آرایشی و زیبایی, مقالات, وبلاگ

تمام آنچه که لازم است در مورد سوهان ناخن برقی بدانید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -اضلی-سر-سوهان-برقی تمام آنچه که لازم است در مورد سوهان ناخن برقی بدانید آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

تمام آنچه که لازم است در مورد سوهان ناخن برقی بدانید
سوهان برقی ابزاری است که عمدتاً در سالن های زیبایی کاربرد دارد ولی با این حال، تجربه بسیاری از افراد در کار با مانیکور و طراحی ناخن به حدی رسیده است که خودشان به راحتی می توانند در منزل تمام کارهای مربوط به ناخن را انجام دهند. سوهان های برقی در مقایسه با سوهان های دستی، نیاز به صرف وقت کمتری داشته و همچنین نتیجه بهتری دارند. در ادامه سعی داریم همه آنچه که لازم است در مورد سوهان های برقی به عنوان یکی از مهم ترین انواع ست مانیکور و پدیکور بدانید را معرفی کنیم.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -سوهان2-300x199 تمام آنچه که لازم است در مورد سوهان ناخن برقی بدانید آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ
سوهان برقی خانگی چه مزایایی دارد؟
با خرید محصولات ناخن می توانید با کمترین هزینه به ناخن های خود در منزل شکل دهید. استفاده از این نوع سوهان های برقی می تواند صرفه جویی قابل توجهی را در زمان برایتان به ارمغان آورد. با بکارگیری سوهان برقی، قادر خواهید بود تا به صورت کاملاً شخصی و بهداشتی پوست اطراف ناخن دست و پا را مرتب کرده و پینه های پوست را از بین ببرید. سوهان های برقی، مختص بانوان نبوده بلکه برای مردان نیز قابل استفاده می باشند.
سوهان برقی چگونه کار می کند؟
سوهان برقی دارای سری های متعددی است که با یک سیم کوتاه به دستگاه اصلی متصل می شوند و بعد از روشن شدن دستگاه، با چرخش خود می توانند شکل ناخن ها را تغییر دهند. سری های متعدد قلم سوهان برقی، علاوه بر شکل دادن به ناخن ها، در طراحی و کاشت ناخن نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
هنگام خرید سوهان برقی می بایست به چه معیارهایی توجه کرد؟
اگر قصد خرید سوهان برقی برای سالن زیبایی خود دارید، می بایست به دنبال خرید نوعی از آن باشید که دارای سری های متعددی بوده و در مانیکور و پدیکور نیز قابل استفاده باشد. جنس سری های مته ای که خریداری می کنید، می بایست مقاوم و باکیفیت باشند. سری های مته بی کیفیت در اثر کار کردن زیاد، کارایی خود را از دست داده و یا از بین می روند. همچنین برای استفاده خانگی نیز می توانید به دنبل خرید سوهان برقی باشید که ساده تر می باشند. قلمِ برخی از سوهان های برقی، توسط یک سیم به بدنه اصلی دستگاه متصل است. برخی دیگر به گونه ای طراحی شده اند که موتور دستگاه در بدنه قلم جای گرفته است. قلم هایی که موتور در آن ها جاسازی شده است، جای کمتری را اشغال می کنند ولی اندکی از مدل های دیگر بزرگ تر می باشند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -برقی-ناخن-5.jpg1_-300x225 تمام آنچه که لازم است در مورد سوهان ناخن برقی بدانید آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ
سوهان برقی ناخن و کاربرد سر سوهان‌های مختلف
دستگاه سوهان برقی وسیله‌ای مدرن در تکنیک کاشت ناخن بوده و این قابلیت را دارا می‌باشد که در مدت زمانی کوتاه فرم و حالت ایده‌آل را در ناخن‌ها ایجاد نماید. برای استفاده صحیح و بهینه از دستگاه سوهان برقی، باید به شناخت تمامی قطعات و سر سوهان‌های مختلف تسلط کامل داشت و کاربرد صحیح این دستگاه را در موارد مختلف فرا گرفت، در غیر این صورت استفاده از سوهان برقی می تواند خطرساز بوده و نتیجه‌ای معکوس در رشته زیبایی ناخن‌ها ایجاد نماید.
موارد استفاده از سوهان برقی چیست؟
از دستگاه سوهان برقی با توجه به قدرت و سرعت عملی که دارد می توان در انواع کاشت ناخن، تکنیک لاک جلیش ( ژلیش ) و مانیکور و پدیکور استفاده نمود. سوهان برقی در دو نوع سالنی و خانگی موجود بوده و می تواند خدماتی شایسته و تخصصی را به ناخن کارهای حرفه ای ارائه دهد. سوهان برقی شامل یک قلم قطور بوده و یک مته برقی در نوک آن که تعداد چرخش آن در هر دقیقه به قدرت موتور سوهان برقی بستگی دارد و این موضوع تعیین کننده قیمت و کیفیت دستگاه سوهان برقی خواهد بود. یعنی هرچه قدرت و سرعت سوهان برقی، در یک دقیقه بیشتر باشد کیفیت و قدرت این دستگاه نیز بالاتر خواهد بود، معمولا سوهان برقی دارای قلمی جداگانه از بدنه موتور آن می باشد اما در مدل های خانگی، موتور دستگاه می تواند داخل قلم قرار گرفته و قطر قلم را اندکی بیشتر از حالت معمولی نماید. بدنه موتور دارای قطعه‌ایست که در موارد استراحت دستگاه، قلم بر روی آن قرار می گیرد.
احتیاط‌های لازم در استفاده از سوهان برقی
سوهان برقی دارای سر سوهان های مختلف با جنس های گوناگون (از نرم‌ترین تا سخت‌ترین) است به همین دلیل باید در استفاده از آن محتاط بوده و با مهارتی تخصصی از آن استفاده نمود. حرکت دست و قلم سوهان برقی باید نرم و بدون فشار بوده و با مهارتی تجربی با فاصله از کوتیکول و پوست اطراف ناخن انجام شود. در غیر این صورت ممکن است سر سوهان فلزی یا سنباده ای در کسری از ثانیه کوتیکول یا صدف ناخن را خراشیده و یا در موارد جدی تر زخم نماید. بنابراین جهت رعایت موارد ایمنی، به شما توصیه می کند بدون گذراندن دوره های آموزشی کاشت و زیبایی ناخن ها از استفاده از سوهان برقی پرهیز نمائید.
سوهان برقی و سر سوهان‌های مختلف
دستگاه سوهان برقی در نوک قلم خود دارای قطعه ایست که با یک چرخش می تواند باز و بسته شده و سر سوهان های مختلف را در شرایط متفاوت و بسته به نیاز، در خود جای دهد. سر سوهان ها دارای میله ای باریک بوده که می توانند به راحتی در روزنه نوک سوهان برقی قرار گرفته و با یک چرخش قفل شوند. این سر سوهان ها جنس های مختلفی داشته و از آماده سازی ناخن ها تا فرم دادن به مواد کاشت ناخن چندین بار تعویض شده و مورد استفاده قرار می گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *