آرایشی و زیبایی, مقالات

ترمیم سایه چشم خرد شده چگونه است؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail cover-1_9x1 ترمیم سایه چشم خرد شده چگونه است؟ آرایشی و زیبایی مقالات

ترمیم سایه چشم خرد شده چگونه است؟

گاهی سایه، رژ گونه و یا پنکک، به روی زمین افتاده و خرد می شوند و یا به دلیل یک ضربه پودر فشرده آن ها شکسته و خرد می شود. گاهی این اتفاق درست پس از خرید این محصولات می افتد که خود به نوع دیگری ناراحت کننده است. این تجربه برای هر خانمی حداقل یک بار اتفاق افتاده است

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -آرایش2-300x176 ترمیم سایه چشم خرد شده چگونه است؟ آرایشی و زیبایی مقالات

گاهی سایه، رژ گونه و یا پنکک، به روی زمین افتاده و خرد می شوند و یا به دلیل یک ضربه پودر فشرده آن ها شکسته و خرد می شود. گاهی این اتفاق درست پس از خرید این محصولات می افتد که خود به نوع دیگری ناراحت کننده است. این تجربه برای هر خانمی حداقل یک بار اتفاق افتاده است و برای همه به یک میزان ناراحت کننده است. به خصوص وقتی که محصول خریداری شده نو بوده و حتی پلاستیک روی آن باز نشده باشد.

دلیل ناراحت کننده بودن خرد شدن و پودر شدن سایه این است که وقتی یک پودر فشرده خرد شده و به صورت پودر در آید، اگر کسی بخواهد از آن استفاده کند همه جا پخش می شود پس عملا این پودر غیر قابل استفاده است. زیرا یک پودر فشرده به همان صورت فشرده طراحی شده است و اگر ذرات آن از هم جدا شود در عمل غیر قابل استفاده خواهد بود. از طرفی با توجه به هزینه ای که برای این محصولات شده است، بیرون ریختن آن ها نیز اسراف است. پس به نظر شما چه باید کرد؟خبر خوب این است که در این مقاله پس از بررسی این مشکل به روش های حل آن نیز پرداخته شده و با یک راهکار ساده می توان در کوتاه ترین زمان ممکن محصول آرایشی خریداری شده خود را نو کرد.

در این پست نحوه ترمیم سایه چشم خرد شده را آموزش می دهیم.این آموزش در عین سادگی بسیار کاربردی و اقتصادی است و شما می توانید با ترمیم سایه چشم خرد شده خود آن را به حالت اولیه باز گردانید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail Blush-broken-3-300x150 ترمیم سایه چشم خرد شده چگونه است؟ آرایشی و زیبایی مقالات

1- ابتدا توسط یک مداد یا هر چیز مناسب دیگر آن رنگ از سایه چشم که خرد شده است را کاملا مخلوط و پودر میکنیم.

2- سپس یک تکه کاغد به اندازه کل مساحت سایه چشم انتخاب کرده و مطابق شکل زیر یه قسمت از آن را متناسب با اندازه یک خانه از سایه چشم خود برش می زنیم. این به این دلیل است که در هنگام کار به قسمت های سالم سایه چشم آسیبی نرسد یا اینکه رنگها با هم مخلوط نشوند.

 

3- در مرحله بعد یک سکه یا سطح صاف در نوشابه و یا هر چیز مناسب دیگر که سایز آن تقریبا متناسب با گردی یک قسمت از سایه چشم شما میباشد را بردارید و آن را مطابق شکل زیر در یک پارچه نرم و کشی قرار داده و پارچه را به دور آن بپیچید و اضافی آن را در پشت سکه جمع کنید. (اگر سایه چشم شما به شکل مربع و یا هر شکل دیگری میباشد لازم است که از یک سطح صاف مطابق با شکل و اندازه سایه چشم خود استفاده کنید) .

بلایی که فقط مژه مصنوعی به سرتان می آورد! بلایی که فقط مژه مصنوعی به سرتان می آورد!

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail ar4-1773-300x185 ترمیم سایه چشم خرد شده چگونه است؟ آرایشی و زیبایی مقالات

4- سپس سکه ای را که درون پارچه پیچانیده اید را مطابق شکل بر روی آن قسمت از سایه چشم را که قبلا به شکل پودر شده در آورده اید قرار داده و به آرامی به سطح آن فشار آورید. کار تمام است,پس از برداشتن پارچه مشاهده می کنید که سطح سایه چشم شما صاف و زیبا به نظر میرسد.پس قبل از اینکه به فکر خرید یه سایه چشم دیگر باشید این آموزش را امتحان کنید.امیدوارم از این آموزش ساده و کاربردی لذت ببرید.

ترکیب سایه و سکه!

یکی از روش های ترمیم سایه شکسته این است که الکل تهیه کنید، یک حوله یک بار مصرف را دم دستتان بگذارید و یک سکه هم کنارش بگذارید. سپس چند قطره الکل روی سایه شکسته خود بریزید و یک حوله یک بار مصرف را روی سطح آن بگذارید. بعد سکه را روی حوله قرار دهید و نزدیک 10 الی 15 ثانیه به آن فشار بیاورید. حوله و سکه را بردارید و بگذارید این ترکیب در حدود 10 ساعت بماند تا خشک شود. سپس با خیال راحت از سایه تان استفاده کنید. به علاوه در نی نی سایت فوت و فن آرایش صورت خود را یاد بگیرید.

سایه را بیشتر بشکنید!

اگر سایه تک رنگ دارید، بهتر است از روش اول استفاده کنید؛ اما برای ترمیم سایه شکسته ای در یک پالت و بین رنگ های دیگر قرار دارد، بهتر است ابتدا سایه را بیشتر از قبل و خوب خرد کنید تا به صورت پودری دربیاید. سپس چند قطره الکل به آن اضافه کنید و با استفاده از یک خلال دندان آن را خوب هم بزنید تا مخلوط شود و به صورت خمیری شکل دربیاید. اگر متوجه شدید همچنان بخش هایی از سایه حالت پودری دارد، چند قطره دیگر الکل اضافه کنید و مجددا هم بزنید. سپس یک سکه را داخل حوله یک بار مصرف بگذارید و روی سطح سایه فشار دهید. بعد هم در سایه را به مدت حدود 10 ساعت باز بگذارید تا خوب خشک شود و دوباره تبدیل به یک سایه نو شود. حالا می توانید با خیال راحت سراغش بروید.

منبع : ساعد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *