آرایشی و زیبایی, مقالات

ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail ac-image-Up1591036819Xf ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن آرایشی و زیبایی مقالات

ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن

در مقاله آرایشی امروز، ترفندهای زیرکانه آرایشی و هم چنین ترفندهای خانگی آرایشی برای زیباتر شدن خانمها را آورده ایم، شما می توانید با الگو گرفتن از این روشهای ساده و جذاب آرایشی زیبایی خودتان را دو چندان کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 202700531-parsnaz-com-300x300 ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن آرایشی و زیبایی مقالات

در مقاله آرایشی امروز، ترفندهای زیرکانه آرایشی و هم چنین ترفندهای خانگی آرایشی برای زیباتر شدن خانمها را آورده ایم، شما می توانید با الگو گرفتن از این روشهای ساده و جذاب آرایشی زیبایی خودتان را دو چندان کنید.آرایش کردن یک پروسه زمان بر و طاقت فرساست اما خوشبختانه ترفندهای آرایشی میتوانند زمان لازم برای آرایش کردن رابه حداقل برسانند. درنتیجه با صرف زمان کمتر به بهترین نتیجه دست پیدا میکنید.

خط چشم را روی مداد بکشید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail images-49 ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن آرایشی و زیبایی مقالات

اگر در کشیدن خط چشم مایع مشکل دارید اول مداد کشیده و سپس خط چشم را روی آن بکشید. به گزارش پارس ناز در آن صورت خط چشم بر پوستتان مینشیند و اگر خط چشم را بد کشیدید میتواند به اسانی آنرا پاک کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail eyeline-2-300x290 ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن آرایشی و زیبایی مقالات

این ترفند ساده میتواند حجم ریمل را افزایش دهد. با کمک برس سایه به مژه ها کمی پودر بزنید. با اینکار مژه هایتان پرپشت تر بنظر می رسند.

اگر خط چشم ندارید از ریمل کمک بگیرید.

ازآنجایی که ریمل ترکیبات و کیفیت خط چشم را دارد می تواند به جای آن استفاده شود. تنها باید از یک برس بسیار نازک کمک بگیرید

پس از مسواک زدن دندان لب هایتان را هم مسواک بزنید.

با یک مسواک خشک به آرامی لب هاي خودرا مسواک کنید. با اینکار پوست هاي مرده لب کنده شده و لب هاي تان نرم تر میشود.سایت پارس ناز با اینکار جریان خون لب ها افزایش یافته و متورم میشوند. درنتیجه لب هاي صاف، درشت و زیبا خواهید داشت.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail ac-image-dc1576779876Ww-300x300 ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن آرایشی و زیبایی مقالات

پنهان كردن چين و چروك صورت

افرادی که اطراف چشم ها یا کناره های لب شان چین و چروک دارند باید به این نکته توجه داشته باشند؛ زمانی که لیکوئید فوندیشن ها یا به عبارت دیگر کرم پودر را در نواحی سفت صورت (پیشانی، هر دو گونه ها و چانه) به حالت دورانی روی تمام سطح ها پخش می کنند باید باقی مانده آن را که روی قلم یا نوک انگشت هاست برای یکدست و یکرنگ کردن کل صورت، زیر چشم ها بمالند، چون هیچ وقت نباید مواد را به طور مستقیم روی قسمت هایی که چین و چروک ها (یعنی دور چشم ها و خط خنده) وجود دارد، بزنند. این کار باعث می شود چین و چروک ها عمیق تر نشان داده شوند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1116672999-parsnaz-com-300x208 ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن آرایشی و زیبایی مقالات

چگونه پف چشم را برطرف کنید

کمبود خواب، کم آ بی و حتی برخی آلرژی ها می توانند باعث شوند رگ های ضعیف خونی زیر چشم کمی مایع تراوش کنند و ورم هایی ایجاد شود. همچنین وقتی سن بالا می رود، بافت های پوستی ضعیف تر می شوند و این می تواند منجر به برجستگی های کوچک چربی زیر چشم شود. برای محو کردن این حالت اول، همه ابرو را با ضربات نرم مداد یا سایه تیره پر کنید، چراکه وقتی ابرو حالت خوبی داشته باشد دیگر پف چشم خیلی جلب توجه نمی کند. بعد سراغ کانسیلر بروید که باید دو درجه از رنگ طبیعی پوست تان روشن تر باشد و با اسفنجی مناسب کانسیلر را دقیقا زیر پف ها بزنید و به سمت بینی محو کنید. حواس تان باشد نباید کانسیلر را به سمت بالا ببرید. حالا نوبت آن است که روی پلک را کامل با سایه قهوه ای بپوشانید (یعنی از خط مژه های بالا تا فرورفتگی بالای چشم)، این تیرگی تا حد زیادی ایرادهای پلک را می پوشاند و کاری می کند که پف های زیر چشم کمتر به نظر برسند.

مواد سمی موجود در لوازم ارایشی  مواد سمی موجود در لوازم ارایشی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 689786798-parsnaz-com-300x167 ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیبا شدن آرایشی و زیبایی مقالات

استفاده از نرم كننده مژه

همان طور که موهای تان به نرم کننده احتیاج دارد، مژه های تان هم نرم کننده می خواهد. بهترین نرم کننده برای مژه ها وازلین است. شب ها قبل از خواب دست خود را به اندکی وازلین آغشته کنید و لایه ای بسیار نازک از آن بر مژه های تان بزنید. استفاده از نرم کننده های مژه بدون نیاز به نسخه پزشک موجود در داروخانه ها هم مفید است. این نرم کننده ها دارای پروتئین های مشابه کراتین و بیوتین هستند و مژه ها را تقویت و مرطوب می کنند. این نرم کننده از شکسته شدن مژه ها جلوگیری کرده و درنتیجه بعد از چند هفته باعث بلند تر شدن مژه ها می شود.

دندان های خود را سفید کنید.

هرچه قدر دندان های سفید و براق در شاداب به چشم آمدن چهره موثر است، به همان میزان هم دندان های زرد و کدر در زیاد نشان دادن سن موثر است. شما می توانید به راحتی و با صرف هزینه ای اندک، دندان هایی زیبا و درخشان و در نتیجه چهره ای شاداب و بشاش داشته باشید.کمترین اما بهترین لباس ها را بخرید. پرکردن کمد و کشوهای خانه از لباس های مختلف و رنگارنگ که هیچ کدام مناسب یک مجلس هم نیستند، اصلا هنر نیست. هنر این است که شما کمترین اما بهترین لباس ها را بخرید. فقط هنگام خرید به هماهنگ بودن رنگ ها هم دقت کنید و سعی نمایید رنگ و طرحی را انتخاب کنید که عیب های ظاهری بدن تان را بپوشاند. بد نیست که با هر دست لباس، یک گردنبند، انگشتر یا دستبند هم رنگش را هم تهیه کنید، این طوری کلی به روز و جوان به حساب می آیید!

پاک سازی به کمک ماسک های طبیعی:

برای پاکسازی صورت بهتر است قبل از استفاده از ماسک صورتتان را با آب بخور داده و بعد با آب سرد بشویید وبعد ماسک را بر روی پوست بگذارید بهتر است بجای ماسک های آماده و شیمیایی از مواد طبیعی مانند عسل و شیر و انواع میوه ها استفاده کنید.

استفاده از پد و اسفنج ها بجای فرچه :

استفاده از فرچه برای سایه زدن لپ ها و رژگونه باعث ایجاد خط و خطوط روی کرم پودر میشود که این خط ها سبب مصنوعی بنظر رسیدن آرایش میشوند اگر از پد ها و اسفنج های تخم مرغی برای زدن رژگونه استفاده کنید دیگر خطی باقی نمی ماند و آرایش یک دست و تمییز بنظر می آید.

خط کشیدن زیر پلک :

خانم ها همواره به دنبال بلند کردن و پرپشت کردن مژه های خود هستند و استفاده از مداد چشم را فقط برای روی پلک میدانند و از ای نکته غافل اند که میتوانند زیر پلک خود را خط بکشند تا مژه ها بسیار پر تر دیده شوند. این یکی از زیرکانه ترین ترفند های آرایشی برای چشم است.

روش های تثبیت سایه چشم:

برای اینکه آرایش چشم ثابت بماند قبل از سایه زدن پودر پنکک بروی پلک های خود بزنید پنکک چربی پوست را کاهش میدهد و از عرق پردن پلک جلوگیری میکند اگر کرم پودر بزنید ویا از سایه های کرمی استفاده کنید پلک ها زود چرب میش.ند و باعث خراب سدن آرایشچشم میشوند.

منبع ساعد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *