آرایشی و زیبایی, مقالات

تفاوت فیس براش سیلیکونی و فیس براش مویی چیست ؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail index-2 تفاوت فیس براش سیلیکونی و فیس براش مویی چیست ؟ آرایشی و زیبایی مقالات

تفاوت فیس براش سیلیکونی و فیس براش مویی چیست ؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 0029707_-_1280-300x300 تفاوت فیس براش سیلیکونی و فیس براش مویی چیست ؟ آرایشی و زیبایی مقالات

در مقاله ی قبلی به معرفی فیس براش پرداختیم و فواید آن را نوشتیم . در این مقاله به بررسی تفاوت میان فیس براش مویی و سیلیکونی می پردازیم .

سالهای سال بود که فیس براش معنایی جز برس صورت نداشت، و کارش این بود که با موهای پلاستیکی‌ خود پوست را بساید و آن را پاکسازی نماید. شیوه‌ی کار بسیار ساده‌ی آن‌ها، براش کردن، ساییدن و جلا دادن، باعث شده بود که مقبولیتی بیابند. اما در سالهای اخیر ورق برگشته است و مشتاقان زیبایی خواسته‌اند راه‌های ملایم‌تری برای این کار بیابند که در عین حال به نحو مؤثر و کارایی جرم و آلودگی را از میان ببرد.

اولین تفاوتی که این دو فیس براش باهم دارند این است که بر خلاف فیس براش های مویی که ساختار متفاوتی برای پوست های متفاوت ندارند و صرفا سری براش ها هستند که محصول را متناسب با نوع پوست هر فرد می کنند ، فیس براش های سیلیکونی از ابتدا متناسب با هر نوع پوستی ، محصولی متفاوت با طراحی منحصر به فرد دارند .

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1157653786_1577712946__750-5448-300x218 تفاوت فیس براش سیلیکونی و فیس براش مویی چیست ؟ آرایشی و زیبایی مقالات

فیس براش های مویی در  دو الی سه سرعت متفاوت قابل تنظیم اند اما فیس براش های سیلیکونی در 8الی 12 سرعت مختلف قابل تنیم اند .

فیس براش های مویی ، سری قابل تعویض دارند و جنسشان موهای پلاستیکی است و هر سه ماه یکبار مثل مسواک باید تعویض شود در غیر این صورت محل تجمع انواع باکتری ها می شود که باعث بروز جوش و آکنه و …. بر روی پوست می شود . اما فیس براش های سیلیکوتی هیچ سری اضافی ندارند و چون سیلیکون ماده ای کاملا ضد آب و غیر متخلخل است یعنی تقریبا هیچ منفذی روی خود ندارد که باکتری ها بتوانند درون آن تجمع کنند. به همین دلیل فیس براش لونا انقدر بهداشتی است و تمیز نگه داشتن آن آسان ست که نیازی به تعویض سر براش آن نیست و می‌توان همیشه از آن استفاده کرد . تنها کاری که لازم است انجام شود این است که بعد از هربار استفاده با صابون دستشویی شسته شود.

نکته شگفت انگیز درمورد فیس براش های سیلیکونی این است که تنها با یک ساعت شارژکردن بسته به نوع براش بین ۳۰۰ تا ۴۵۰ بار تا شارژ بعدی قابل استفاده هستند!

فیس براش های سیلیکونی تمام نقض های فیس براش های مویی را اصلاح کرده اند . در واقع مقایسه این دو از ابتدا درست نیست زیرا فیس براش سیلیکونی و مویی از دو نسل متفاوتند و باید اعتراف کرد که با تکنولوژی فوق العاده و همه فن حریف فیس براش های سیلیکونی ، به زودی فیس براش های مویی به تاریخ می پیوندند.

فیس براش سیلیکونی همگام با فرکانس صوت، ۸۰۰۰ پالس را از طریق نقطه تماس های سیلیکونی خود به پوست منتقل کند و در نتیجه پوست شما را به معنای واقعی خانه تکانی می کند! البته این خانه تکانی به معنای فشار و ضربه ی شدید به صورت شما نیست. سیلیکون های این دستگاه به قدری ملایم و نرم اند که عملا شما هیچ فشار و ضربه ی شدیدی احساس نمی کنید و تنها از نتیجه ی کار می توانید به قدرت شگفت انگیر تکنولوژی T-Sonic پی ببرید. فیس براش لونا طوری طراحی شده است که تقریبا هیچ جوره نمی توانید با آن به پوست خود آسیب برسانید؛ چرا که نقطه تماس های سیلیکونی در منافذ شما فرو نمی روند و تنها از راه انتقال موج T-Sonic آنها را از هرگونه چربی و آلودگی پاک می‌سازد و در نهایت، نتایجی که به همراه می آورد واقعا فراتر از یک پاکسازی معمولی است.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail beauty-2-300x300 تفاوت فیس براش سیلیکونی و فیس براش مویی چیست ؟ آرایشی و زیبایی مقالات

در تکنولوژی T-Sonic، در واقع یک نوسان رگباری و فوق‌العاده سریع—همگام با یک فرکانس صوتی— در دانه‌های سر برس انجام می شود. در این روش، فرکانس صوتی سر دستگاه، نوعی حرکت موجی با نرخ بیش از ۳۰۰ حرکت در ثانیه در تمامی دانه‌های برس ایجاد می‌کند. اگرچه این سرعت بسیار زیاد است اما نتیجه‌ی آن بسیار دلپذیر و ملایم است، چرا که موجب پاکسازی عمیق پوست شما بدون هیچ گونه سایش و خراشی در آن می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *