.d._pancho_protean_colorset_1-min رنگ تاتو ورد فیمس آرایشی و زیبایی مقالات

رنگ تاتو ورد فیمس

تاتو و میکروپیگمنتیشن تکنیکی است که در آن توسط دستگاه و سوزن های مخصوص رنگدانه (پیگمنت ها) در زیر پوست کاشت می شود و طرحی ماندگار بجا می گذارد. برای این تکنیک ابزارها و وسایل مختلفی نیاز است از جمله؛ دستگاه تاتو، رنگ یا جوهر تاتو، سوزن یا کارتریج، بی حسی و… . رنگ تاتو در تناژهای مختلفی برای انواع تاتوهای آبرنگی، سیاه و سفید و میکروپیگمنتیشن صورت در بازار موجود است و برندها و شرکت های متعددی تولید کننده این محصولات هستند. در این مقاله برترین و عالی ترین برندهای رنگ های تاتو و میکروپیگمنتیشن را معرفی کرده ایم و به طور اختصاصی به بررسی رنگ تاتو ورد فیمس اورجینال و آشنایی با این کمپانی پرداخته ایم.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail unnamed-9-300x300 رنگ تاتو ورد فیمس آرایشی و زیبایی مقالات

برترین برندهای تولیدکننده رنگ تاتو اورجینال

ورد فیمس

بایوتاچ

پرمابلند

کی پی

چیک

اینتنز

لوگو رنگ تاتو ورد فیمس

رنگ تاتو ورد فیمس محصول کشور آمریکاست. پایه آب است و در حجم های ۱۵ میلی و ۳۰ میلی و ۳۰۰ میلی موجود است. این رنگ تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را دارد. این تاییدیه بعد از بررسی ها و آزمایشات متعدد و در صورت اثبات عدم وجود فلزات سنگین و زیان آور برای سلامتی انسان و محیط زیست به شرکت تولید کننده اعطا می گردد.

اطلاعات قانونی شرکت ورد فیمس

اطلاعات مربوط به تک تک رنگ ها همراه با تاییدیه های مختلف و اجزای تشکیل دهنده، شرایط نگهداری، نتایج آزمایشات و… بطور مفصل در فایل های پی دی اف جداگانه ارائه شده است و روی سایت شرکت بارگذاری شده است.

تاییدیه اورگانیک بودن رنگ تاتو اورجینال ورد فیمس

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail DhXwvuTqQq4UQNs3-300x300 رنگ تاتو ورد فیمس آرایشی و زیبایی مقالات

رنگ تاتو ورد فیمس یکی از برترین رنگ های تاتو اورگانیک جهان است. این گواهینامه از طرف سازمان های زیر به این کمپانی اعطا شده است؛

نشان اورگانیک بودن رنگ تاتو ورد فیمس

نشان سلامت محیط زیست رنگ تاتو ورد فیمس

نشان استریلیزه بودن رنگ تاتو ورد فیمس

مشخصات رنگ تاتو ورد فیمس اورجینال

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 0rozdi20_thumb3-1 رنگ تاتو ورد فیمس آرایشی و زیبایی مقالات

ماندگاری بالا، شاین و زنده بودن رنگ، کاشت رنگ سریع در زیر پوست، عدم ایجاد عارضه جانبی (بخصوص در مورد رنگ های قرمز) و… از ویژگی های خاص و منحصربفرد ورد فیمس است.

رنگ های اورجینال مشخصات خاصی دارند از جمله؛ شکل در ظرف، نوشته برجسته روی ظرف های ۳۰ میلی و ۳۰۰ میلی، شناسنامه رنگ که زیر برچسب رویی قرار دارد و… . جهت اطمینال بیشتر از صحت اورجینال بودن، می توانید عکس رنگ را به پیچ اینستاگرام شرکت ورد فیمس ارسال کنید.

رنگ های ورد فیمس برای تاتو بدن، تاتو و میکروپیگمنتیشن صورت (ابرو، خط چشم و لب) بسیار کاربردی و ماندگار هستند، بویژه برای تاتو لب، یکی از بهترین انتخاب ها هستند که کمترین تغییر تناژ و ریزش رنگ را دارند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail wordfamous-black-300x150 رنگ تاتو ورد فیمس آرایشی و زیبایی مقالات

در شناسنامه رنگ تاکید شده است که از این رنگ در ناحیه اطراف چشم استفاده نشود، چون در صورت فشار دست بالا مثل رنگهای تاتو فرمول ۲۳ پخش رنگ می دهد. برای میکروبلیدینگ به تنهایی از ورد فیمس استفاده نکنید بلکه، از ترکیب دو تا سه قطره رنگ ورد فیمس قهوه ای با رنگهای جامد چیک فلاورز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *