آرایشی و زیبایی, مقالات

درباره انگشت تمرینی بیشتر بدانید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -مصنوعی-تمرین-کاشت-ناخن درباره انگشت تمرینی بیشتر بدانید آرایشی و زیبایی مقالات

انگشت تمرینی

انگشت های تمرین کاشت ناخن که به آن ها فینگر هم می گویند برای هنرجویان کاشت ناخن بسیار کاربردی می باشد چرا که نیاز به تمرین دارند و می توانند بدون نگرانی روی آن کار کنند. انگشت های تمرینی در دو نوع با ناخن و بدون ناخن بنا به استفاده هنرجو عزیز تولید می شود.

قتی حرف از کاشت و طراحی ناخن می شود مهمترین موضوع تمرین است. دست های مفصل دار تمرینی کاشت ناخن شبیه سازی شده از روی دست انسان هستند که بیشترین شباهت به دست انسان را ایجاد می نمایند به صورتی که هنرجو کاملا احساس کار روی دست واقعی را خواهد داشت.

دست های تمرینی کاشت ناخن دارای تیپ های جدا شونده هستند، در بسته بندی این محصول 100 عدد تیپ یدک وجود دارد و خبر خوب این است که در صورت اتمام تیپ ها می توانید تیپ یدک دست مفصل دار خود را به صورت جداگانه خریداری نمایید.
با گیره تعبیه شده می توان دست را به میز کار متصل کرد و با خیال راحت به تمرین پرداخت.
وقتی کارآموز آرایشگری می خواهد کارهای هنری را روی تیپ های مصنوعی تمرین کند و روی آنها طراحی کند، ممکن است در پیدا کردن داوطلبی که مایل باشد این کار رویش انجام شود، با مشکل مواجه شود.
در این جور مواقع دست های پلاستیکی مخصوص تمرین، جایگزین خوبی هستند و می توان از آنها برای آماده شدن برای امتحان صدور مجوز آرایگشری استفاده کرد.
دستهای پلاستیکی ناخن ندارند.
قبل از انجام هر کاری، باید بدانید که چگونه تیپ ها را روی این دست ها بچسبانید.
یکی از مزایای استفاده از تیپ روی دست پلاستیکی این است که برداشتن ناخن ها آسان است و بدون خیساندن یا سوهان زدن انجام می شود.

1 دیدگاه در “درباره انگشت تمرینی بیشتر بدانید

  1. Hammond.Fi گفت:

    This website certainly has all of the information and facts I needed concerning this subject and didn’t know who to ask.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *