آرایشی و زیبایی, مقالات

حقایقی در مورد ابروها که نمیدانستید!

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Cute-Margot-Robbie-Pictures حقایقی در مورد ابروها که نمیدانستید! آرایشی و زیبایی مقالات

حقایقی در مورد ابروها که نمیدانستید!

ابروها نقش بسزایی در زیبایی صورت و به‌ خصوص چشم‌های ما دارند، ابروهای زیبا می‌توانند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهند، متاسفانه گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و بعضی قسمت‌هایشان خالی می‌شوند و به همین دلیل دیگر نمی‌توان آنگونه که زیباست آن‌ها را حالت داد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 444444444-214x300 حقایقی در مورد ابروها که نمیدانستید! آرایشی و زیبایی مقالات

ابروها نقش بسزایی در زیبایی صورت و به خصوص چشم های ما دارند، ابروهای زیبا می توانند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهند، متاسفانه گاهی پیش می آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می دهند و بعضی قسمت هایشان خالی می شوند و به همین دلیل دیگر نمی توان آنگونه که زیباست آن ها را حالت داد. اما راه هایی وجود دارد که می توان رشد موهای ابرو را تحریک کرد تا دوباره ابروهایی همانند گذشته داشت.

 

معمولا بین ۶ تا ۸ هفته طول می کشد که ابروها مجدد شروع به رشد کنند اما بسیار پیش می آید که دوست داریم ابروها زودتر پر شوند و موهای آن سریع تر رشد کنند، در این مواقع استفاده از راه حل های طبیعی شاید مطمئن ترین کار باشد. البته باید قبل از استفاده از این را ه حل ها مطمئن باشیم که کم شدن موها به دلیل بیماری و مشکل خاصی نیست.

حقایقی در مورد ابرو

  1. آن ها از چشمان ما محافظت می کنند :

در طول تاریخ بشر، بیشتر بخش های مو از بدن انسان کاهش یافته ، به جز ابروها و مژه ها . مژه ها و ابرو ها از چشمان ما در مقابل گرد و غبار جلوگیری کرده و مانع ورود قطرات باران به داخل چشم می شوند.

  1. ابروها در تشخیص چهره نقش مهمی دارند :

محققان با انجام آزمایش های مختلف دریافتند که تشخیص چهره بدون وجود ابرو تقریبا غیر ممکن است . آزمایشات انجام شده در این زمینه حاکی از آن بود که 46% از افراد توانایی شناسایی افراد مشهور را بدون وجود ابروان آن ها نداشتند .

  1. ابرو ها برای برقراری ارتباطات غیر کلامی بسیار مهم اند :

همه ما در بسیاری از مواقع به جای برقراری ارتباطات کلامی ، با استفاده از حرکات چشم و ابرو و دهانمان با مخاطب خود ارتباط غیر کلامی ایجاد خواهیم کرد و این بیانگر این موضوع است که ابروها نقش به سزایی در نشان دادن حس عصبانیت ، خوشحالی و تعجب دارند .

  1. میانگین تعداد موهای ابروی یک فرد حدود 250 تار مو در هر یک از ابرو ها است :

طول ، ضخامت و جهت رشد ابروها در هر فردی متفاوت است اما با این حال آزمایشات حاکی از آن است که هر فرد به طور متوسط دارای 250 مو در هر یک ابروان خود است .

زیان کدام مواد ارایشی بیشتر است؟ زیان کدام مواد ارایشی بیشتر است؟

  1. رشد مجدد موهای جدید ابرو ها :

هر یک از تارهای موی ابرو دارای عمری حدود 4 ماه هستند . به عبارت دیگر ، هر 4 ماه یک بار موهای ابروانتان ریخته و موهای جدیدی در خواهند آمد .

  1. شکل ابروها ممکن است نشان دهنده شخصیت فرد باشد :

برخی محققان بر این باورند افرادی که دارای ابروان صاف هستند ، افرادی واقع گرا بوده و افراد دارای ابروان خمیده ، دارای شخصیت مردم محور می باشند .

  1. ابروها نیز همانند موهای سر، سفید خواهند شد :

ابرو ها نیز به مروز زمان و با افزایش سن به رنگ سفید درخواهند آمد اما با این وجود روند سفید شدن ابروها کند تر از روند سفید شدن موهای سر است .

  1. رشد موهای ابرو در تابستان بیشتر است :

محققان به این نتیجه رسیده اند که موهای ابرو ، در تابستان دارای رشد سریع تری نسبت به زمستان است .

از محصول مناسب استفاده کنید

اگر می خواهید خط ابرو بکشید از مداد ابرو استفاده کنید. هنگام انتخاب مداد ابرو توجه داشته باشید رنگ آن نیم درجه از ابروی شما تیره تر باشد تا در عین پوشش دهی کامل ابرو رنگ چشمان شما را بهتر نشان دهد. خط ابرو را دوباره ترسیم کنید. این خط را کمی بالاتر از خط واقعی ابرو بکشید تا پرپشت تر دیده شود. در آخر به کمک انگشتان، این خطوط را محو کنید. اگر ابروی توخالی دارید یا موهای ابروها خیلی نازک است از ژل ابرو کمک بگیرید تا پرتر به نظر برسند و موها ضخامت پیدا کنند.اگر ابروهایتان خیلی خالی شده می توانید از تاتوی ابرو یا هاشور به سلیقه خود استفاده کنید. معمولا سالی یکبار باید تاتو را روتوش کنید.اگر ابروهایتان نازک است و دوست دارید کمی آن را پررنگ تر و پرپشت تر جلوه دهید از ریمل ابرو کمک بگیرید. بهتر است ریمل را همرنگ ابروی خود انتخاب کنید. اگر بین دو رنگ شک دارید، رنگ تیره تر را بردارید.رنگ ابروی مناسب انتخاب کنید. در بهترین حالت، رنگ ابروها باید با رنگ ریشه موها یکی باشد. اگر نمی دانید باید از کدام مداد یا سایه چشم استفاده کنید، همیشه رنگ روشن تر را انتخاب کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail cover-1x1_4-214x300 حقایقی در مورد ابروها که نمیدانستید! آرایشی و زیبایی مقالات

متناسب با صورتتان به ابرو مدل دهید

برای صورت های استخوانی و گرد، خط ابرویی که کمی 8 باشد بهتر است و برعکس، صورت های کشیده با خط ابروی منحنی تر به دلیل ایجاد تضاد زیباتر می شوند.ابرویی که درست آرایش شود، چشم را نافذتر و جوان تر نشان می دهد. برای کمتر نشان دادن خطوط صورتتان، تاج ابرو را بالا ببرید تا دم آن. اگر دم ابرو بیش از حد پایین و قطور باشد باعث می شود چهره عبوس و افسرده نشان داده شود.

منبع ساعد نیوز

1 دیدگاه در “حقایقی در مورد ابروها که نمیدانستید!

  1. Hello, its good article on the topic of media print, we all be aware of media is a fantastic source of information.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *